konfrontacja z kierowcami laikami

Forumowe wysypisko śmieci. Tutaj znajdują się stare, niepotrzebne tematy.
Zablokowany
Awatar użytkownika
astri
Użytkownik
Użytkownik
Posty:61
Rejestracja:14 lis 2015, o 18:56
Uprawnienia:B
Re: konfrontacja z kierowcami laikami

Post autor: astri » 28 lis 2017, o 16:37

no i gdzie te zdjęcia?

Awatar użytkownika
ROM BEX transport
Użytkownik
Użytkownik
Posty:103
Rejestracja:11 lis 2017, o 06:47
Samochód:master 3 szmata
Firma:ROM BEX
Uprawnienia:a,b,c,

Re: konfrontacja z kierowcami laikami

Post autor: ROM BEX transport » 29 lis 2017, o 05:29

nie umiem ich dodać prosilem by ktoś podpowiedział jak to zrobić

Awatar użytkownika
jarekvolvo
Moderator
Moderator
Posty:917
Rejestracja:21 lis 2015, o 21:22
Samochód:Transit,Master,Ducat
Uprawnienia:AB

Re: konfrontacja z kierowcami laikami

Post autor: jarekvolvo » 29 lis 2017, o 09:06

Wejdź np, na Fotosik, -> dodaj zdjęcie -> kopiuj adres ( górne pole, -fora dyskusyjne, kopiujesz adres " URL", -> wklejasz adres na forum... .

Awatar użytkownika
ROM BEX transport
Użytkownik
Użytkownik
Posty:103
Rejestracja:11 lis 2017, o 06:47
Samochód:master 3 szmata
Firma:ROM BEX
Uprawnienia:a,b,c,

Re: konfrontacja z kierowcami laikami

Post autor: ROM BEX transport » 30 lis 2017, o 07:55

no w końcu dzięki kolego dzisiaj to popołudniu ogarne bo od teraz mam dwa do ładowania i jescze w moim wymiane oleju i filtrów musze zrobić. dzięki

Awatar użytkownika
ROM BEX transport
Użytkownik
Użytkownik
Posty:103
Rejestracja:11 lis 2017, o 06:47
Samochód:master 3 szmata
Firma:ROM BEX
Uprawnienia:a,b,c,

Re: konfrontacja z kierowcami laikami

Post autor: ROM BEX transport » 30 lis 2017, o 08:32

tak poza cosię działo od poń.; ruszyłem w trase we wtorek gdyż przyszli do mnie do pracy bracia czajkowscy z raciąża kolejni po rozmowie zesłani z nieba dzięki ci jezu jedzcie w trase jeden tomek drugi przemek w piątek w opolu padło sprzęgło naprawa do wieczora koszt 3350 masakra jakaś pózno już było pan przemek musiał do dom wracać na przelew zapózno mechanik nie wyda bez kasy lipa to mówie pakuj się wpociąg i do dom w poń powrót po auto i lecim dalej ok bez słowa zrobił jak powiedziałem drugi tomek w niedzielę albo sobote był po auto zabrał pojechał dobra mamy poń rano siadam do kompa jak zawsze klepie wrzystkim trasy . braciom klepłem dwa zał w wawie rozł pyskowice na śl i opole gdyż trzeba odebrać zasrane ducato co znowu stanęło tak poza nie kupujcie nigdy ducato porażka . dobra każdy pojechał jak sądziłem więc szukam sobie godz 12 telefon do mojej bracia nie mają nawigacji nie jadą ??????????????? jak to wczoraj odebrał auto 5 lat ue nie ma nawi???????????? pytam. no niema . ja już do aut nie wkładam bo ile sprzętu kupiłem tyle zaginęło lub zostało zniszczone potem jak jade w trase to pierwsze do sklepu no bo niemam bo dałem kiero zanim se kupi se nie kupił poszedł w pizdu sprzęt też więc już nie daje . dobra do tematu drugi tel opony z przodu do wymiany dobra mówie to wymieńcie przyjechali do nas a czas leci pierwszy punkt zał do 12 tylko ja to mam w głowie. dobra są mówie mojej idz daj im kase niech załadują 600kg było i wymienią opony na wawie i ogień po pół godz moja wpada mówi mi że bez nawi nie jadą nasz w dupe se myśle no to znowu mam zajebistą ekipe po godzinie w końcu moja wywalczyła ze mną żebym frajerom dał po raz enty własny sprzęt . dałem pojechali po godzinie dzwoni do mnie z pierwszego zał gdzie auto dzwonie do niego nie odbiera po jakimś czasie sie dodzwoniłem i pytam gdzieś jest bo mi zaraz na giełdzie jaja urwą a ten mi na to w domu nie jedziemy bo opony stare zaznacze że tomek by pojechał ale przemek m,u zakazał i powiedział że nie jadą zwalniają się bo mam złe podejscie??????????? pytam chłopa a raczej gówniaża czy jest normalny auto miał dwa dni i nic nie gadał. dzień zał godzina po terminie zał 115km od miejsca zał on mi mówi nie jade?????????? próbowałem mu wytłumaczyć skutki nieodebrania ładunków co ty gdzie my się zwalniamy no to mnie wkur... dobra auto na plac i spier... oddali auto godz 16 na giełdzie dym ładunki zawalone dzwonie po firmach dogadałem na rano dzwonie do spedytorów że już sam pojade z tym że mieliśmy wypadek we firmie bo co powiem że trafiłem po raz enty na debili co se pomyślą ich to wali zlecili nie odebrane kara dwa razy fracht albo nie wiadomo co jeszcze. wtorek załadowałem oba na mojego poleciałem śląsk opole zwalone moja mi klpła brdo koło kłodzka na lidzbark dzisiaj zwale tylko se olej i filtry zmienie bo już spalanie ciężko utrzymać teraz mam 9,4 normalnie 8,8 aktualnie jestem na chacie bo na 8 do odebrania graty w ciechanowie i co kolejny tydzień bez normy ja w poń nie ruszyłem bo oddałem dwóm debilom nawi którzy też nie pojechali dopiero praktycznie dzisiaj zarobie bo wawa iśląsk to było ratowanie opini. ducato w opolu stoi drugi na placu jest czwartek i co ??????????? właśnie panowie tak wygląda transport nikt o tym nie mówi to ja powiem przez bande debili zamykane są wielkie firmy transportowe bo brak mózgu laików transportu nie pozwala im pojąć odpowiedzialności jakiej się podejmują zabierając busa czy ciężarówke z placu . i co tu mówić więcej sami zobaczcie jak to wygląda i ktoś mi powie daj więcej za co się pytam?????????? dobra jade do ciechanowa po graty wymieniam i lece na lidzbark narazie

