konfrontacja z kierowcami laikami

Forumowe wysypisko śmieci. Tutaj znajdują się stare, niepotrzebne tematy.
Awatar użytkownika
ROM BEX transport
Użytkownik
Użytkownik
Posty:103
Rejestracja:11 lis 2017, o 06:47
Samochód:master 3 szmata
Firma:ROM BEX
Uprawnienia:a,b,c,
Re: konfrontacja z kierowcami laikami

Post autor: ROM BEX transport » 1 sty 2018, o 19:48

dobra pany kończym ten temat bo jak grochem o ściane. żaden z moich byłych kierowców niema jaj by się skonfrontować. od was też nie uzyskałem pomocy w tym temacie , czyli uleczenia polskiego transportu. pogadaliśmy i tyle a robota dalej leży. jakie mam rozwiązanie ? . a no żadne , bo co by człowiek nie zrobił i tak będzie dupa. mój ostatni wpis był po to aby ratować inne firmy przed takimi jak pan ważny, jednak usunięto najistotniejsze żeczy jak adres i dane osobowe zasłaniając się ochroną danych osobowych. powiem tak jak mi jakiś frajer psuje opinie bezpodstawnie i z nazwy wymienia firme to jest git a jak ja go podam z nazwy to już nie jest git?. powinna być taka sama strona jak ta jakich firm unukać to taksamo powinno być jakich kierowców unikać. pan oliwski mi tu pisze o odpowiedzialności karnej za walenie w ryj i dane i kto wie co jeszcze. a tak naprawde niema pojęcia jak to jest być na swoim jeżeli mi pisze że nie podjąłem żadnych działań prawnych. otóż panie oliwski podejmowałem i tylko koszty następne a na końcu egzekucja nie możlia bo golas na garnuszku mamusi już o tym mówiłem cofnij przeczytaj. myślałem że może uda się przestrzeć innych przed idiotami ale widze że tu jest gadka o dupie marynie a konkretów zero. to tak zapytam po co wogóle jest to forum? każdy z nas dobrze wie jaką mamy robote ale tu się pisze tylko że jest fajnie i płać więcej . ale za co. widze też że bycie moderatorem jest ważniejsze niż prawda o transporcie jarekvolwo. tak więc dalej będe walił w ryj idiotów bo to jest tańsze niż sądy. dalej będe się męczył z głupkami bo ktoś kto zatrudnił głupka i nie powie innym żeby go nie zatrudniali. nie widze jaj do tej roboty . i cóż panowie wniosek jest jeden , każdy swoją żepke skrobie i niech tak zostanie. bo pomocy czy solidarności żadnej niema. wżniejsze jest błyskanie fajnymi wypowiedziami i ilość lajków niż żeczywistość. a ten co mi napisał o bananie na nowy rok to ci gościu powiem tylko tyle że na wet nie wykazałeś odwagi podać swoje imie i nazwisko i mnie obrażasz ja swoje podałem , dla mnie niema problemu , tobie się nóżki trzensą i cwaniakujesz pod pseudonimem. maże by cię spotkać na zywo. kto wie może kiedyś. wiec jak zawsze mówie kierowcą się trzeba urodzić. nie widze tu takiego podejścia do sprawy.

Awatar użytkownika
niedzwiedz123
Użytkownik
Użytkownik
Posty:160
Rejestracja:27 lut 2016, o 12:02

Re: konfrontacja z kierowcami laikami

Post autor: niedzwiedz123 » 1 sty 2018, o 20:18

Konfrontacja z 130kg niedzwiedziem nie wyszlaby Ci na dobre kozaczku. To forum nie sluzy do nielegalnego udostepniania danych osobowych, obrazania i grozenia innym osobom. Oprocz bana zycze Ci jeszcze pozyskania umiejetnosci poslugiwania sie jezykiem polskim (szczegolnie w pismie) na podstawowym poziomie. Sugeruje zapoznanie sie z zasadami CEIDG, zebys cwaniaczku nie mylil pojec danych osobowych z danymi przedsiebiorcy.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: konfrontacja z kierowcami laikami

