konfrontacja z kierowcami laikami

Forumowe wysypisko śmieci. Tutaj znajdują się stare, niepotrzebne tematy.
Zablokowany
Awatar użytkownika
ROM BEX transport
Użytkownik
Użytkownik
Posty:103
Rejestracja:11 lis 2017, o 06:47
Samochód:master 3 szmata
Firma:ROM BEX
Uprawnienia:a,b,c,
Re: konfrontacja z kierowcami laikami

Post autor: ROM BEX transport » 9 gru 2017, o 06:50

dwa łyki kawy bo się obudzić musze peta spale i jedziem fure już na warsztat wstawiłem 800kg na pace mam bo mnie baba z giełdy w ciula zrobiła klepłem se to na powrót miało być 300kg zabrałem tylko dlatego że pojechałem za 3,50 netto za km ale i tak jej w poń powiem co myśle bo to jedna ep a miałem jeszcze 1,6 tony zabrać to bym za pięć zeta poleciał ale dzięki bogu nie gotowe było 2,5 tony na busa to i nawet ja nie ładuje

Awatar użytkownika
ROM BEX transport
Użytkownik
Użytkownik
Posty:103
Rejestracja:11 lis 2017, o 06:47
Samochód:master 3 szmata
Firma:ROM BEX
Uprawnienia:a,b,c,

Re: konfrontacja z kierowcami laikami

Post autor: ROM BEX transport » 9 gru 2017, o 07:05

mój rekord na busie 3800 samego towaru rama się złamała na wysokości tylniej osi . ja bym za hu.. tego nie zabrał kiero pojechał zabrać 1,6 miało być dzwoni że ma w poduchach naplumpane 6 a mu dupa po asfalcie idzie to mu mówie pierwszy skup żelaza ważymy sprzęt on mi mówi już koło płońska jestem 30 do chaty dobra to jedz. sobota jade do niego po papiery z 500 metrów widze auto i nie wierze co widze wyglądał jakby stał na tarczach bez kół wysiadam z auta koło busa to się prawie przewróciłem jak to zobaczyłem tylni pas z lampami wisiał nad asfaltem ok 3cm opony wyglądały jakby na kapciu stał przednia oś wyglądała jakby zaraz miała pójść w góre se myśle ja pierdo... co to ma być kiero wylazł z chaty pytam go co to kur.. czołg masz na pace? pakuj się jedziem na wage. nawet ten ze skupu był w szoku 6300kg że opony nie jebły to cud, otwieram pake a tam na przedzie dwa puste sztaple palet po dach cały ciężar na dupie kierowca c e z kontenerów do mnie przyszedł myśle że jakby dobrze ustawił to by rama przeżyła koszt naprawy 2500

Awatar użytkownika
ROM BEX transport
Użytkownik
Użytkownik
Posty:103
Rejestracja:11 lis 2017, o 06:47
Samochód:master 3 szmata
Firma:ROM BEX
Uprawnienia:a,b,c,

Re: konfrontacja z kierowcami laikami

Post autor: ROM BEX transport » 9 gru 2017, o 07:31

cześć dychu tak właśnie myslałem naobiecywał ci gruszek na wierzbie a czas wszystko wyjaśnia ja bym dwóch takich expresów nie pojechał zdarzyło mi się przysnąć za kółkiem to jest moment jedziesz niby wszystko git nagle się budzisz w rowie co mnie uratowało przed rozwaleniem fury a no kamienie na poboczu fura mi zaczeła skakać i się ocknąłem w ostatniej chwili wruciłem na asfalt . najgorsze co może być to autostrada w nocy pusta 95 na blacie i nic więcej wtedy jest najwięcej tragedi przez to chcą tacha na busy wsadzić niedawno jechałem na śląsk w strone katowic na jedynce bus wbity w naczepe firany kabiny nie było kurnik leżał w strone warszawy na poboczu na radiu słyszałem że nawet nie chamował pewnie wracał z chiszpani za te 220 dniówki jak tam piszą jestem jaki jestem ale jak spanie łapie to staje już się nauczyłem i kierowcom mówie to samo spanie cie bierze dzwoń i stajemy na pierwsdzym mopie bo ch... z ładunkiem zawalonym i że awizacja jest życie mamy jedno

Awatar użytkownika
ROM BEX transport
Użytkownik
Użytkownik
Posty:103
Rejestracja:11 lis 2017, o 06:47
Samochód:master 3 szmata
Firma:ROM BEX
Uprawnienia:a,b,c,

Re: konfrontacja z kierowcami laikami

Post autor: ROM BEX transport » 9 gru 2017, o 07:57

bober michał jestem . nie jestem furiatem tylko mie ch... strzela jak widze co jest z tym transportem kto i jak to robi a że mam charakter trudny bo wymagam . ale nie wymagam niemożliwego i prubuje uczyć ale jak grochem o ściane to co mam mówić siema wszystkim jest zajebiście dupa nie jest i wielu się obraża jak mówie co myśle każdy myśli ale nie każdy mówi co myśli. wczoraj mnie peawie wyjeb... z firmy pruszków 3 maja 8 pewnie każdy był wjeżdzam po te palete co miała być 300 kg a nie była dobra ide do biura niema t1 o fuck za godzine pan przyjdz mi mówi a jeszcze doładunek na byłym fso se myśle piątek no to szybciej na fso będzie z buta po ładuynek . za godzine jest t1 dobra pod rampe pan ja jej na na to paleciaka mam na najazdową będzie szybciej ona do mnie 84 kartony luzem no ok to pod rampe otworzyłm dupe do połowy bo jak luzem to po co po drabinie potem biegać stoje czekam a tu nagle widze wózek wpada na rampe ten pięcio tonowy z paletą pełną kartonów nic nie widział bo kartonów dwa metry wysoko paleta przemysłowa 150 szeroko i ładuje mi w plandeke krzycze stój ale nic nie słychać bo chłodnia obok stała i agregad akurat szedł dwie deski złamanane wyskakuje z paki wkurwio... mówie mu co ty robisz chłopie a on do mnie wyjeba... mam to go za morde i z tego wózka wytargałem ale mnie magazanierzy przytrzymali zanim mu przyjebałe... i mi przeszło kierownik magazynu mnie na dywanik czy chce zakaz wjazdu to mu mówie miało być luzem nagle debil mi taranuje zabudowe wózkiem to i mówi że ma wyje... nic mi nie odpowiedział. mówisz dobry produkt co to jest dobry produkt ja się też nie reklamuje sami przychodzą i co pokazują?

