Teraz jest 19 paź 2018, o 09:21

Wakacje

O wszystkim i o niczym
  • Autor
  • Wiadomość

tommek33

• Podziękował : 0 raz
    Otrzymał podziękowań: 0 raz
  • Blog: Wyświetl Bloga (0)

Wakacje

Post25 cze 2018, o 10:10

Zastanawiałeś się kiedyś nad zwiedzeniem Białorusi? Mimo że jest to nasz bliski sąsiad a kultura wydaje się być podobna do polskiej, skorzystanie z rzetelnego przewodnika wydaje się być uzasadnione. Polecam wejść na http://taniezwiedzanie.com/sites/589/bi ... zwiedzanie i zapoznać sie z pomocnym przewodnikiem po tym kraju.

igorrr24

Re: Wakacje

Post25 cze 2018, o 14:40

Jesteś w Gdańsku i chcesz się wybrać do naprawdę dobrej restauracji? Polecam wejść na http://zacisze.gda.pl/ i zapoznać się z ich ofertą. Osobiśćie byłem u nich nie raz i mogę polecić to miejsce każdemu.

moncia

Post9 sie 2018, o 18:22

Ja tam wolę klimaty jednak słoneczne i bezpieczne.

denzo

Użytkownik

Użytkownik

Otrzymał podziękowań: 2 razy

Post5 wrz 2018, o 08:19

No jak ktoś szuka interesujących miejscówek, to w zasadzie już teraz powinien zacząć się rozglądać za dobrymi ofertami. Bo rozchodzą się jak ciepłe bułeczki. Zwłaszcza te w okolicach stoków narciarskich z wyciągami bywają niezwykle popularne.
Na szczęście w polskich górach mamy dosyć dużo ośrodków, od Bieszczad po Sudety. Jest więc z czego wybierać. Np Bielsko -Biała z rozbudowaną bazą noclegową i miejscami gdzie można uprawiać sporty zimowe. Np Dębowiec.

Powrót do HydePark