konfrontacja z kierowcami laikami

Forumowe wysypisko śmieci. Tutaj znajdują się stare, niepotrzebne tematy.
Zablokowany
Awatar użytkownika
astri
Użytkownik
Użytkownik
Posty:61
Rejestracja:14 lis 2015, o 18:56
Uprawnienia:B
Re: konfrontacja z kierowcami laikami

Post autor: astri » 15 gru 2017, o 16:39

widzę stawki niezłe a jak ja proponowałem zawsze mniejszą dniówkę na jedno kółko to mnie te pseudodziady wyśmiewali :lol: jedna oferta, widzę, że facet szuka od 3 tygodni kierowcy, stawka od km albo dniówka 180 - mówię sobie no dobra 140 zł dniówki bo na km i tak mnie orżnie jak korzysta z gogle maps a nie gps w aucie albo nawigacji, na jedno kółko jak się nie sprawdzę to trudno ale on nie bo nie mam doświadczenia, mówię mu że prawko B robiłem mając 20 lat więc napalonym nastolatkiem nie byłem, doświadczenie mam na osobówce jak i na dostawczaku bo się skrzynią samą jeździło dorabiać (na bliźniaku w dodatku więc tutaj możecie sobie dopisać, że ładunki po 1800-2000 kg były codziennością) :lol:

co do syfu a w aucie to w takiej gonitwie jak jest na busach ciężko codziennie sprzątać - zależy co rozumiemy przez syf czy wszędzie resztek od jedzenia czy innych papierów, petów, butelek, śmieci, ja akurat mam takie pedantyczne podejście do spraw czystości, czy to w domu na biurku czy w aucie, na biurku jak wypiję herbatę i szklanka stoi dłużej to muszę ją sprzątnąć :lol: :lol: :lol: to jest chyba tak jak się uczy porządku od małego, nie wiem no i w sumie jakbym miał pas transportowy na 2 tony to i pewnie ładunek spiąłbym jeszcze jednym pasem dla ubezpieczenia i co parking sprawdzał czy się nic mu nie stało :lol:

co do C+E to u mnie w pakiecie w ośrodku z KWP komplet C,C+E + KWP kosztuje 5700 zł + badania lekarskie jedne 100 zł i psychotesty za 150 zł, w cenie tego kursu mam już pokryty jeden egzamin na C oraz C+E jeżeli biorę taki pakiet, poprawki idą już z mojej kieszeni no i na koniec karta kierowcy i można iść zdobywać doświadczenie na wywrotce krajowej (trafia się jeden kurs w miesiącu na Niemcy, Słowację, Czechy) za... 1650 zł podstawy + diety, no i może jakaś premia za spalanie :lol: po 2-3 miesiącach można przejść na międzynarodówkę, podstawa ta sama tylko diety większe :lol: no i to są kółka tygodniowe, oczywiście samemu można zostać na weekend

Awatar użytkownika
0liwski
Moderator
Moderator
Posty:322
Rejestracja:30 wrz 2016, o 23:23
Samochód:KILKA...Sp.z.o.o.
Uprawnienia:B, C
Lokalizacja:POMORSKIE

Re: konfrontacja z kierowcami laikami

Post autor: 0liwski » 15 gru 2017, o 19:38

astri pisze:co do C+E to u mnie w pakiecie w ośrodku z KWP komplet C,C+E + KWP kosztuje 5700 zł + badania lekarskie jedne 100 zł i psychotesty za 150 zł, w cenie tego kursu mam już pokryty jeden egzamin na C oraz C+E jeżeli biorę taki pakiet
Nie wiem skad taka cena... tam gdzie ja pytałem to wszędzie powyżej 7-7,5 tyś... :roll:
Kierowca międzynarodówki to...stan umysłu... ;)

Awatar użytkownika
astri
Użytkownik
Użytkownik
Posty:61
Rejestracja:14 lis 2015, o 18:56
Uprawnienia:B

Re: konfrontacja z kierowcami laikami

Post autor: astri » 15 gru 2017, o 20:51

no u mnie tak jest

C - 2100 zł
C+E - 2100 zł
C,C+E - 3900 zł
KWALIFIKACJA WSTĘPNA- 2600,00 zł
KWALIFIKACJA WSTĘPNA + ADR – 2790,00 zł
KWALIFIKACJA WSTĘPNA + PRAWO JAZDY Kat. C – 4100,00 zł
KWALIFIKACJA WSTĘPNA + PRAWO JAZDY Kat. CE – 4100,00 zł
KWALIFIKACJA WSTĘPNA + PRAWO JAZDY Kat. C, CE – 5700,00 zł

na koniec jeszcze masz audyt, normy prowadzenia pojazdu, obsługa tacho, jazda ciągnikiem z naczepą, podpinanie, odczepianie, dokumentację

