German Truck Simulator

Awatar użytkownika
Kamil
Użytkownik
Użytkownik
Posty:57
Rejestracja:29 mar 2013, o 18:23
Uprawnienia:Kat. B - od 2 lat
Lokalizacja:Szczytno [NSZ]
German Truck Simulator

Post autor: Kamil » 4 kwie 2013, o 21:09

Czy gra w to ktoś jeszcze??
Minie już nie ciągnie do gier, jakichkolwiek, to chyba przychodzi z wiekiem, ale czasem sobie pyknę, jak są potężne nudy :D


To mój busik, którym latałem jak mnie jeszcze ciągnęło do tego ;]
Obrazek

Awatar użytkownika
Vecci87
Użytkownik
Użytkownik
Posty:77
Rejestracja:2 kwie 2013, o 22:20
Samochód:Seat Cordoba
Firma:Inter Logistic
Uprawnienia:B,C,A
Lokalizacja:Starogard / Łobez

Re: German Truck Simulator

Post autor: Vecci87 » 4 kwie 2013, o 21:34

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
konrad1828
Użytkownik
Użytkownik
Posty:16
Rejestracja:29 mar 2013, o 22:13
Samochód:Fiat Ducato 3.0 180K
Firma:------
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Sochaczew [WSC]

Re: German Truck Simulator

Post autor: konrad1828 » 4 kwie 2013, o 21:48

A no gram i ja. Hue hue...

Obrazek

Awatar użytkownika
Lucky_Luke
Użytkownik
Użytkownik
Posty:198
Rejestracja:1 kwie 2013, o 18:38
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Bydgoszcz

Re: German Truck Simulator

Post autor: Lucky_Luke » 4 kwie 2013, o 21:59

O w mo*** zaje*** busik !
Sam szukałem jakiegoś dobrego symulatora busika :)

Mam nawet na kompie Euto Truck Symulator 2 ale nie wychodziło mi wgrywanie pluginów i przestałem grać :D

Jeżeli ktoś by mógł mi na pw czy w jakimś temacie podesłać i wyjaśnić jak i co by busa mieć był bym bardzo wdzięczny :)
Pozdrawiam
Lucky Luke
Szybszy Od Własnego Cienia !

Awatar użytkownika
konrad1828
Użytkownik
Użytkownik
Posty:16
Rejestracja:29 mar 2013, o 22:13
Samochód:Fiat Ducato 3.0 180K
Firma:------
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Sochaczew [WSC]

Re: German Truck Simulator

Post autor: konrad1828 » 4 kwie 2013, o 22:30

A no ja też kiedyś latałem busiakiem, ale to z 6 miechów temu. Ale teraz czasami myślę, czy by sobie jakiegoś nie złożyć i od nowa polatać :)...

To mój stary. :)

Obrazek

Awatar użytkownika
Vecci87
Użytkownik
Użytkownik
Posty:77
Rejestracja:2 kwie 2013, o 22:20
Samochód:Seat Cordoba
Firma:Inter Logistic
Uprawnienia:B,C,A
Lokalizacja:Starogard / Łobez

Re: German Truck Simulator

Post autor: Vecci87 » 5 kwie 2013, o 09:49

Lucky_Luke pisze:O w mo*** zaje*** busik !
Sam szukałem jakiegoś dobrego symulatora busika :)

Mam nawet na kompie Euto Truck Symulator 2 ale nie wychodziło mi wgrywanie pluginów i przestałem grać :D

Jeżeli ktoś by mógł mi na pw czy w jakimś temacie podesłać i wyjaśnić jak i co by busa mieć był bym bardzo wdzięczny :)
http://www.sendspace.com/file/nmao5j Pobierasz i wypakowujesz zawartość (pliki .scs.) do Moje Dokumenty > German Truck Simulator > Mod. I w grze któryś tam samochód podmieni ci.
Obrazek

Awatar użytkownika
konrad1828
Użytkownik
Użytkownik
Posty:16
Rejestracja:29 mar 2013, o 22:13
Samochód:Fiat Ducato 3.0 180K
Firma:------
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Sochaczew [WSC]

Re: German Truck Simulator

Post autor: konrad1828 » 6 kwie 2013, o 00:00

Siemaneczko :uszanowanie:. Po długim wyczekiwaniu, wreszcie piszę. :)

Sochaczew ---> Ołtarzew ---> Konin ---> Ołtarzew ---> Sochaczew
Ładunek: Proszek do prania, 24 Tony
Ładunek powrotny: Karma dla psów, 15 Ton

