Oszczędzanie

O wszystkim i o niczym
Awatar użytkownika
mazuer
Użytkownik
Użytkownik
Posty:90
Rejestracja:7 sty 2018, o 11:44
Samochód:Iveco Daily
Firma:Iveco
Uprawnienia:A, B, C, C+E
Oszczędzanie

Post autor: mazuer » 22 kwie 2021, o 12:31

Witam. W jakiej formie oszczędzacie pieniądze? Jak mozna uchronić się obecnie przed inflacją?

Awatar użytkownika
blik
Użytkownik
Użytkownik
Posty:89
Rejestracja:12 gru 2019, o 09:34

Re: Oszczędzanie

Post autor: blik » 22 kwie 2021, o 13:45

Znane jest takie przysłowie, że mądry taki gospodarz, który nie wkłada wszystkich jaj do jednego koszyka. Oznacza to w dużym skrócie, że podczas inwestowania należy dywersyfikować źródła inwestycji, aby w przypadku załamania się kursu, nie stracić przypadkiem wszystkiego, często oszczędności całego życia. Proponuje jeszcze sprawdzić ofertę w ING Banku. https://www.konto-studenckie.pl/ing-bank.php

Awatar użytkownika
Marek11
Użytkownik
Użytkownik
Posty:11
Rejestracja:25 mar 2021, o 14:02

Re: Oszczędzanie

Post autor: Marek11 » 14 maja 2021, o 13:07

Może chcecie znaleźć skuteczne finansowanie nabycia nieruchomości? Ja polecam serdecznie www.trinityfinance.com.pl ta firma do skuteczny doradca w sprawach związanych z kredytami. Sprawdźcie sobie i zapoznajcie się z ofertą.

Awatar użytkownika
Łabądź02
Użytkownik
Użytkownik
Posty:9
Rejestracja:8 cze 2022, o 17:20

Re: Oszczędzanie

Post autor: Łabądź02 » 10 cze 2022, o 13:36

Najlepiej obligacje państwowe, wydaję mi się że teraz taka forma jest najlepsza.

Awatar użytkownika
Gordan
Użytkownik
Użytkownik
Posty:17
Rejestracja:13 kwie 2016, o 09:42

Re: Oszczędzanie

Post autor: Gordan » 4 lip 2022, o 11:24

To prawda, oszczędzać można na wiele sposobów, na małą i dużą skalę. Czasem, trzeba wydać trochę pieniędzy i poświęcić sporo czasu, żeby potem móc cieszyć się z oszczędnych rozwiązań przez lata. Według mnie, takim rozwiązaniem jest fotowoltaika. Teraz, jak się popatrzy na ceny prądu i prognozy na przyszłe lata, to montaż paneli fotowoltaicznych wydaje się być najrozsądniejszym z pomysłów. Tutaj https://www.hewalex.pl/fotowoltaika/ macie sporo przydatnych informacji o tej technologii, polecam się zapoznać.

Awatar użytkownika
Okular87
Użytkownik
Użytkownik
Posty:4
Rejestracja:4 lip 2022, o 09:33

Re: Oszczędzanie

Post autor: Okular87 » 5 lip 2022, o 11:09

Zawsze staram się oszczędzać tyle na ile pozwala mi mój budżet.

Awatar użytkownika
Xaro93
Użytkownik
Użytkownik
Posty:3
Rejestracja:4 lip 2022, o 11:27

Re: Oszczędzanie

Post autor: Xaro93 » 6 lip 2022, o 11:45

Jakie są wasze sposoby na oszczędzanie pieniędzy w dzisiejszych czasach.

Awatar użytkownika
Jokot81
Użytkownik
Użytkownik
Posty:4
Rejestracja:27 lip 2022, o 12:35

Re: Oszczędzanie

Post autor: Jokot81 » 28 lip 2022, o 12:14

Macie jakieś pomysły na zaoszczędzenie dodatkowych funduszy?

Awatar użytkownika
Hasan
Użytkownik
Użytkownik
Posty:3
Rejestracja:15 mar 2023, o 14:27
Samochód:Fiat

Re: Oszczędzanie

Post autor: Hasan » 15 mar 2023, o 19:08

Witaj, kończę właśnie budowę domu i zastanawiam się nad zainstalowaniem systemu fotowoltaicznego. Czy mógłbyś mi powiedzieć, ile czasu zajmuje taka instalacja oraz jaki jest jej koszt? Czy ktoś z Was korzystał z dofinansowania? Najważniejsze pytanie - z którą firmą mieliście dobre doświadczenia? Znalazłem taką firmę i poproszę o opinię jeśli ktoś współpracował: https://www.elus.pl/instalacje-fotowolt ... ierzyna/11 Pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
Gordan
Użytkownik
Użytkownik
Posty:17
Rejestracja:13 kwie 2016, o 09:42

Re: Oszczędzanie

Post autor: Gordan » 31 lip 2023, o 09:21

Warto też przyjrzeć się stałym wydatkom, czasem tam można znaleźć pole manewru na oszczędności. W przypadku telefonu czy internetu, czasem wystarczy zmiana dostawcy, żeby mieć znacznie lepsze stawki. Nie ma co trwać przy kiepskiej umowie, skoro przeniesienie numeru to powszechna opcja. Na rynku jest teraz kilkanaście sieci, niektóre mają w ofertach naprawdę tani abonament, przykładem może być https://otvarta.pl/

ODPOWIEDZ

Wróć do „HydePark”