Awatar użytkownika
cyberdriver
Użytkownik
Użytkownik
Posty:28
Rejestracja:26 lis 2017, o 19:25
Samochód:Master
Uprawnienia:B

Re: konfrontacja z kierowcami laikami

Post autor: cyberdriver » 15 gru 2017, o 22:03

W łomży C plus E z wczasami pokoj, sniadanie, obiad robisz w 14 dni bodajze za 3500-3700, wczasy z prawem jazdy

Awatar użytkownika
0liwski
Moderator
Moderator
Posty:322
Rejestracja:30 wrz 2016, o 23:23
Samochód:KILKA...Sp.z.o.o.
Uprawnienia:B, C
Lokalizacja:POMORSKIE

Re: konfrontacja z kierowcami laikami

Post autor: 0liwski » 16 gru 2017, o 02:48

cyberdriver pisze:W łomży C plus E z wczasami pokoj, sniadanie, obiad robisz w 14 dni bodajze za 3500-3700, wczasy z prawem jazdy
astri pisze:no u mnie tak jest

C - 2100 zł
C+E - 2100 zł
C,C+E - 3900 zł
KWALIFIKACJA WSTĘPNA- 2600,00 zł
KWALIFIKACJA WSTĘPNA + ADR – 2790,00 zł
KWALIFIKACJA WSTĘPNA + PRAWO JAZDY Kat. C – 4100,00 zł
KWALIFIKACJA WSTĘPNA + PRAWO JAZDY Kat. CE – 4100,00 zł
KWALIFIKACJA WSTĘPNA + PRAWO JAZDY Kat. C, CE – 5700,00 zł

na koniec jeszcze masz audyt, normy prowadzenia pojazdu, obsługa tacho, jazda ciągnikiem z naczepą, podpinanie, odczepianie, dokumentację
Można poprosić o kontakt do tych szkół..?
Kierowca międzynarodówki to...stan umysłu... ;)

Awatar użytkownika
niedzwiedz123
Użytkownik
Użytkownik
Posty:160
Rejestracja:27 lut 2016, o 12:02

Re: konfrontacja z kierowcami laikami

Post autor: niedzwiedz123 » 16 gru 2017, o 10:08

A Ty Olo nie powinienes przypadkiem do konca zycia na busie? :D

Awatar użytkownika
0liwski
Moderator
Moderator
Posty:322
Rejestracja:30 wrz 2016, o 23:23
Samochód:KILKA...Sp.z.o.o.
Uprawnienia:B, C
Lokalizacja:POMORSKIE

Re: konfrontacja z kierowcami laikami

Post autor: 0liwski » 16 gru 2017, o 12:02

astri pisze:KWALIFIKACJA WSTĘPNA + PRAWO JAZDY Kat. C, CE – 5700,00 zł
Dzięki za namiar na PW... No to cena faktycznie konkurencyjna bo w Trójmieście 1,5-2 tyś. więcej.. :roll:
niedzwiedz123 pisze:A Ty Olo nie powinienes przypadkiem do konca zycia na busie? :D
...tak dobrze mi życzysz...? :lol:

@cyberdriver - wrzuciłeś tu chyba post, ale chyba ktoś go usunął przypadkowo odbierając zapewne jako kryptoreklamę.
W każdym razie to nie ja... :mrgreen:
Cóż, cena jaką daje ten OSK rzeczywiście dobra... Wszak nie z wczasami jakie zapisałeś, ale cena faktycznie przyzwoita... Niestety dla mnie za daleko. :roll:
Czemu kierowcy w POMORSKIEM mają takie drogie szkoły jazdy... tak samo jak OC mamy porównywalne albo droższe niż w mazowieckie z Warszawą włącznie :(
Kierowca międzynarodówki to...stan umysłu... ;)

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: konfrontacja z kierowcami laikami