Post autor: Dychu » 1 sty 2018, o 20:31

ROM BEX transport pisze:dobra pany kończym ten temat bo jak grochem o ściane. żaden z moich byłych kierowców niema jaj by się skonfrontować. od was też nie uzyskałem pomocy w tym temacie , czyli uleczenia polskiego transportu. pogadaliśmy i tyle a robota dalej leży. jakie mam rozwiązanie ? . a no żadne , bo co by człowiek nie zrobił i tak będzie dupa. mój ostatni wpis był po to aby ratować inne firmy przed takimi jak pan ważny, jednak usunięto najistotniejsze żeczy jak adres i dane osobowe zasłaniając się ochroną danych osobowych. powiem tak jak mi jakiś frajer psuje opinie bezpodstawnie i z nazwy wymienia firme to jest git a jak ja go podam z nazwy to już nie jest git?. powinna być taka sama strona jak ta jakich firm unukać to taksamo powinno być jakich kierowców unikać. pan oliwski mi tu pisze o odpowiedzialności karnej za walenie w ryj i dane i kto wie co jeszcze. a tak naprawde niema pojęcia jak to jest być na swoim jeżeli mi pisze że nie podjąłem żadnych działań prawnych. otóż panie oliwski podejmowałem i tylko koszty następne a na końcu egzekucja nie możlia bo golas na garnuszku mamusi już o tym mówiłem cofnij przeczytaj. myślałem że może uda się przestrzeć innych przed idiotami ale widze że tu jest gadka o dupie marynie a konkretów zero. to tak zapytam po co wogóle jest to forum? każdy z nas dobrze wie jaką mamy robote ale tu się pisze tylko że jest fajnie i płać więcej . ale za co. widze też że bycie moderatorem jest ważniejsze niż prawda o transporcie jarekvolwo. tak więc dalej będe walił w ryj idiotów bo to jest tańsze niż sądy. dalej będe się męczył z głupkami bo ktoś kto zatrudnił głupka i nie powie innym żeby go nie zatrudniali. nie widze jaj do tej roboty . i cóż panowie wniosek jest jeden , każdy swoją żepke skrobie i niech tak zostanie. bo pomocy czy solidarności żadnej niema. wżniejsze jest błyskanie fajnymi wypowiedziami i ilość lajków niż żeczywistość. a ten co mi napisał o bananie na nowy rok to ci gościu powiem tylko tyle że na wet nie wykazałeś odwagi podać swoje imie i nazwisko i mnie obrażasz ja swoje podałem , dla mnie niema problemu , tobie się nóżki trzensą i cwaniakujesz pod pseudonimem. maże by cię spotkać na zywo. kto wie może kiedyś. wiec jak zawsze mówie kierowcą się trzeba urodzić. nie widze tu takiego podejścia do sprawy.
Nie wiem czemu się tak irytujesz, koledzy napisali Ci z życzliwości , że źle robisz bo gnojek może Cię zaskarżyć i z urzędu wygra i stracisz czas i kasę więc powinieneś im podziękować. To, że idiotów kierowców jest masa, to przecież wszyscy wiemy ale wiemy również, że jest masa firm z serii dziadtrans więc koło zamknięte. Jeśli uważasz, że Ty postępujesz godnie i uczciwie z kierowcami, znasz zasady to wystaw swoje ogłoszenie z propozycją pracy, podaj swoje dane czyli nazwę firmy i dajmy szansę wypowiedzenie się obu stron czyli i Tobie i kierowcom bo może się okazać, że nie jest do końca tak jak piszesz gdyż jak wiemy, prawda zawsze leży pośrodku. Zawsze staram się być obiektywny, tępie te nasze durne spedycje bo nie ma prawie wcale normalnych ale i będę tępił firmy nieuczciwe i pisał o kierowcach nieudacznikach i na tym właśnie polega obiektywizm, załap wreszcie a nie szukaj winnych. Solidarności w tej branży ? piłeś ? Dam Ci przykład....ja nie wezmę frachtu za 0.30e a Ty weźmiesz i zesrasz ten interes więc o jakiej solidarności mówisz ?. Wytrzeźwiej, nie ma takiego czegoś pomiędzy firmami i jest wolna Amerykanka.

Wszystkiego dobrego kolego w Nowym Roku.

Pozdrawiam,
Andrzej

Awatar użytkownika
0liwski
Moderator
Moderator
Posty:322
Rejestracja:30 wrz 2016, o 23:23
Samochód:KILKA...Sp.z.o.o.
Uprawnienia:B, C
Lokalizacja:POMORSKIE

