Biegacie?

Awatar użytkownika
Behemod
Posty:2
Rejestracja:19 wrz 2018, o 23:40
Samochód:IVECO
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Warszawa
Re: Biegacie?

Post autor: Behemod » 21 wrz 2018, o 21:01

Od biegania jestem uzależniony.Do tego stopnia, że startując za miesiąc w tej branży nawet założyłem tutaj wątek jak zorganizować sobie bieganie, będąc w trasie i mając weekendowe przerwy czy chocby nawet codziennie,stojąc na parkingach. Zazwyczaj biegam około 15 km. To są moje ogólne standardowe Dystanse. Ruszają w trasę zamierzam zabrać buty i Strój do biegania. Tylko kompletnie nie mam pojęcia jak to wygląda właśnie na trasie. Bo przecież nie będę biegał po parkingu. Czy może zjechać specjalnie gdzieś na trasie, zatrzymać się na moment i tam przebiec swój upragniony dystans? Dla mnie bieganie podczas wyjazdów to będzie ten elementarny sposób potrzymania kondycji, na punkcie której mam kompletnego fioła.To jeden z tych sportów , które można uprawiać z daleka od klubu fitness czy basenów.A Przecież tak wlasnie mamy gdy jesteśmy na trasie. Codzienne siedzenie za kółkiem jak wiemy nic dobrego dla zdrowia nie przynosi .

Awatar użytkownika
TROLL
Użytkownik
Użytkownik
Posty:218
Rejestracja:17 sty 2018, o 22:46
Samochód:LR D1 zwany Ciapatym
Firma:KH Distribution sp.O
Uprawnienia:karta rowerowa

Re: Biegacie?

Post autor: TROLL » 21 wrz 2018, o 22:18

nie

Awatar użytkownika
Koli
Użytkownik
Użytkownik
Posty:15
Rejestracja:9 kwie 2018, o 21:05
Samochód:Fiat Ducato
Uprawnienia:B

Re: Biegacie?

Post autor: Koli » 23 wrz 2018, o 12:29

Behemod Wszystko zależy gdzie i jak będziesz leciał. Sam trochę truchtam (ok 5 km) Powiem tak. Jeśli będziesz spał normalnie w nocy i nie będziesz walił jakiś ekspresów za dnia, to spokojnie można wygospodarować czas na trening, Gdzie biegać ? Mapy google i sprawdzasz gdzie na trasie jakiś stawek, rzeczka i w danym miejscu robisz pauze na trening + żarło i jak jest możiwość to prysznic. Bieganie po parkingu ? Czemu nie, dobre buty i nawet po asfalcie można. Ostatnio biegałem kółka po Garbsenie, kierowcy patrzeli z kabin jak na debila, ale zastanów się, co jest warta opinia jakiś alkoholików dla których szczytem aktywności fizycznej jest przesunięcie firanki ?

Awatar użytkownika
Jacas
Użytkownik
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:26 mar 2019, o 21:03
Uprawnienia:B,C

Re: Biegacie?

Post autor: Jacas » 26 mar 2019, o 21:09

Dokładnie mapa google i w drogę

Awatar użytkownika
RiseMom
Użytkownik
Użytkownik
Posty:16
Rejestracja:22 sie 2018, o 08:57

Re: Biegacie?

Post autor: RiseMom » 15 lip 2019, o 13:29

Trochę biegam, z racji, że mam górski teren ponieważ mieszkam niedaleko Bielska-Białej to biegam trochę po górach jest to na pewno dużo większy wysiłek i jest to zupełnie inny bieg niż po płaskim asfalcie.

Awatar użytkownika
mazuer
Użytkownik
Użytkownik
Posty:90
Rejestracja:7 sty 2018, o 11:44
Samochód:Iveco Daily
Firma:Iveco
Uprawnienia:A, B, C, C+E

Re: Biegacie?

Post autor: mazuer » 19 wrz 2019, o 06:59

Biegam regularnie chociaż nie wiem jak to będzie zimą czy będę miał motywację do biegania. Wiadomo, ze jak pogoda brzydka to nie chce się wychodzić.

Jak na razie kompletuję sobie również domową siłownie. Kupiłem już
matę do ćwiczeń
hantle
ławeczkę

Mam dość daleko do stacjonarnej siłowni tak wiec mam nadzieję, że to zmotywuje mnie do ćwiczeń zimą.

Awatar użytkownika
Koli
Użytkownik
Użytkownik
Posty:15
Rejestracja:9 kwie 2018, o 21:05
Samochód:Fiat Ducato
Uprawnienia:B

Re: Biegacie?

Post autor: Koli » 19 wrz 2019, o 15:48

Jak ktoś ma facebooka to jest fajna grupka aktywnych kierasów.
https://www.facebook.com/groups/307770149841682/

Awatar użytkownika
mazuer
Użytkownik
Użytkownik
Posty:90
Rejestracja:7 sty 2018, o 11:44
Samochód:Iveco Daily
Firma:Iveco
Uprawnienia:A, B, C, C+E

Re: Biegacie?

Post autor: mazuer » 23 wrz 2019, o 13:35

Bieganie - fajna opcja. W stosunkowo krótkim czasie, można spalić naprawdę duże ilości kalorii. Oczywiście przy bieganiu niezbędna jest żelazna kondycja.
Bieganie oprócz jazdy na motocyklu to coś co sprawia mi naprawdę dużą frajdę :)
https://nowemiasto.dlawas.info/wiadomos ... id,13503,a

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sport”