Prezenty dla pracowników firmy transportowej

O wszystkim i o niczym
Awatar użytkownika
mazuer
Użytkownik
Użytkownik
Posty:90
Rejestracja:7 sty 2018, o 11:44
Samochód:Iveco Daily
Firma:Iveco
Uprawnienia:A, B, C, C+E
Prezenty dla pracowników firmy transportowej

Post autor: mazuer » 8 gru 2020, o 12:49

Szukam dobrego uniwersalnego prezentu dla pracownikow w firmie transportowej. Czy macie jakieś propozycje? Co mozna im podarować?

Awatar użytkownika
blik
Użytkownik
Użytkownik
Posty:89
Rejestracja:12 gru 2019, o 09:34

Re: Prezenty dla pracowników firmy transportowej

Post autor: blik » 8 gru 2020, o 13:41

Każdemu nie dogodzisz a prezent może być typowo w klimacie świątecznym bo chodzi o gest a nie o zaspokojenie potrzeb. Np ładne pudło a w środku dżem malinowy Eco, miód, ciastka cynamonowe, herbatka dobra świąteczna, nalewka jakaś, czekolada robiona ręcznie. To bardzo miły prezent i nawet jak ktoś nie je takich rzeczy może się podzielić.
Nie wiem jakie masz fundusze, ale moze coś z elektroniki? Sklepy ze sprzętem maja niezłe promocje przed świętami.
https://coupondojo.com/pl/kupony-rabatowe/electro

Zobacz sobie kupony rabatowe tutaj
Ostatnio zmieniony 5 sty 2021, o 13:27 przez blik, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Wolf
Moderator
Moderator
Posty:1635
Rejestracja:18 lis 2013, o 11:18
Samochód:Fiat Ducato
Firma:PHU
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Zachodniopomorskie

Re: Prezenty dla pracowników firmy transportowej

Post autor: Wolf » 9 gru 2020, o 23:11

mazuer pisze:
8 gru 2020, o 12:49
Szukam dobrego uniwersalnego prezentu dla pracownikow w firmie transportowej. Czy macie jakieś propozycje? Co mozna im podarować?
Masz na myśli kierowców czy pracowników biurowych, wg mnie dla pierwszych fajnym pomysłem był by jakiś zestaw np kosmetyczka z wyposażeniem. Pendrive, kubki czy wszystkie tego typo są już mega oklepane.

Awatar użytkownika
jarekvolvo
Moderator
Moderator
Posty:917
Rejestracja:21 lis 2015, o 21:22
Samochód:Transit,Master,Ducat
Uprawnienia:AB

Re: Prezenty dla pracowników firmy transportowej

Post autor: jarekvolvo » 11 gru 2020, o 20:01

Aaaaa może porządny {!!} polar, ewentualnie z nadrukiem firmy ? Ja taki dostałem, do minus 15 podkoszulka i ten frak. /Ale sam prezesowi podpowiedziałem, które ma kupić :) /

Awatar użytkownika
Jared19875
Użytkownik
Użytkownik
Posty:4
Rejestracja:26 kwie 2022, o 14:23

Re: Prezenty dla pracowników firmy transportowej

Post autor: Jared19875 » 6 maja 2022, o 14:35

Jeśli szukasz inspiracji jaki prezent wybrać to polecam https://xn--biaaczekolada-yhc.pl/co-do- ... y-i-zabaw/ jest tam wiele inspiracji jak spersonalizować zestaw słodyczy czy czekolad nie tylko dla dzieci ale też dla dorosłych, sam korzystałem z tej strony.

Awatar użytkownika
neo98
Użytkownik
Użytkownik
Posty:3
Rejestracja:26 cze 2022, o 17:33

Re: Prezenty dla pracowników firmy transportowej

Post autor: neo98 » 29 cze 2022, o 09:03

Jeśli chodzi o fajny prezent dla członków firmy to może organizacja imprezy firmowej? Polecam skorzystać z usług firmy https://events-inn.pl/ mają na prawdę bogatą ofertę usług oraz wykonują je bardzo solidnie, sam korzystałem już z tego bloga i bardzo cenie sobie ten wybór.

ODPOWIEDZ

Wróć do „HydePark”