Catering na dowóz

O wszystkim i o niczym
benka
Posty:3
Rejestracja:11 sie 2022, o 21:50
Re: Catering na dowóz

Post autor: benka » 16 sie 2022, o 14:57

Skoro mowa o cateringach dietetycznych, to przede wszystkim warto byłoby się dowiedzieć jak dobrze i zdrowo jeść? Oczywiście, ja też wychodzę z założenia, że jak się postawi na sprawdzoną dietę pudełkową, to jest to możliwe.

Awatar użytkownika
donuś
Użytkownik
Użytkownik
Posty:4
Rejestracja:15 kwie 2022, o 10:49

Re: Catering na dowóz

Post autor: donuś » 18 paź 2022, o 15:41

Fajną ofertę jeśli chodzi o catering dietetyczny znalazłem na stronie firmy Light Catering, która dowozi swoje posiłki do prawie dwóch tysięcy miejscowości w kraju. Posiłki są bardzo smaczne, zdrowe, świeże i zawsze punktualnie dostarczane do domu klienta. Pełną ofertę można znaleźć na stronie https://lightcatering.pl/, są tutaj wszystkie oferowane plany dietetyczne oraz mapa zasięgu działania firmy.

Awatar użytkownika
Mixon
Użytkownik
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:18 paź 2022, o 23:57
Samochód:BMW
Firma:Arkadi
Uprawnienia:A

Re: Catering na dowóz

Post autor: Mixon » 13 kwie 2023, o 02:15

Korzyści płynące z regularnego stosowania młodego zielonego jęczmienia są liczne. Dlatego warto jest zapoznać się z ofertą zawartą na stronie dobre suplementy diety. Po pierwsze, może on pomóc w oczyszczeniu organizmu z toksyn i szkodliwych substancji. Regularne stosowanie młodego zielonego jęczmienia może również poprawić trawienie, zmniejszyć zaparcia oraz pomóc w utrzymaniu prawidłowej wagi ciała.

wilkdaria54
Posty:1
Rejestracja:8 sie 2023, o 09:42

Re: Catering na dowóz

Post autor: wilkdaria54 » 8 sie 2023, o 09:50

Czy ktoś z Was wie czym jest dieta wątrobowa? Co można na niej jeść a czego lepiej unikać? Będę wdzięczna za polecenie jakiś konkretnych posiłków :)

Awatar użytkownika
laura09
Użytkownik
Użytkownik
Posty:10
Rejestracja:12 lis 2023, o 22:00
Samochód:opel
Firma:cosiek
Uprawnienia:AB

Re: Catering na dowóz

Post autor: laura09 » 13 lis 2023, o 19:04

A czy przykładowo kojarzycie firmę https://kuchniavikinga.pl/dieta-gaps-le ... go-jelita/ ? Tak pytam, ponieważ zauważyłam, że oni są polecani - jak chodzi o zróżnicowane diety i to stosowane podczas najróżniejszych chorób. Bo chociażby znajdziecie u nich dietę GAPS.

ODPOWIEDZ

Wróć do „HydePark”