Re: konfrontacja z kierowcami laikami

Post autor: 0liwski » 1 sty 2018, o 21:16

Kolego Rom Bex transport
ROM BEX transport pisze: od was też nie uzyskałem pomocy w tym temacie , czyli uleczenia polskiego transportu. .
pomoc otrzymałeś, ale z niej nie skorzystałeś. Zarówno kierowcy jak i właściciele małych czy średnich firm... jadą dosłownie na tym samym wózku...
Ale - tu jest potrzebna obustronna chęć do pracy.
ROM BEX transport pisze: usunięto najistotniejsze żeczy jak adres i dane osobowe zasłaniając się ochroną danych osobowych. powiem tak jak mi jakiś frajer psuje opinie bezpodstawnie i z nazwy wymienia firme to jest git a jak ja go podam z nazwy to już nie jest git?. pan oliwski mi tu pisze o odpowiedzialności karnej za walenie w ryj
Dane osobowe pracownika chroni ustawa o ochronie danych jak i kilka innych przepisów. Twoje dane są zaś upublicznione chociażby w CEIDG. Jeśli zostałeś oszukany - okradziony przez pracownika... musisz zastosować się do obowiązujących reguł prawnych. Nie my je utworzyliśmy. Groźby karalne nie są dopuszczalne, a to jest forum publiczne... czego nie rozumiesz?
Z tego co pisałeś nic nie zrobiłeś...po za obrzucaniem inwektywami.
ROM BEX transport pisze: tak więc dalej będe walił w ryj idiotów bo to jest tańsze niż sądy..
Proponuje jednak ochłonąć....i sprawę zakończyć w sposób cywilizowany. Jeśli ten pracownik był rzeczywiście do Doopy... to uwierz mi nie raz mu się odwdzięczysz... Ta branża jest bardzo wąska.
ROM BEX transport pisze: wiec jak zawsze mówie kierowcą się trzeba urodzić. nie widze tu takiego podejścia do sprawy.
Owszem... ale może najpierw zastanów się jakie TY waćpan warunki proponujesz, bo to chyba nie jest przypadek że same dziady do Ciebie trafiają za fajerę...
Może warto zmienić cały schemat w Twojej firmie, przekonstruować całość oczekiwań... i może zatrudniać na zdrowych warunkach kierowców za uczciwe stawki.
To FORUM to nie jednostronna wokanda sądowa, w której jedna strona pisze telenowelę na 22 strony... Na nasze pytania o Twoje oczekiwania i sposób w jaki chciałbyś to załatwić nie otrzymaliśmy żadnej propozycji...
Liczę, że ochłoniesz i sprawę uda się Tobie załatwić jak należy... Obydwie strony muszą być zadowolone...
A bossych bossów jak mawia Andrzej, czy też pospolitych DZIAD TRANSÓW jak ja mawiam .... jest bez liku...
Powodzenia w nowym roku...
Kierowca międzynarodówki to...stan umysłu... ;)

Awatar użytkownika
cyberdriver
Użytkownik
Użytkownik
Posty:28
Rejestracja:26 lis 2017, o 19:25
Samochód:Master
Uprawnienia:B

Re: konfrontacja z kierowcami laikami

Post autor: cyberdriver » 1 sty 2018, o 21:27

ROM BEX transport pisze:dobra pany kończym ten temat bo jak grochem o ściane. żaden z moich byłych kierowców niema jaj by się skonfrontować. od was też nie uzyskałem pomocy w tym temacie , czyli uleczenia polskiego transportu. pogadaliśmy i tyle a robota dalej leży. jakie mam rozwiązanie ? . a no żadne , bo co by człowiek nie zrobił i tak będzie dupa. mój ostatni wpis był po to aby ratować inne firmy przed takimi jak pan ważny, jednak usunięto najistotniejsze żeczy jak adres i dane osobowe zasłaniając się ochroną danych osobowych. powiem tak jak mi jakiś frajer psuje opinie bezpodstawnie i z nazwy wymienia firme to jest git a jak ja go podam z nazwy to już nie jest git?. powinna być taka sama strona jak ta jakich firm unukać to taksamo powinno być jakich kierowców unikać. pan oliwski mi tu pisze o odpowiedzialności karnej za walenie w ryj i dane i kto wie co jeszcze. a tak naprawde niema pojęcia jak to jest być na swoim jeżeli mi pisze że nie podjąłem żadnych działań prawnych. otóż panie oliwski podejmowałem i tylko koszty następne a na końcu egzekucja nie możlia bo golas na garnuszku mamusi już o tym mówiłem cofnij przeczytaj. myślałem że może uda się przestrzeć innych przed idiotami ale widze że tu jest gadka o dupie marynie a konkretów zero. to tak zapytam po co wogóle jest to forum? każdy z nas dobrze wie jaką mamy robote ale tu się pisze tylko że jest fajnie i płać więcej . ale za co. widze też że bycie moderatorem jest ważniejsze niż prawda o transporcie jarekvolwo. tak więc dalej będe walił w ryj idiotów bo to jest tańsze niż sądy. dalej będe się męczył z głupkami bo ktoś kto zatrudnił głupka i nie powie innym żeby go nie zatrudniali. nie widze jaj do tej roboty . i cóż panowie wniosek jest jeden , każdy swoją żepke skrobie i niech tak zostanie. bo pomocy czy solidarności żadnej niema. wżniejsze jest błyskanie fajnymi wypowiedziami i ilość lajków niż żeczywistość. a ten co mi napisał o bananie na nowy rok to ci gościu powiem tylko tyle że na wet nie wykazałeś odwagi podać swoje imie i nazwisko i mnie obrażasz ja swoje podałem , dla mnie niema problemu , tobie się nóżki trzensą i cwaniakujesz pod pseudonimem. maże by cię spotkać na zywo. kto wie może kiedyś. wiec jak zawsze mówie kierowcą się trzeba urodzić. nie widze tu takiego podejścia do sprawy.
Co byś nie powiedział, co byś nie zrobił obowiązują Cię zasady. Współczuję Ci, że co kierowca to pasmo nieszczęść ale jak już wspomniałem wcześniej nic nie dzieje się bez przyczyny. Mianowicie jaka firma tacy pracownicy.
22 strony na forum same nieszczęścia i problemy....z 5 dużych firm obdzielił by tym.