Awatar użytkownika
cyberdriver
Użytkownik
Użytkownik
Posty:28
Rejestracja:26 lis 2017, o 19:25
Samochód:Master
Uprawnienia:B

Re: konfrontacja z kierowcami laikami

Post autor: cyberdriver » 30 lis 2017, o 09:38

Bo ja wiem.... może poszukaj na giełdzie pracy kierowców, a nie pod budką z piwem ?

Awatar użytkownika
cyberdriver
Użytkownik
Użytkownik
Posty:28
Rejestracja:26 lis 2017, o 19:25
Samochód:Master
Uprawnienia:B

Re: konfrontacja z kierowcami laikami

Post autor: cyberdriver » 30 lis 2017, o 09:43

ROM BEX transport pisze:kiedyś siadłem policzyłem przy tylu autach róznica między moim spalamiem a ich kosztuje 15tyś zł miesięcznie powiedzą jestem dziad trans olbo pedał bo sie pluje o jeden litr tylko że ten jeden litr w skali miesiąca przy tylu autach kosztuje 15 tyś

tanio i szybko= nie będzie dobrze
dobrze i szybko =nie będzie tanio
tanio i dobrze = nie będzie szybko

Obawiam się kolego, że chcesz połączyć te trzy rzeczy.... nie da się.

Awatar użytkownika
niedzwiedz123
Użytkownik
Użytkownik
Posty:160
Rejestracja:27 lut 2016, o 12:02

Re: konfrontacja z kierowcami laikami

Post autor: niedzwiedz123 » 30 lis 2017, o 10:21

Przez brak znakow interpunkcyjnych przeczytalem 1/3 calosci i przeklnalem [cenzura]. Co za belkot...

Awatar użytkownika
jarekvolvo
Moderator
Moderator
Posty:917
Rejestracja:21 lis 2015, o 21:22
Samochód:Transit,Master,Ducat
Uprawnienia:AB

Re: konfrontacja z kierowcami laikami

Post autor: jarekvolvo » 30 lis 2017, o 11:24

Ja podobnie, ale jakoś przebrnąłem ;(
Cyber słusznie prawi, a ja choć próbuję zrozumieć stanowisko ROM BEXa - bo wszak kretynów nie brakuje - to mam wrażenie, że (uogólniając trochę ) - zabrał się do rzeczy od tylnej strony. Ma samochody, a nie ma ludzi - a tu zasadą jest - najpierw kierowcy, potem flota. Nigdy nie zdecydowałbym się na otwarcie takiej firmy, gdybym na starcie nie miał zaufanych ludzi, którym bez obawy powierzyłbym auta i wiedział, że nie uwalą transportu. Niestety, gros przedsiębiorców najpierw kupuje auta, a potem liczy, że zawsze "jakiś" szofer się znajdzie... - i wychodzi qicha.... . .
Poza tym - zawsze przed przyjęciem kierowcy należy drobiazgowo omówić szczegóły - "co masz swojego, czy tego użyjesz, czego potrzebujesz, co ci kupić" i oczywiście podstawić auto w pełni sprawne, na nowych oponach, z olejem etc., - tak, aby zapewnić sobie maksimum sprawności logistycznej a kierowcy bezpieczeństwo.

Awatar użytkownika
niedzwiedz123
Użytkownik
Użytkownik
Posty:160
Rejestracja:27 lut 2016, o 12:02

Re: konfrontacja z kierowcami laikami

Post autor: niedzwiedz123 » 1 gru 2017, o 01:00

Jarek masz sporo racji, jednak stawiajac sie na miejscu kierowcy szukajacego pracy raczej nie chcialbym czekac x-czasu na to, ze firma ktorej de facto nie znam, kupi lub nie kupi samochodu. Wiadomo, jesli kierowca pracowal juz jakis okres czasu i wie o co kaman, to lepiej dla niego dostac auto nowe, niz uzywane. Jednak w wiekszosci wypadkow - czas to pieniadz.

Zablokowany

Wróć do „Śmietnik”