Prezent dla kierowcy

O wszystkim i o niczym
Awatar użytkownika
Fiat34
Użytkownik
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:11 gru 2017, o 16:47
Kontakt:
Prezent dla kierowcy

Post autor: Fiat34 » 3 sie 2018, o 12:47

Witam wszystkich Kolega ma urodziny i szukam nietypowego podarunku na tę okazję.
Zna ktoś jakiś sklep z nietypowymi pomysłami na urodziny? Kolega polecił mi Suprizo i widziałem tam zabawne prezenty dopasowane do osoby obdarowywanej. Nie chciałem wybierać typowego i nudnego podarunku. Przecież sam nie chciałbym dostać nic pospolitego na tę uroczystość. Nie lubię nudnych prezentów. Znacie może inny podobny sklep, abym mógł porównać ofertę? Z góry dziękuję za propozycje!

Awatar użytkownika
BoberKSG
Posty:311
Rejestracja:15 lis 2017, o 10:14
Samochód:Renault Master 10EP
Uprawnienia:A,B,C+E,ADR
Lokalizacja:Górny Śląsk

Re: Prezent dla kierowcy

Post autor: BoberKSG » 21 wrz 2018, o 11:25

Z mojej perspektywy mogę napisać, ze bardzo cieszylbym się z jakichś audiobookow, z nowego CB, kuchenki, butli. Nie wspominając już o dobrej Navi czy też uszytych na wymiar nowych dywanikow :)
Nigdy nie jedź szybciej niż Twój Anioł Stróż może lecieć ..

Awatar użytkownika
blik
Użytkownik
Użytkownik
Posty:89
Rejestracja:12 gru 2019, o 09:34

Re: Prezent dla kierowcy

Post autor: blik » 28 sty 2020, o 10:07

Opcji jest bardzo wiele
długopis
jakaś koszulka
ewentualnie kwiaty

Awatar użytkownika
Marek11
Użytkownik
Użytkownik
Posty:11
Rejestracja:25 mar 2021, o 14:02

Re: Prezent dla kierowcy

Post autor: Marek11 » 16 cze 2021, o 10:26

A może by tak kupić kierowcy na prezent czajnik elektryczny 12V taki funkcjonalny samochodowy? Ja na przykład lubię sobie w trasie wypić fajną kawkę. Polecam zakupić taki czajnik to świetna sprawa.

Awatar użytkownika
biboj
Użytkownik
Użytkownik
Posty:9
Rejestracja:13 mar 2017, o 23:46
Uprawnienia:B

Re: Prezent dla kierowcy

Post autor: biboj » 22 cze 2021, o 19:03

a może jakiś jakiś przyrząd do masażu typu mata albo kołnierz?? Wiadomo że większość czasu spędza w pozycji siedzącej gdzie cierpi kręgosłup czy nogi. Fajne urządzenia oferuje Medivon Collar Pro, który ma wbudowany aku więc może działać jakiś czas bez zasilania zewnętrznego.

Awatar użytkownika
oliviaa
Użytkownik
Użytkownik
Posty:6
Rejestracja:29 sty 2022, o 17:39

Re: Prezent dla kierowcy

Post autor: oliviaa » 26 kwie 2022, o 10:39

Oj nie musi być to zaraz coś powiązane z motoryzacją. A co powiecie na takie https://www.sklepzramami.pl/ramki-do-zdjec-30x40-cm ramki? W sumie nawet na podróż może wziąć ta osoba zdjęcie ulubione oprawione w taką ramkę. Myślę, że jest to fajna opcja, praktyczna i z klasą.

Awatar użytkownika
Taxi81
Użytkownik
Użytkownik
Posty:1
Rejestracja:28 lip 2022, o 15:08

Re: Prezent dla kierowcy

Post autor: Taxi81 » 3 sie 2022, o 11:26

Bardzo dobrym pomysłem jest organizacja imprez z dekoracjami takimi jak balony z helem czy zimne ognie, te produkty oraz wiele innych świetnych akcesoriów imprezowych można kupić na https://pyrotechshop.pl/Sklepy-stacjona ... ol-71.html sprawdźcie sobie sami tą stronę, a nie pożałujecie

Awatar użytkownika
MariuszKolba
Użytkownik
Użytkownik
Posty:8
Rejestracja:14 lip 2022, o 21:44

Re: Prezent dla kierowcy

Post autor: MariuszKolba » 5 sie 2022, o 21:51

Ciekawe propozycje.

Bolsar
Posty:1
Rejestracja:11 sie 2022, o 11:16

Re: Prezent dla kierowcy

Post autor: Bolsar » 6 wrz 2022, o 13:36

Ze swojej strony polecam jakąś ciekawą albo zabawną koszulkę. Jak znajomy ma kota, to np. "Ciężko pracuję, żeby mój kot miał godne życie". Dostałem coś podobnego na urodziny w zeszłym roku i jestem super zadowolony. Z tego co pamiętam, to było zakupione na tej stronie: https://kocienadruki.pl/ koszulki z kotami

Awatar użytkownika
donso87
Użytkownik
Użytkownik
Posty:3
Rejestracja:12 wrz 2022, o 22:55

Re: Prezent dla kierowcy

Post autor: donso87 » 13 wrz 2022, o 21:50

W końcu dobre miejsce gdzie prawdziwi kierowcy mogą się wypowiedzieć co chcieliby na prezent

ODPOWIEDZ

Wróć do „HydePark”