Uber

O wszystkim i o niczym
Awatar użytkownika
arti45
Posty:2
Rejestracja:28 kwie 2018, o 10:04
Uber

Post autor: arti45 » 23 maja 2018, o 19:33

Cześć,
ktoś pracował/pracuje? Zastanawiam się nad podjęciem dodatkowej pracy na weekendy...auto mam, działalności nie mam...ale znalazlem firmy oferujące możliwość jazdy dla uber bez własnej działalności gospodarczej http://euroseller.pl/

Czy ktoś coś słyszał o takiej formie dorobienia? Czy jest to legalne?

Awatar użytkownika
detectivus
Użytkownik
Użytkownik
Posty:164
Rejestracja:27 lis 2016, o 14:00
Samochód:Iveco Daily Hi-Matic
Uprawnienia:B+E, C
Lokalizacja:Wołomin

Re: Uber

Post autor: detectivus » 24 maja 2018, o 02:20

Akurat jako były licencjonowany taksówkarz warszawski powiem Ci tak:
1. Legalność - nie było i nadal nie ma - cokolwiek by Ci na spotkaniach nie mówili. Powinieneś mieć minimum zdany egzamin z topografii swojego miasta - o ile jest w nim wymagany.
2. Kiedyś Uber był dobry - wiem bo byłem jednym z niewielu licencjonowanych którzy też i tu jeździli - teraz gdy biorą każde auto i stawki mają minimalne to patrząc z punktu widzenia kierowcy zarabiającego dla siebie - i umiejącego liczyć koszty, a nie tylko jarajacego się dziennym obrotem - obecny Uber to dno.
3. Jeżdżenie dla spółdzielni/kołchozu - piękne treści i piękne słowa - jeśli dasz się wydy..ć to zostaniesz wydy...y - jeśli się nie dasz to i tak zostaniesz wydy...y - prędzej czy później.
Konkluzja: jeśli nadal chcesz latać dla Ubera to lataj sam albo się podepnij pod znajomego. Ryzyko kontrolasz wpisane w nazwę firmy niezależnie od formy współpracy.
Tyle ode mnie, kto nie ryzykuje to nie pije szampana. Ale kubeł zimnej wody też się przyda - przed karą z ITD.
Pozdrawiam
Krzysztof

Awatar użytkownika
duoelka
Posty:3
Rejestracja:8 cze 2018, o 13:04

Re: Uber

Post autor: duoelka » 8 cze 2018, o 13:46

polecam jednak założyć własną działalność :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „HydePark”