remont mieszkania

O wszystkim i o niczym
Awatar użytkownika
Tolek56
Użytkownik
Użytkownik
Posty:3
Rejestracja:27 lip 2022, o 16:59
Re: remont mieszkania

Post autor: Tolek56 » 29 lip 2022, o 14:43

Przy remoncie warto się zastanowić nad dachem, polecam wam firmę rettap.pl są bardzo solidni oraz mają szeroką gamę produktów do wyboru od dachówek po poliwęglanowe pokrycia, polecam gorąco.

Awatar użytkownika
Tarek21
Użytkownik
Użytkownik
Posty:2
Rejestracja:28 lip 2022, o 14:16

Re: remont mieszkania

Post autor: Tarek21 » 29 lip 2022, o 19:04

W dzisiejszych czasach remont mieszkania może być bardzo kosztowny.

Awatar użytkownika
Grom33
Użytkownik
Użytkownik
Posty:3
Rejestracja:30 lip 2022, o 22:34

Re: remont mieszkania

Post autor: Grom33 » 28 sie 2022, o 23:44

Jak robisz remont mieszkania to przydadzą ci się drzwi, okna i systemy fasadowe z tej oferty https://www.drutex.pl/ Dzięki nim dostaniesz najlepsze produkty w najniższej cenie. Z takim zapleczem remont na pewno pójdzie sprawnie.

Awatar użytkownika
rosse345
Użytkownik
Użytkownik
Posty:4
Rejestracja:9 wrz 2022, o 15:54

Re: remont mieszkania

Post autor: rosse345 » 10 wrz 2022, o 12:09

Ja już czekam na urlop w październiku aby zająć się swoim garażem bo musze porządnie go wyremontować :)

Awatar użytkownika
donso87
Użytkownik
Użytkownik
Posty:3
Rejestracja:12 wrz 2022, o 22:55

Re: remont mieszkania

Post autor: donso87 » 13 wrz 2022, o 21:49

Bardzo przydatne linki podsyłacie - zapisze i zerknę przed kolejnym remontem

Awatar użytkownika
Gordan
Użytkownik
Użytkownik
Posty:17
Rejestracja:13 kwie 2016, o 09:42

Re: remont mieszkania

Post autor: Gordan » 24 lis 2022, o 10:29

Sama mam w planach w końcu wyremontować mieszkanie. Jednak dopiero pewnie zaczniemy na wiosnę bo teraz jest jednak ciężko z czasem

Awatar użytkownika
jurek70
Użytkownik
Użytkownik
Posty:9
Rejestracja:23 maja 2022, o 12:13

Re: remont mieszkania

Post autor: jurek70 » 17 sty 2023, o 01:32

Jako weteran w tym temacie, niestety również mogę potwierdzić, że remont mieszkania to zawsze spory wydatek. Całe szczęście są jednak sposoby, żeby go trochę obniżyć. Nie będzie to łatwe, zwłaszcza dla nowicjusza, ale dzięki odpowiedniemu planowaniu i właściwemu wyborowi materiałów, taki remont można przeprowadzić znacznie taniej, nie obniżając jakości efektu końcowego. Ja sam korzystam głównie z porad na stronie https://www.twojinformator.pl/tani-remo ... szczedzic/ i zawsze przy takich pracach zostaje mi parę setek w kieszeni, także polecam przeczytać, bo umieścili tam sporo naprawdę przydatnych wskazówek.

Disbalance
Posty:2
Rejestracja:4 maja 2023, o 22:23
Uprawnienia:А

Re: remont mieszkania

Post autor: Disbalance » 28 maja 2023, o 17:35

Czy możesz mi powiedzieć, czy miałeś ten problem? Ściany w mieszkaniu są wilgotne od strony północnej i pojawiła się pleśń. Czy powinienem przeprowadzić remont? Po jakimś czasie znowu się pojawia. Co robić?

Awatar użytkownika
donuś
Użytkownik
Użytkownik
Posty:4
Rejestracja:15 kwie 2022, o 10:49

Re: remont mieszkania

Post autor: donuś » 17 lut 2024, o 22:08

Jeśli będziecie u siebie wymieniać podłogi, to z pewnością zainteresuje Was oferta firmy Superparkiet, która od wielu lat współpracuje z czołowymi producentami podłóg i jest dzięki temu w stanie zaoferować swoim klientom bardzo atrakcyjne ceny. Firma wykonuje również usługę profesjonalnego demontażu starej podłogi i montażu nowej, zajmuje się wylewaniem betonów woskowanych i podłóg żywicznych. Udostępniają również bezpłatnie przez pół roku swój magazyn, w którym można przechować zakupioną podłogę.

Awatar użytkownika
Famri
Użytkownik
Użytkownik
Posty:13
Rejestracja:2 lis 2015, o 23:30
Samochód:az
Uprawnienia:b

Re: remont mieszkania

Post autor: Famri » 19 lut 2024, o 12:35

Jak się zacznie remont, to nie ma końca, u nas sama łazienka zajęła prawie miesiąc, ale wszystko wyszło tak jak nam zależało. Wybraliśmy do niej płytki z marmuru oraz blaty łazienkowe od firmy http://em-di.eu/ płytki sam kładłem, ale blatami zajęli się oni, wszystko wyszło bardzo ładnie i estetycznie. Łazienka wygląda tak jak tego chciałem, jest duża i dodatkowo jasna.

ODPOWIEDZ

Wróć do „HydePark”