German Truck Simulator

Awatar użytkownika
Vecci87
Użytkownik
Użytkownik
Posty:77
Rejestracja:2 kwie 2013, o 22:20
Samochód:Seat Cordoba
Firma:Inter Logistic
Uprawnienia:B,C,A
Lokalizacja:Starogard / Łobez
Re: German Truck Simulator

Post autor: Vecci87 » 11 kwie 2013, o 14:12

Skąd pobrałeś te koła? :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Młody
Kierowca
Kierowca
Posty:54
Rejestracja:9 kwie 2013, o 18:03
Uprawnienia:B1 B C+E
Lokalizacja:Polska
Kontakt:

Re: German Truck Simulator

Post autor: Młody » 11 kwie 2013, o 15:03

Kół nie pobierałem dopisałem poprostu od innego modelu.
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
konrad1828
Użytkownik
Użytkownik
Posty:16
Rejestracja:29 mar 2013, o 22:13
Samochód:Fiat Ducato 3.0 180K
Firma:------
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Sochaczew [WSC]

Re: German Truck Simulator

Post autor: konrad1828 » 11 kwie 2013, o 18:42

Witajcie :). Relacja ze wczoraj :)

Sochaczew ---> Błonie ---> Kalisz
Ładunek: Margaryna, ser twarogowy 5 E-Pal

Jak mówiłem tak się stało. Jest i relacja ode mnie. Po znalezieniu, dobrego ładunku na naszej kochanej giełdzie, zadzwoniłem, żeby dopytać się, wszystkiego o załadunku i rozładunku. Zapisałem wszystko na kartce. Poszedłem się umyć, i ogarnąć. Zabrałem kosmetyczkę, torbę z ubraniami, i jedzonko, i poszedłem do Szprocii. Powkładałem Wszystko tak, żeby się nie porozwalało, a przy okazji gdy będę chciał iść spać, dużo przekładania nie było. Wyleciałem z Sochaczewa. Dotarłem na załadunek w Błoniu. Wjechałem na firmę, dopytałem się pod którą halę mam jechać do firmy, żeby się załadować. Po dojechaniu pod halę, poszedłem się dopytać która rampa itp. Otworzyłem pakę, i podjechałem pod rampę. Po załadunku, podjechałem na bok i zacząłem wypisywać CMR'kę, oczekując na papiery, nastawiłem jeszcze temp. na agregacie. Papiery do rączki dostałem, w nawigację wklepałem miejsce rozładunku, i pognałem. Wróciłem, do Sochaczewa, dalej na Łowicz, i do Strykowa. W Strykowie wskoczyłem na A2'kę. Czas mnie nie gonił, więc spokojnie leciałem przy rytmach disco polo. :E. Dolatując do Konina zadzwoniłem do Arka kiedy leci, i dokąd. Powiedział, że za niedługo wyjeżdża do Błonia się ładować, i do Sieradza na rozładunek. W Koninie odbiłem już na Kalisz. Tam już tylko moment trasa zleciała. Dojechałem do firmy, dopytałem się co i jak z rozładunkiem, otworzyłem pakę, podjechałem, agregat wyłączyłem. Odpaliłem laptopa, żeby poszukać nowego kursu. Poleciałem też na magazyn, dopytać się kiedy mnie zrzucą. Po rozładunku, nie znalazłem jak na razie żadnego dobrego kursu, i stoję na Shell'u, i czekam na jakiś kurs.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Zapraszam do komentowania. Bajoo :)

Awatar użytkownika
Vecci87
Użytkownik
Użytkownik
Posty:77
Rejestracja:2 kwie 2013, o 22:20
Samochód:Seat Cordoba
Firma:Inter Logistic
Uprawnienia:B,C,A
Lokalizacja:Starogard / Łobez

Re: German Truck Simulator

Post autor: Vecci87 » 11 kwie 2013, o 19:41

Dało by radę je podesłać? :D Bo takich szukam :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Młody
Kierowca
Kierowca
Posty:54
Rejestracja:9 kwie 2013, o 18:03
Uprawnienia:B1 B C+E
Lokalizacja:Polska
Kontakt:

Re: German Truck Simulator

Post autor: Młody » 11 kwie 2013, o 19:45

No oczywiście na PW daje dane kontaktowie :).
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Kamil
Użytkownik
Użytkownik
Posty:57
Rejestracja:29 mar 2013, o 18:23
Uprawnienia:Kat. B - od 2 lat
Lokalizacja:Szczytno [NSZ]

Re: German Truck Simulator

Post autor: Kamil » 11 kwie 2013, o 21:34

konrad1828 pisze:Witajcie :). Relacja ze wczoraj :)