Awatar użytkownika
ROM BEX transport
Użytkownik
Użytkownik
Posty:103
Rejestracja:11 lis 2017, o 06:47
Samochód:master 3 szmata
Firma:ROM BEX
Uprawnienia:a,b,c,

Re: konfrontacja z kierowcami laikami

Post autor: ROM BEX transport » 9 gru 2017, o 08:12

cyberdraiver cześć w końcu się rozpisałeś to dobrze. pierwsze nie uwarzam że masz z siebie w pracy szmate robić na jakiej podstawie tak pomyślałeś czekam na odpowiedz , dlaczego uwarzasz że nosze dupe wyżej niż nos ? czekam na odpowiedz.dlaczego uwarzasz że wymaganie od pracwnika jest niewolnictwem? nikt nie robi u mnie 20 tyś km za dwa tyś a to że kierowcy mają mieć swoje nawi wynika z faktu o którym pisałem dawno temu cofnij przeczytaj. reszta wyposarzenia jest cały czas bo go nie urzywają to jest.ostatnia sprawa na szacunek trzeba sobie zasłużyć

Awatar użytkownika
BoberKSG
Posty:311
Rejestracja:15 lis 2017, o 10:14
Samochód:Renault Master 10EP
Uprawnienia:A,B,C+E,ADR
Lokalizacja:Górny Śląsk

Re: konfrontacja z kierowcami laikami

Post autor: BoberKSG » 9 gru 2017, o 08:12

Nie reklamujesz się, a tu na forum co robisz? Pokazujesz jaki to nie jesteś kozak. Po drugie przychodzą i odchodzą, zastanów się dlaczego? Odpowiedź jest prosta. Odpisałem Ci, bo jednak potrafisz pisać bez obrażania. Co do tego wypadku, który widziałeś na trasie..dam sobie rękę uciac, że kierowca nie wracał z Hiszpanii za 220 zł dniówki, ale jechał przeładowany w trzy dupy po 3 albo 4 doladunku na trasie ;) znasz temat, prawda?
Jeszcze coś?

Awatar użytkownika
ROM BEX transport
Użytkownik
Użytkownik
Posty:103
Rejestracja:11 lis 2017, o 06:47
Samochód:master 3 szmata
Firma:ROM BEX
Uprawnienia:a,b,c,

Re: konfrontacja z kierowcami laikami

Post autor: ROM BEX transport » 9 gru 2017, o 08:16

bober ten tekst o chłopcach pod celą , szkoda gadać . chciałbym cię zobaczyć pod celą ja byłem na karnym w strzelcach opolskich za ucieczke z pudła tzrech z pięciu w cwlu siedziało za głowe i co z tego lepiej sę z nimi dogadywałem niż teraz z bandą pseudo kierowców

Awatar użytkownika
ROM BEX transport
Użytkownik
Użytkownik
Posty:103
Rejestracja:11 lis 2017, o 06:47
Samochód:master 3 szmata
Firma:ROM BEX
Uprawnienia:a,b,c,

Re: konfrontacja z kierowcami laikami

Post autor: ROM BEX transport » 9 gru 2017, o 08:19

nie reklamuje się tylko mówie jak można zrobić robote szybciej lepiej taniej wszystko co do wypadku to zabudowa była rozjeba.. i paka była pusta

Awatar użytkownika
BoberKSG
Posty:311
Rejestracja:15 lis 2017, o 10:14
Samochód:Renault Master 10EP
Uprawnienia:A,B,C+E,ADR
Lokalizacja:Górny Śląsk

Re: konfrontacja z kierowcami laikami

Post autor: BoberKSG » 9 gru 2017, o 08:20

ROM BEX transport pisze:bober ten tekst o chłopcach pod celą , szkoda gadać . chciałbym cię zobaczyć pod celą ja byłem na karnym w strzelcach opolskich za ucieczke z pudła tzrech z pięciu w cwlu siedziało za głowe i co z tego lepiej sę z nimi dogadywałem niż teraz z bandą pseudo kierowców
Więc jak uciekłeś z kryminału, to musiałeś siedzieć na dwójce. Jeszcze kilka stron tego Twojego pamiętnika i wyjdzie, że Cię jednak znam

Awatar użytkownika
ROM BEX transport
Użytkownik
Użytkownik
Posty:103
Rejestracja:11 lis 2017, o 06:47
Samochód:master 3 szmata
Firma:ROM BEX
Uprawnienia:a,b,c,

Re: konfrontacja z kierowcami laikami

Post autor: ROM BEX transport » 9 gru 2017, o 08:31

być może mnie znasz kto wie tak na p2 byłem w głubczycach niepowrót z pracy dwa lata mnie szukali

Zablokowany

Wróć do „Śmietnik”