konfrontacja z kierowcami laikami

Forumowe wysypisko śmieci. Tutaj znajdują się stare, niepotrzebne tematy.
Zablokowany
Awatar użytkownika
niedzwiedz123
Użytkownik
Użytkownik
Posty:160
Rejestracja:27 lut 2016, o 12:02
Re: konfrontacja z kierowcami laikami

Post autor: niedzwiedz123 » 25 lis 2017, o 17:33

Troche w tym prawdy jest, ze niektorzy pseudo-kierowcy zachowuja sie jak ksiezniczki bez jajec. Jedna sprawa dbac o swoje warunki pracy, druga sprawa nie robic z siebie cioty. Ja tez nie mam warunkow z najwyzszej polki, ale mam czlowieka nie szefa i zwykle dziekuje, co u Ciebie, jak sie czujesz za wykonana robote potrafi zdzialac cuda. Nie tylko hajs sie liczy, ale w pogodni za bilonem ludzie zapominaja o byciu czlowiekiem.


P.s. Prosze uzywac chociaz minimalnej ilosci znakow interpunkcyjnych, poniewaz ciezko sie to czyta

Awatar użytkownika
DawidBusiarz
Użytkownik
Użytkownik
Posty:27
Rejestracja:17 lis 2017, o 17:46
Samochód:Renault Master
Uprawnienia:B

Re: konfrontacja z kierowcami laikami

Post autor: DawidBusiarz » 25 lis 2017, o 20:48

Ja mam tak zajebistego szefa mimo tego że po 5 dniach od pierwszego wyjazdu w jego firmie miałem wypadek i bus do kasacji (oczywiście nie z mojej winy) to powiedział że mimo że jeździłem 5 dni to on wie że jestem dobrym kierowcą i może na mnie liczyć i teraz czekam do stycznia na nówkę busa :)

Awatar użytkownika
BoberKSG
Posty:311
Rejestracja:15 lis 2017, o 10:14
Samochód:Renault Master 10EP
Uprawnienia:A,B,C+E,ADR
Lokalizacja:Górny Śląsk

Re: konfrontacja z kierowcami laikami

Post autor: BoberKSG » 26 lis 2017, o 06:32

Oo, gruba sprawa. Bez komentarza ;)

Awatar użytkownika
ROM BEX transport
Użytkownik
Użytkownik
Posty:103
Rejestracja:11 lis 2017, o 06:47
Samochód:master 3 szmata
Firma:ROM BEX
Uprawnienia:a,b,c,

Re: konfrontacja z kierowcami laikami

Post autor: ROM BEX transport » 27 lis 2017, o 05:59

witam koledzy nie miałem czasu a może i ochoty wcześniej pisać dzisiaj poniedziałek czas start kolejny tydzień walki o stawki ten co jezdzi po nazwie siedzi tam pod 23 460 nie zdjąłem go z trasy na weekend bo już i tak ma kosztów kupe a mi nie chodzi o o to żeby mu nie zapłacić tylko zmniejszyć to co narobił nie zwolnie go może się nauczy i może uratuje te ładunki co w piątek nie zabrał to nie będzie kar dzwoniła do mnie jego matka powiedział jej że moja mu zły kod podała i już powinien w tyte wyłapać za kłamstwo na szczęście moja ma smsy co mu wysyłała to jej powiedziałem co zrobił jak to było i że siedzi tam do poniedziałku żeby cały miesiąc za darmo nie jezdził bo na wiele kosztów przymykam oko ale sory za taki numer nie zapłace. zaraz odpalam transa i ładujemy najpierw kierowcy na końcu dla siebie biore dzisiaj laptopa będę ich poganiał z moją bo też ma dość głupoty. jescze mi w mojej masterce dwumas się kończy na zapalonym silniku mi kawa z kubka wyskakuje a lusterka tak się trzęsą że na wolnych obrotach nic w nich nie widać bo się obraz rozmazuje ciekawe czy przejade do piątku czy będęna mopie skrzynie zwalał .

Awatar użytkownika
ROM BEX transport
Użytkownik
Użytkownik
Posty:103
Rejestracja:11 lis 2017, o 06:47
Samochód:master 3 szmata
Firma:ROM BEX
Uprawnienia:a,b,c,

