Szukam pracy dolny Śląsk

Forumowe wysypisko śmieci. Tutaj znajdują się stare, niepotrzebne tematy.
Awatar użytkownika
Maxtun
Posty:1
Rejestracja:31 gru 2018, o 11:40
Samochód:Fiat ducato
Firma:Bez
Uprawnienia:B(13lat), Adr
Szukam pracy dolny Śląsk

Post autor: Maxtun » 31 gru 2018, o 11:49

Doświadczony kierowca szuka pracy
PODEJMĘ PRACE
Poszukuje pracy jako kierowca kat B posiadam 13-sto letnie doświadczenie w branży transportowej min z zakresu transportu międzynarodowego, jazdy w kółkach, dystrybucji, dostaw do klienta, transport osób,transport ADR pracowałem na pojazdach różnego rodzaju poczynając od samochodów osobowych, przez vany, blaszaki, plandeki 8ep-12ep, chłodnie
Dodatkowym atutem będzie pozwolenie na przewóz materiałów niebezpiecznych ADR które mam ważne jeszcze przez 3 lata, dodatkowo dobrze porozumiewam się w języku niemieckim i angielskim
NIE INTERESUJE Mnie kurierka Międzynarodówka ewentualnie po omówieniu systemu mógłby być kraj ale Marzeniem moim jest podjęcie współpracy z zakładem produkcyjnym posiadającym własną linia dystrybucji
pozdrawiam
Kontakt priv
Wrocław, Legnica Lubin okolice
Marcin 570111891

Awatar użytkownika
Dekker
Administrator
Administrator
Posty:416
Rejestracja:9 mar 2013, o 13:59
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Rzeszów
Kontakt:

Re: Szukam pracy dolny Śląsk

Post autor: Dekker » 2 sty 2019, o 19:48

Ogłoszenie o pracę można dodać za darmo na stronie - ebusiarze.pl
ebusiarze.pl to portal darmowych ogłoszeń internetowych o zasięgu lokalnym i ogólnopolskim. Ogłoszenia mogą być dodawane przez osoby prywatne oraz firmy, a ich publikowanie i przeglądanie jest całkowicie bezpłatne - dotyczy to wszystkich kategorii, m.in.: samochody dostawcze, części samochodowe, usługi, sprzęt elektroniczny. Odpłatne są tylko usługi związane z promocją ogłoszenia, które są opcjonalne.


Ogłoszenie można umieścić nie zakładając konta i nie dokonując logowania, jednak wiąże się to z pewnymi ograniczeniami m.in. brakiem możliwości promocji ogłoszenia, której celem jest zwiększenie liczby odsłon ogłoszenia przez użytkowników odwiedzajcych nasz portal.
Pomogłem? Podziękuj http://www.facebook.com/pages/Busy-szyb ... 5746436100 <- Lubię to!
Czekamy na wasze wiadomości!
Zobacz również:
memyztransportu.pl - memy z transportu wzięte (typowy spedytor, Andrzej szofer kierowca zawodowy, widzimy sie na dżangłerze)
ebusiarze.pl - darmowe ogłoszenia o pracę dla busiarzy, kierowca międzynarodowy, kierowca krajowy, spedytor
odlotowe-skarpetki.pl - Kolorowe skarpetki,
Śmieszne skarpetki na prezent

Zablokowany

Wróć do „Śmietnik”