Witam i na wstępie przepraszam, że dopiero teraz piszę, ale bardzo zaganiany byłem po świętach. Trasę zrobiłem w środę. Lecz, gdy wracałem, dzwonił kumpel, i poprosił mnie o pomoc, gdyż on się przeprowadza, i chciał, żebym zrobił mu kilka kursów blaszką z meblami. Ja bez wahania zgodziłem się, i dlatego się tak przedłużyło. Dobra no ale co do trasy. Oczywiście, po telefonie od spedycji, napisałem Wam, poszedłem się umyć, po ogarnięciu się, wyszedłem na dwór, odpaliłem Renate, wziąłem za łopatę i musiałem odśnieżyć wokół, bo za c*uja bym nie wyjechał.. Pier*olona zima, w wiośnie. Posypało u nas w Sochaczewie trochę, więc się narzucałem tą łopatą troszkę. Po odgarnięciu, powrzucałem wszystkie potrzebne mi w trasie rzeczy, do auta, i wyjechałem na Ołtarzew. Błonie gładko przeleciały. Na DSV, troszeczkę za*ierdol mieli, ale miałem awizo, więc załadowali mnie bez problemu. Po 35 minutach, byłem już załadowany i odjeżdżałem od rampy. W oczekiwaniu na papiery stanąłem zboku, i zabezpieczyłem towar. 20 min. minęło, przyszedł magazynier, i dał papiery. Wyjechałem, wreszcie... :E. Do Łowicza czysto i spokojnie, w radiu jakieś smęty leciały, na Cb, oczywiście też chłopoki coś gadali, ale ja jadę. Dojazd do Strykowa przebiegł pomyślnie. W Strykowie wlocik na A2'kę, i do samego Konina.Wjazd w miasto, po 10 minutach krążenia, Konrad musiał wyjąć mapę. I za 5 min już był na firmie. Poszedłem dopytać się co i jak, kazali stanąć i czekać. W tym czasie, pozdejmowałem pasy, i dolałem płynu do spryskiwaczy w Renacie. Po 20 min. Kazali podstawić się pod rampę, i zrzucili mnie. Po rozładunku poleciałem na załadunek na drugą firmę, bo robota była już nagrana. Tam też zapi*rdol. Co to się dzieje myślę sobie. Po załadunku, w oczekiwaniu na papiery, jak zawsze zabezpieczyłem towar. Papiery otrzymałem bardzo szybciutko. Po wyjeździe z firmy załadunkowej, od razu zjechałem na "Orlena", aby wykręcić, pauzę 45 min. Zjadłem coś, wypiłem kawę, i jazda w stronę domu. Musiałem wrzucić na kotły Renacie, żeby się wyrobić, z dojazdem. No Ale jakoś dałem radę. Do Strykowa A2'ką, później Łowicz, Sochaczew, i na Ołtarzew. Na DSV, szybka zrzutka, co mnie zdziwiło, papiery, i but do domu. Środowa trasa przebiegła pięknie, jutro już robota nagrana.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Wyczekujcie kolejnej relacji. Bajoo :)

Awatar użytkownika
konrad1828
Użytkownik
Użytkownik
Posty:16
Rejestracja:29 mar 2013, o 22:13
Samochód:Fiat Ducato 3.0 180K
Firma:------
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Sochaczew [WSC]

Re: German Truck Simulator

Post autor: konrad1828 » 7 kwie 2013, o 22:37

Co myślicie o takiej konfiguracji? :)

Obrazek

Awatar użytkownika
Kamil
Użytkownik
Użytkownik
Posty:57
Rejestracja:29 mar 2013, o 18:23
Uprawnienia:Kat. B - od 2 lat
Lokalizacja:Szczytno [NSZ]

Re: German Truck Simulator

Post autor: Kamil » 8 kwie 2013, o 15:58

Lucky_Luke pisze:O w mo*** zaje*** busik !
Sam szukałem jakiegoś dobrego symulatora busika :)

Mam nawet na kompie Euto Truck Symulator 2 ale nie wychodziło mi wgrywanie pluginów i przestałem grać :D

Jeżeli ktoś by mógł mi na pw czy w jakimś temacie podesłać i wyjaśnić jak i co by busa mieć był bym bardzo wdzięczny :)
Ja tego sprinterka mam cały czas na kompie, ja go tylko poprawiłem aby miał "ręce i nogi ". Jak go chcesz to odezwij się na PW i wszystko ci dokładnie wytłumaczę :)

Awatar użytkownika
Młody
Kierowca
Kierowca
Posty:54
Rejestracja:9 kwie 2013, o 18:03
Uprawnienia:B1 B C+E
Lokalizacja:Polska
Kontakt:

Re: German Truck Simulator

Post autor: Młody » 11 kwie 2013, o 13:34

Gra gra :D Ja osobiście lubię sobie pograć po ciężkim dniu.Przedstawiam wam swoje małe maleństwo :D Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Gry Komputerowe”