Imigranci

O wszystkim i o niczym
Awatar użytkownika
michalbusiarz
Użytkownik
Użytkownik
Posty:26
Rejestracja:1 wrz 2016, o 22:34
Samochód:Fiat Ducato 3.0
Firma:Podwykonawca Lays
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Siedlce
Imigranci

Post autor: michalbusiarz » 16 gru 2016, o 23:27

Witam was !
Chłopaki busiarze mam do was pytanie ? Jak dajecie sobie rade w UE z imigrantami którzy kradną biją itd. ?
Ponoć muzułmanów w samych Niemczech jest tyle co naszych rodaków.. Doszła do mnie pogłoska że Francuzi zrezygnują z busów..

Awatar użytkownika
Camonierro

Re: Imigranci

Post autor: Camonierro » 16 gru 2016, o 23:28

Trochę sianie paniki ale faktycznie sprawa jest bardzo poważna...

Awatar użytkownika
orys
Użytkownik
Użytkownik
Posty:657
Rejestracja:19 sie 2014, o 02:13
Uprawnienia:B, C, Level D AFS,

Re: Imigranci

Post autor: orys » 17 gru 2016, o 02:02

michalbusiarz pisze:Witam was !
Chłopaki busiarze mam do was pytanie ? Jak dajecie sobie rade w UE z imigrantami którzy kradną biją itd. ?
Ponoć muzułmanów w samych Niemczech jest tyle co naszych rodaków.. Doszła do mnie pogłoska że Francuzi zrezygnują z busów..
Ja w tej UE mieszkam. Owszem, raz miałem przygodę koło Calais, ale tam to bandyci byli. Poza tym żadnych emigrantów co kradną i biją nie zauważyłem. Takich co żebrzą i próbują sprzedawać jakieś pierdoły to i owszem - głównie we Włoszech, gdzie niedawno spędziłem parę dni.

Generalnie moja znajoma właśnie z Włoch powiedziała mi jak to jest u nich z tymi emigrantami (a Włochy to przecież chyba najbardziej zaimigrancony kraj ostatnio).

W jej miasteczku zawsze był problem z przestępczością. Skorumpowany burmistrz się nie kwapił do zrobienia porządku, więc wygrał prawicowy populista. Akurat w tym czasie zaczęła się nawała emigrantów, więc on wszystko zwalił na emigrantów i o przestępczosć w mieście obwinia Merkel. Tymczasem opozycja która zwraca uwagę, że przecież problem z przestępczością był już wczesniej słyszy, że są skażeni polityczną poprawnoscią i się boją mówić prawdę (czyli, rzekomo, że to wszystko przez emigrantów).

I tak się te wieści o strasznych emigrantach rozpleniają.
Obrazek

Awatar użytkownika
gutekk
Użytkownik
Użytkownik
Posty:10
Rejestracja:15 lis 2017, o 11:05

Re: Imigranci

Post autor: gutekk » 15 lis 2017, o 11:16

A w tym roku? Jakie marcie wrażenia z trasy? Jest bezpiecznie czy nie?

ODPOWIEDZ

Wróć do „HydePark”