Branże które wygraly i przegrały na pandemii

O wszystkim i o niczym
Awatar użytkownika
blik
Użytkownik
Użytkownik
Posty:89
Rejestracja:12 gru 2019, o 09:34
Branże które wygraly i przegrały na pandemii

Post autor: blik » 19 lis 2020, o 15:09

Jak w temacie, jakie branże waszym zdaniem są wygranymi a jakie przegranymi bieżącej pandemii?

Awatar użytkownika
paul0
Użytkownik
Użytkownik
Posty:23
Rejestracja:15 lut 2019, o 00:49
Uprawnienia:B

Re: Branże które wygraly i przegrały na pandemii

Post autor: paul0 » 19 lis 2020, o 22:35

Pandemia jest wywolana celowo przez chiny na co wskazuje to, ze oni na tym skorzystali jako totalitarne panstwo, i na co wskazuje miejsce ujawnienia wirusa. To chiny na maskach i rekawicach trzepia kase, a reszta swiata liczy straty.
Tylko ze swiat jest glupi - za takie cos na kraj, ktory spowodowal zaraze powinno byc nalozone embargo: clo na wszystko co z tego kraju pochodzi w stawce 1000000%.

Awatar użytkownika
mazuer
Użytkownik
Użytkownik
Posty:90
Rejestracja:7 sty 2018, o 11:44
Samochód:Iveco Daily
Firma:Iveco
Uprawnienia:A, B, C, C+E

Re: Branże które wygraly i przegrały na pandemii

Post autor: mazuer » 28 gru 2020, o 11:19

W sumie nie wiadomo kto wywołal pandemię, tak więc nie byłbym aż taki pochopny w swoich osądach. Faktem jest jednak to, ze jeszcze świat z tego rodzaju kryzysem sie nie mierzył. Na pewno przegrały branże gastronomiczna, turystyczna oraz sklepy stacjonarne.
Dobrze sobie natomiast radzą sklepy internetowe. Wiele sklepów stacjonarnych wprowadzilo po obostrzeniach sprzedaż online, bo jest to dla nich jedyna droga dla przetrwania. https://omnicommerce.pl/system-b2b/
Ostatnio zmieniony 30 gru 2020, o 18:04 przez mazuer, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
łysy
Użytkownik
Użytkownik
Posty:15
Rejestracja:10 cze 2020, o 23:33

Re: Branże które wygraly i przegrały na pandemii

Post autor: łysy » 28 gru 2020, o 12:59

Najbardziej straciły gastronomia, hotelarstwo (turystyka) i fitness/siłownie.
Kto zyskał to chyba trudno ocenić ale wydaje mi się że nikt nie zyskał bo wszyscy dostają po dupie.

Awatar użytkownika
Julia33
Użytkownik
Użytkownik
Posty:4
Rejestracja:10 cze 2021, o 22:38

Re: Branże które wygraly i przegrały na pandemii

Post autor: Julia33 » 15 paź 2022, o 23:31

Myślę, że najbardziej ucierpiała branża turystyczna i hotelarsko-gastronomiczna. Najmniej dotkniętym obszarem jest IT, które wcześniej było bardzo obiecujące, a teraz jest jeszcze bardziej

Awatar użytkownika
Julia33
Użytkownik
Użytkownik
Posty:4
Rejestracja:10 cze 2021, o 22:38

Re: Branże które wygraly i przegrały na pandemii

Post autor: Julia33 » 15 paź 2022, o 23:32

Sam myślę o spróbowaniu swoich sił w IT, czy uważasz, że w wieku 27 lat jest już za późno? Może możecie polecić jakieś kursy?

ann5
Posty:3
Rejestracja:9 cze 2021, o 15:03

Re: Branże które wygraly i przegrały na pandemii

Post autor: ann5 » 16 paź 2022, o 00:54

Julia33 pisze:
15 paź 2022, o 23:32
Sam myślę o spróbowaniu swoich sił w IT, czy uważasz, że w wieku 27 lat jest już za późno? Może możecie polecić jakieś kursy?
Zgadzam się z Tobą, sfera IT była wcześniej bardzo obiecująca, a teraz stała się niemal jedyną sferą, która nie ucierpiała, a nawet rozwija się bardziej. Jest to przyjemny proces pracy, młody zespół i dobre wynagrodzenie. Twój wiek jest idealny na szkolenie, ja teraz biorę udział w kursie https://goit.global/pl/course/ , wszystkie informacje są bardzo proste i przystępne. Po zakończeniu będę potrafił stworzyć stronę internetową i dodać do niej różne funkcje oraz poszerzyć swoje portfolio o co najmniej trzy zrealizowane projekty.

Merten
Posty:1
Rejestracja:14 gru 2022, o 20:13
Samochód:BMW
Uprawnienia:B

Re: Branże które wygraly i przegrały na pandemii

Post autor: Merten » 14 gru 2022, o 20:15

Witam, najlepsi bukmacherzy to tacy, którzy oferują swoim klientom najdogodniejsze i najprzyjemniejsze warunki. Oznacza to, że powinni mieć szeroki wybór opcji zakładów, a także przyjazny i pomocny personel. Oprócz wspaniałego doświadczenia, najlepsi bukmacherzy powinni oferować konkurencyjne kursy. Oznacza to, że muszą być w stanie zaoferować swoim klientom najlepsze ceny na wszystkie zakłady, które oferują. Mogę zaproponować zajrzenie do recenzji bukmachera na stronie https://bonusowo.com/lvbet-kod-promocyjny/, gdzie zawsze są najwyższe kursy na różne dyscypliny sportowe.

ODPOWIEDZ

Wróć do „HydePark”