Sochaczew ---> Błonie ---> Kalisz
Ładunek: Margaryna, ser twarogowy 5 E-Pal

Jak mówiłem tak się stało. Jest i relacja ode mnie. Po znalezieniu, dobrego ładunku na naszej kochanej giełdzie, zadzwoniłem, żeby dopytać się, wszystkiego o załadunku i rozładunku. Zapisałem wszystko na kartce. Poszedłem się umyć, i ogarnąć. Zabrałem kosmetyczkę, torbę z ubraniami, i jedzonko, i poszedłem do Szprocii. Powkładałem Wszystko tak, żeby się nie porozwalało, a przy okazji gdy będę chciał iść spać, dużo przekładania nie było. Wyleciałem z Sochaczewa. Dotarłem na załadunek w Błoniu. Wjechałem na firmę, dopytałem się pod którą halę mam jechać do firmy, żeby się załadować. Po dojechaniu pod halę, poszedłem się dopytać która rampa itp. Otworzyłem pakę, i podjechałem pod rampę. Po załadunku, podjechałem na bok i zacząłem wypisywać CMR'kę, oczekując na papiery, nastawiłem jeszcze temp. na agregacie. Papiery do rączki dostałem, w nawigację wklepałem miejsce rozładunku, i pognałem. Wróciłem, do Sochaczewa, dalej na Łowicz, i do Strykowa. W Strykowie wskoczyłem na A2'kę. Czas mnie nie gonił, więc spokojnie leciałem przy rytmach disco polo. :E. Dolatując do Konina zadzwoniłem do Arka kiedy leci, i dokąd. Powiedział, że za niedługo wyjeżdża do Błonia się ładować, i do Sieradza na rozładunek. W Koninie odbiłem już na Kalisz. Tam już tylko moment trasa zleciała. Dojechałem do firmy, dopytałem się co i jak z rozładunkiem, otworzyłem pakę, podjechałem, agregat wyłączyłem. Odpaliłem laptopa, żeby poszukać nowego kursu. Poleciałem też na magazyn, dopytać się kiedy mnie zrzucą. Po rozładunku, nie znalazłem jak na razie żadnego dobrego kursu, i stoję na Shell'u, i czekam na jakiś kurs.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Zapraszam do komentowania. Bajoo :)
Jeżeli chodzi o sprinterka, to wydaje mi się że ładniej by wyglądał z kurnikiem, ewentualnie z owiewką :) Ale to sprawa gustu :)

Awatar użytkownika
Mich@ł
Użytkownik
Użytkownik
Posty:47
Rejestracja:27 wrz 2013, o 17:40
Samochód:Opel
Firma:---
Uprawnienia:B

Re: German Truck Simulator

Post autor: Mich@ł » 26 gru 2013, o 14:15

Siemka! Udzielam się bardziej na stronach o wirtualnych grach głownie na e-trans. Co prawda do końca mojej edukacji szkolnej zostało pół roku do maja bo klasa maturalana. Ale wpadłem na pomysł żeby odwzorować busiarstwo wirtualnie. Wraz z moim znajomym prowadzimy temat "Przygody wirtualnych busiarzy". Mamy takie auta jak Boxer Ducato Jumper. Prowadzę to już od października więc dość sporo. Ostatnio nawet dawany busiarz Hools się do nas przyłączył. Teraz pokaże wam kilka foteczek z udziałem różnych aut.

Obrazek
gts_00287 by busiarzwp, on Flickr

Obrazek
gts_00290 by busiarzwp, on Flickr

Obrazek
11453480045_f4d1751665_o by busiarzwp, on Flickr

Obrazek
11452201665_dccf78e119_o by busiarzwp, on Flickr

Obrazek
gts_00252 by busiarzwp, on Flickr

Obrazek
gts_00217 by busiarzwp, on Flickr

Obrazek
impra! by busiarzwp, on Flickr

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Modele zostawiają wiele do życzenia ale jeździmy tym co mamy. Ogółem i tak dużo nam udało się zrobić. Zabawa jest naprawdę mega! Jak wam się to ogółem podoba? :D

Awatar użytkownika
Michał
Użytkownik
Użytkownik
Posty:3
Rejestracja:5 gru 2013, o 13:49
Uprawnienia:AM

Re: German Truck Simulator

Post autor: Michał » 19 sty 2014, o 15:43

Ja też się bawię w wirtualne busowanie.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kacper.
Użytkownik
Użytkownik
Posty:2
Rejestracja:14 lis 2013, o 20:06
Samochód:Mercedes

Re: German Truck Simulator

Post autor: Kacper. » 7 lut 2014, o 22:18

Cully ---> Fano Pesaro e Urbino

Siemka! Wczorajszy załadunek niestety musiał być przełożony na dziś z powodu braku towaru na magazynie.Dopiero ciężarówka,która przywiozła towar na magazyn z Irlandii przyjechała w nocy. :brawo O godzinie siódmej byłem już załadowany i gotowy do drogi.Wiozłem bieliznę na lotnisko,która miała potem lecieć samolotem Nigerii.Ogólnie jechało się bardzo spokojnie.Po drodze tylko zatankowałem i cały czas jechałem.Był to szybki transport ponieważ musiałem być na lotnisku w piątek do wieczora,więc miałem cały dzień na dojazd.Na Cargo trochę przeciągali czas,ale mnie w końcu rozładowali.Wyjechałem z tego walonego lotniska i jechałem już w stronę załadunku,który będę miał w poniedziałek.Stanąłem na stacji 4km przed zjazdem z autostrady na miejscowość załadunku i weekendujemy ! ;)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
mata
Użytkownik
Użytkownik
Posty:2
Rejestracja:28 lip 2014, o 10:55
Samochód:tak
Kontakt:

Re: German Truck Simulator

Post autor: mata » 28 lip 2014, o 11:01

Gdzie można znaleść taką gierke ? To jest sumulator ?
Potrzebujesz pomocnej dłoni? www.psychoterapeuta-zdrowie.pl

ODPOWIEDZ

Wróć do „Gry Komputerowe”