Re: konfrontacja z kierowcami laikami

Post autor: ROM BEX transport » 27 lis 2017, o 06:12

do dawid busiarz miałem taką sytuacje kiero z bielska białej jeszcze na śląsku my byli wtedy dostał masterke bez doświadczenia ubłagał mnie o prace dobra jedz . telefon w nocy wypadek, dobra wyślij zdjęcia wtedy moja ulubiona masterka czerwona zadbana bezawaryjna przodu niebyło zapieprzał 90 po mieście bo był w plecy z czasem baba mikrą z podpożądkowanej wyszła pod niego przy tej prędkości bez szans mikra skasowana silnik w masterce wszedł przed sciane grodziową do kabiny on cały. dobra cholowanie 2tyś płatne na miejscu za 140km masakra a pełne ubezpieczenie jest śmiech na sali ale nic trzeba jezdzić dalej dobra auto zastępcze wypożyczalnia masterka nówka masz jedz godz 2 w nocy telefon płacze dosławnie pan mnie zabije ja nie chciałem. dobra mówie nie bądż pizda coś narobił no miałem zamarznięte lusterka i już pojechałem bo zaspałem na zał zmieniał pas nic nie widząc przycisną ww t5 do bariery jego wina bo przy czerwony nie doszli ile jechał to się upiekło baby wina tu już gorzej naprawa t5 8 tyś naprawa z wypożyczalni 900 lusterko 1000 błotnik udział w szkodzie bo było w umowie 4000 i już trzeciago nie dostał a i jeszcze co najlepsze kiedy mu dam kase za te trzy dni jazdy nie miałem słów zatkało mnie gratuluje ci pracodawcy musi mieć dużo kasy wolnej albo cie lubi no nic ważne żeś robote utrzymał

Awatar użytkownika
ROM BEX transport
Użytkownik
Użytkownik
Posty:103
Rejestracja:11 lis 2017, o 06:47
Samochód:master 3 szmata
Firma:ROM BEX
Uprawnienia:a,b,c,

Re: konfrontacja z kierowcami laikami

Post autor: ROM BEX transport » 27 lis 2017, o 06:14

do niedzwiedz123 masz racje co mam więcej powiedzieć marze o samochodach autonomicznych bez kierowców albo se 7 klonów zrobie i będe sam wszystkimi jezdził

Awatar użytkownika
ROM BEX transport
Użytkownik
Użytkownik
Posty:103
Rejestracja:11 lis 2017, o 06:47
Samochód:master 3 szmata
Firma:ROM BEX
Uprawnienia:a,b,c,

Re: konfrontacja z kierowcami laikami

Post autor: ROM BEX transport » 27 lis 2017, o 06:48

tak jescze odnośnie spalania moja mi mówi że ze 12ep bez z arobku patrze w zeszyt w poń nie zabrany ładunek rezerwa się zapaliła pózno już było staną na drugi dzień się dowiedziałem że miał 60 po ten ładunek zajebiście brak pojęcia na necie bym se sprawdził że rezerwa jest na 100km nawet 80 bym załadował i staną do rana ale poco ładunek podstawowy przepadł pojechał po kosztach piątek cztam zeszyt na paliwo wydał 1150 zł myśle to nalatał km siadam na mape licze licze licze 1761 km myśle pomyliłem się sprawdzam a tu niestety niepomyliłem się jade do niego siadam z nim w busa patrze średnie pokazuje 12,7 pyram czemu tak mówi bo cięxki ładunek dobra siadaj obok ja prowadze jedziemy ruszyliśmy z konopek między ciechanowem a mławą jedziemy na mławe 615 potem z mławy 7 na glinojeck potem 60 z glinojecka na ciechanów przez miasto na 615 do konopek spalanie 11 a zrobił bym 10,5 tylko za mały odcinek drogi nie jechałem za tirem na pace 1300kg mówie mu że po odjeći kosztów za pięć dni zarobił dla mnie 300zł a dla siebie 650 odpowiedz oj. i co zrobić? ponadto dodam że ja zrobiłem 1789km w tym tyg za niecałe 600zł zarobek wyszedł 2131zł więc pytam co zrobić z nimi zwolnić wymienić szkolić jak się nie chcą uczyć

Awatar użytkownika
ROM BEX transport
Użytkownik
Użytkownik
Posty:103
Rejestracja:11 lis 2017, o 06:47
Samochód:master 3 szmata
Firma:ROM BEX
Uprawnienia:a,b,c,

Re: konfrontacja z kierowcami laikami

Post autor: ROM BEX transport » 27 lis 2017, o 06:54

kiedyś siadłem policzyłem przy tylu autach róznica między moim spalamiem a ich kosztuje 15tyś zł miesięcznie powiedzą jestem dziad trans olbo pedał bo sie pluje o jeden litr tylko że ten jeden litr w skali miesiąca przy tylu autach kosztuje 15 tyś

Awatar użytkownika
ROM BEX transport
Użytkownik
Użytkownik
Posty:103
Rejestracja:11 lis 2017, o 06:47
Samochód:master 3 szmata
Firma:ROM BEX
Uprawnienia:a,b,c,

Re: konfrontacja z kierowcami laikami

Post autor: ROM BEX transport » 27 lis 2017, o 07:15

poprawka jak jechałem 12 ep to miał 12 średnie nie 12,7 pomyliłem się żeby nie było bo 0,7 niższe spalanie równa się 150km jazdy dalej

Awatar użytkownika
ROM BEX transport
Użytkownik
Użytkownik
Posty:103
Rejestracja:11 lis 2017, o 06:47
Samochód:master 3 szmata
Firma:ROM BEX
Uprawnienia:a,b,c,

Re: konfrontacja z kierowcami laikami

Post autor: ROM BEX transport » 27 lis 2017, o 07:35

a jescze jedno może któś mi powie jak się zdjęcia dodaje bo chyba już jestem za stary i nie umiem tego ogarnąć a mam pare ciekawych co by wiele powiedziały bez opisu

Zablokowany

Wróć do „Śmietnik”