Post autor: Dychu » 16 gru 2017, o 21:15

Witam Panów,
Na chwilkę znikłem bo cdn. trasy a tu taki gorący temat :-) tyle, że total burdel i chaos no i oczywiście pamiętniki kolegi nam tu już powszechnie znanego :-). Nie zgodzę z Wami, że aż tyle jest nieudaczników, brudasów itd., po protu mieliście pecha lub prawda jest jak zawsze po środku. Co prawda ja miałem 300 zł dniówkę ale na expresach powiedzmy 3000 km w 2.5 dnia więc wtedy wiadomo, inna bajka i inna stawka ale powiem szczerze....nie chce już tej kasy i tych expresów bo właśnie po nich wracam i podziękowałem firmie za współpracę. Pewnie wielu się dziwi dlaczego więc Wam napiszę. Jak się zatrudniałem, szef na mnie zrobił wrażenie bo on szanuje kierowców, jeździmy w dzień, w nocy śpimy, robimy po 700-800 km i dość więc mnie urzekł :-). Pomyślałem sobie wreszcie normalna firma no ale to mit bo przez te 1.5 miesiąca w trasie, to miałem ze 4 normalne noce, 28.000 km przeleciałem od Szwecji po daleką Hiszpanię, Węgry , Słowenie itd. Ostatnie Jego zlecenie czyli tego co uważał - jeździmy godnie jak ludzie....panie Andrzeju, mamy expres 2.000 km w dwa dni, później pan odpoczywa na plaży w Hiszpanii. Bomba, wchodzę w to i co ? Przylatuje na czas jak zawsze do Valencii i już szukam sobie pensjonatu na weekend a tu nagle telefon....panie Andrzeju, mamy expresa 2.800 i 2.5 dnia więc proszę szybko zasuwać na załadunek.... Zrobiłem i tego expresa w terminie i..... szukam pracy :-). Panowie szefowie! Nie pierdolcie już , że sami nieudacznicy są i tylko napiszcie wreszcie prawdę jak traktujecie swoich kierowców, jak im płacicie, co wymagacie, jak z przeładunkami i napiszcie trochę prawdy a nie tylko to kierowca jest winny, psuje, niszczy mienie i nawet za 300 zł nie zmieni tego....to jakieś mity bossów bosych bo mam kilku takich kierowców na dziś którzy by Wam pokazali jak to powinno wyglądać tylko co z tego jak Was na nich nie stać... Powiedzmy sobie to wreszcie szczerze a nie odwracajmy kota do góry dupą :-). U mnie macie prosty przykład a auto oddaje umyte, wysprzątane i jak nowe, pachnące, zero uszkodzeń itd., bo to mój dom był. Dlaczego olałem nawet 300 zł dniówki ? Poczytajcie jak reklamował szefuncio pracę na początku w swojej firmie.....więc niech komuś innemu zaoferuje te 300 za 1.400 km przez dzień i noc po już wykonanej dniówce, ja nie chcę tej kasy. Już nie napiszę, że spedytorem zrobił kierowcę autobusu który totalnie nie ma pojęcia o tej pracy i totalny cham więc na koniec posłałem mu jeszcze trochę sloganów :-) i dzisiaj będę wreszcie spał spokojnie.
Co do wątku o C+E...w wakacje firma mnie skusiła na nowego Mana, jeszcze w foli no i pojechałem bo ładniutki był :-). Po wypłacie pierwszej, jestem na busach różnych od 7.5 do 3.5 t i mam te same pieniąszki co na tym,, dużym, ładniutkim Manie :-) a mogę sobie i na plażę podjechać, do sklepu i nie jestem skazany na parkingi na autostradach :-).

Awatar użytkownika
ROM BEX transport
Użytkownik
Użytkownik
Posty:103
Rejestracja:11 lis 2017, o 06:47
Samochód:master 3 szmata
Firma:ROM BEX
Uprawnienia:a,b,c,

Re: konfrontacja z kierowcami laikami

Post autor: ROM BEX transport » 18 gru 2017, o 03:10

witam . odpisze po rozładunkach mam już sposób jak to rozwiązać wszystko . potem napisze. zaraz lece do wawy na cargo. już zaobrączkowany. to nara

Awatar użytkownika
BoberKSG
Posty:311
Rejestracja:15 lis 2017, o 10:14
Samochód:Renault Master 10EP
Uprawnienia:A,B,C+E,ADR
Lokalizacja:Górny Śląsk

Re: konfrontacja z kierowcami laikami

Post autor: BoberKSG » 18 gru 2017, o 05:38

I niech to będzie puenta ;)

Zablokowany

Wróć do „Śmietnik”