Awatar użytkownika
BoberKSG
Posty:311
Rejestracja:15 lis 2017, o 10:14
Samochód:Renault Master 10EP
Uprawnienia:A,B,C+E,ADR
Lokalizacja:Górny Śląsk

Re: konfrontacja z kierowcami laikami

Post autor: BoberKSG » 1 sty 2018, o 21:50

RomBex..
Każdy Ci chciał pomóc poprzez doradztwo i własne opinie. Ty z kolei skupiłeś się jednak na oczernianiu. W ostatnich postach muszę Ci przyznać trochę racji, jednak to nie zwalnia Cię z przestrzegania przepisów Kodeksów Prawnych, a przede wszystkim regulaminu forum.
Ostatni raz Ci zaproponuję ABSOLUTNY reset działań, tj. jeżeli kierowcy nie przynoszą Ci zysków to po co ich zatrudniasz?
Drugie : przejrzyste i GODZIWE stawki - spróbuj

Awatar użytkownika
cyberdriver
Użytkownik
Użytkownik
Posty:28
Rejestracja:26 lis 2017, o 19:25
Samochód:Master
Uprawnienia:B

Re: konfrontacja z kierowcami laikami

Post autor: cyberdriver » 1 sty 2018, o 22:05

Bober: właśnie jakoś mi się nie chce wierzyć, że każdy jego kierowca ma zrobione badania lekarskie, psychotesty, umowę o pracę (nieśmieciową), buty, kask, okulary i kamizelkę zapewnioną.

Awatar użytkownika
BoberKSG
Posty:311
Rejestracja:15 lis 2017, o 10:14
Samochód:Renault Master 10EP
Uprawnienia:A,B,C+E,ADR
Lokalizacja:Górny Śląsk

Re: konfrontacja z kierowcami laikami

Post autor: BoberKSG » 1 sty 2018, o 22:07

cyberdriver pisze:Bober: właśnie jakoś mi się nie chce wierzyć, że każdy jego kierowca ma zrobione badania lekarskie, psychotesty, umowę o pracę (nieśmieciową), buty, kask, okulary i kamizelkę zapewnioną.
.. z tego też powodu : jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie ?
Masz rację.

Awatar użytkownika
cyberdriver
Użytkownik
Użytkownik
Posty:28
Rejestracja:26 lis 2017, o 19:25
Samochód:Master
Uprawnienia:B

Re: konfrontacja z kierowcami laikami

Post autor: cyberdriver » 1 sty 2018, o 22:16

Lat temu wiele pracowałem dla firmy i zatrudniałem na potrzeby wykonywanej pracy od 20 do 150 pracowników tymczasowych. KAŻDY miał zrobione badania nawet jak się okazywało, że popracuje max tydzień. Nie ma znaczenia. Po prostu miał,itd, itp. Taki jest zakichany obowiązek pracodawcy. Nic dodać nic ująć. Pracownik z łapanki, bez papierów, umowa na gębę = konsekwencje.

Awatar użytkownika
Wolf
Moderator
Moderator
Posty:1633
Rejestracja:18 lis 2013, o 11:18
Samochód:Fiat Ducato
Firma:PHU
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Zachodniopomorskie

Re: konfrontacja z kierowcami laikami

Post autor: Wolf » 1 sty 2018, o 22:16

Powiem tak, każda ze stron ma po części rację, Robex jak najbardziej, fakt nerwy mu puszczają ale niestety nic w tym dziwnego, biorąc pod uwagę moje doświadczenia, oraz jego niefart wiem jak się czuje, jak przez super odpowiedzialną osobę traci reputację i fundusze, a z drugiej strony faktem jest że istnieje ochrona danych osobowych. Niestety prawo w naszym kraju jest zajebiście kulawe na co mam niestety swoje doświadczenia, niestety tak jak w/w kolega pisze najlepiej by było dać w ryj i to porządnie ale zazwyczaj tacy kozacy pierwsi po takim fakcie biegną na spowiedź :( a później prokurator robi sobie + w statystykach

Zablokowany

Wróć do „Śmietnik”