Alergia skórna

O wszystkim i o niczym
Awatar użytkownika
mazuer
Użytkownik
Użytkownik
Posty:90
Rejestracja:7 sty 2018, o 11:44
Samochód:Iveco Daily
Firma:Iveco
Uprawnienia:A, B, C, C+E
Alergia skórna

Post autor: mazuer » 30 mar 2021, o 07:52

Czy macie jakieś skuteczne sposoby na alergię skórną? Swędzi mnie skóra tak zę trudno jest mi wytrzymać.

Awatar użytkownika
blik
Użytkownik
Użytkownik
Posty:89
Rejestracja:12 gru 2019, o 09:34

Re: Alergia skórna

Post autor: blik » 30 mar 2021, o 08:40

Ograniczyć kwaśne i wszystko co uczula (jeśli wiesz, co to). Poza tym polecam kosmetyki z apteki 'emolium" na swędzenie - jedyne, które mi pomogły. Miałam kiedyś taki świad, ze myślałam że zwariuję, nie dało się wyjść do ludzi, drapanie non stop. Spać się nawet nie dało, koszmar jakiś...

Ewentualnie dobrze będzie wypróbować jakieś leki antyalergiczne przeciwhistaminowe. Dobre rezultaty daje lek Zyx. Zobacz sobie jego ceny w aptekach.
https://liki24.pl/search/zyx/

Awatar użytkownika
jurek70
Użytkownik
Użytkownik
Posty:9
Rejestracja:23 maja 2022, o 12:13

Re: Alergia skórna

Post autor: jurek70 » 1 lis 2022, o 19:55

Miałem taki sam problem ze swędzącym skalpem, okropnie irytująca dolegliwość, zwłaszcza w sezonie grzewczym, kiedy skóra jest szczególnie przesuszona i skłonna do podrażnień. Żona zasugerowała, żebym spróbował sposobów z https://www.ezebra.pl/pl/blog/swedzenie ... 66422.html i te płukanki octowe faktycznie przyniosły po jakimś czasie ulgę. Teraz na wszelki wypadek stosuję jeszcze żel z aloesem, bo spośród takich produktów typowo pielęgnacyjnych wychodzi chyba najtaniej, a jest na tyle uniwersalny, że korzysta z niego cała rodzina.

Awatar użytkownika
arik
Użytkownik
Użytkownik
Posty:4
Rejestracja:18 sty 2023, o 22:08

Re: Alergia skórna

Post autor: arik » 18 sty 2023, o 22:43

Jeśli to jest alergia to alergolog powinien to zobaczyć. Jeśli jednak typowe problemy skórne, które w zasadzie każdy z nas posiada to można odwiedzić gabinet kosmetyczny warszawa i tam na pewno uzyskamy odpowiednią pomoc

wodna12
Posty:1
Rejestracja:28 wrz 2022, o 14:32

Re: Alergia skórna

Post autor: wodna12 » 27 gru 2023, o 14:14

najlepiej do alergologa, może pomóc również wizyta w gabinecie kosmetologii medycznej jeśli to reakcja na kosmetyki.

ODPOWIEDZ

Wróć do „HydePark”