konfrontacja z kierowcami laikami

Forumowe wysypisko śmieci. Tutaj znajdują się stare, niepotrzebne tematy.
Zablokowany
Awatar użytkownika
BoberKSG
Posty:311
Rejestracja:15 lis 2017, o 10:14
Samochód:Renault Master 10EP
Uprawnienia:A,B,C+E,ADR
Lokalizacja:Górny Śląsk
Re: konfrontacja z kierowcami laikami

Post autor: BoberKSG » 9 gru 2017, o 08:34

A jaki oddział, pamiętasz?

Awatar użytkownika
BoberKSG
Posty:311
Rejestracja:15 lis 2017, o 10:14
Samochód:Renault Master 10EP
Uprawnienia:A,B,C+E,ADR
Lokalizacja:Górny Śląsk

Re: konfrontacja z kierowcami laikami

Post autor: BoberKSG » 9 gru 2017, o 08:39

I jeszcze jedno, to że w przeszłości byłeś w kryminale nie czyni Cię Panem Świata. W tym miejscu toczy się życie wirtualne i nie wiesz kto siedzi po drugiej stronie klawiatury. Rada ode mnie : zacznij szanować ludzi. Zacznij od kierowców!

Awatar użytkownika
ROM BEX transport
Użytkownik
Użytkownik
Posty:103
Rejestracja:11 lis 2017, o 06:47
Samochód:master 3 szmata
Firma:ROM BEX
Uprawnienia:a,b,c,

Re: konfrontacja z kierowcami laikami

Post autor: ROM BEX transport » 9 gru 2017, o 08:43

w głubczycach nie pamiętam napewno cela 7 tyle pamiętam i że zpierdo.. na zmianie koziary najgorszego gada na oddziale strzelce oddział najpierw b bo wiadomo po przypale potem se wybiegałem 3d i prace w ppo na wtryskarce robiłem z wolnościowymi celi niepamiętam siedziałem z jurkirm 15 za głowe i tomkiem na kalfusce nazwisk niepamiętam jednego pamiętam jaskulski miał na nazwisko ciągle długi miał na odziale i mu wszyscy ciągle pomagali co by go nie dojechali za długi

Awatar użytkownika
ROM BEX transport
Użytkownik
Użytkownik
Posty:103
Rejestracja:11 lis 2017, o 06:47
Samochód:master 3 szmata
Firma:ROM BEX
Uprawnienia:a,b,c,

Re: konfrontacja z kierowcami laikami

Post autor: ROM BEX transport » 9 gru 2017, o 08:45

nie uwarzam się za leprzego przez kryminał niema się czym chwalić co do szanowania to każdego szanuje do czasu aż się okaże kim jest. dwoch chciało i się nauczyło i nie mówią że ich nie szanuje pracują długo u mnie

Awatar użytkownika
0liwski
Moderator
Moderator
Posty:322
Rejestracja:30 wrz 2016, o 23:23
Samochód:KILKA...Sp.z.o.o.
Uprawnienia:B, C
Lokalizacja:POMORSKIE

Re: konfrontacja z kierowcami laikami

Post autor: 0liwski » 9 gru 2017, o 10:19

UWAGA do wszystkich biorących udział w tym temacie.

PIERWSZE - Proszę o pohamowanie opisywania swoich wątków kryminalnych..... to forum nie do tego służy... jeśli chcecie porozmawiać macie do tego PW.

DRUGIE - proszę o szanowanie języka polskiego - ta uwaga tyczy się głównie użytkownika ROM BEX transport - Twoja przeglądarka ma zapewne opcję korekty ortograficznej.. proszę o pisanie po POLSKU.
Kierowca międzynarodówki to...stan umysłu... ;)

Awatar użytkownika
niedzwiedz123
Użytkownik
Użytkownik
Posty:160
Rejestracja:27 lut 2016, o 12:02

Re: konfrontacja z kierowcami laikami

Post autor: niedzwiedz123 » 9 gru 2017, o 10:40

Gosc mentalnie jest chyba jeszcze pod cela :D

Awatar użytkownika
BoberKSG
Posty:311
Rejestracja:15 lis 2017, o 10:14
Samochód:Renault Master 10EP
Uprawnienia:A,B,C+E,ADR
Lokalizacja:Górny Śląsk

Re: konfrontacja z kierowcami laikami

Post autor: BoberKSG » 9 gru 2017, o 12:18

Oliwski, nie ma sprawy. Nie było tematu

Awatar użytkownika
Wolf
Moderator
Moderator
Posty:1635
Rejestracja:18 lis 2013, o 11:18
Samochód:Fiat Ducato
Firma:PHU
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Zachodniopomorskie

Re: konfrontacja z kierowcami laikami

Post autor: Wolf » 9 gru 2017, o 12:55

BoberKSG pisze:ROM Bex ..
Zaoferuj dniówkę powiedzmy 220 złotych. Zobaczysz jak ludzie zaczną szanować prace, ale też Ciebie. Spróbuj, zobaczysz jakie to łatwe.
Wierz mi, że będziesz miał więcej czasu dla siebie i dla żony. A może nawet podszkolisz język, kto wie?.
Wybacz mi ale jesteś w błędzie, u nas jest nietypowy system płacowy, ale na pewno nie jest zły, z tym że czy zapłacisz kierowcy 100 czy 300 dniówki i tak będzie dupę pracodawcy obrabiał, syf w aucie robił oraz niszczył mienie powierzone, do tej pory nie udało nam się znaleźć skutecznej "MARCHEWKI" do tego kija.

Awatar użytkownika
Wolf
Moderator
Moderator
Posty:1635
Rejestracja:18 lis 2013, o 11:18
Samochód:Fiat Ducato
Firma:PHU
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Zachodniopomorskie

Re: konfrontacja z kierowcami laikami

Post autor: Wolf » 9 gru 2017, o 13:06

Dychu pisze:Brawo Panowie, jest nas chociaż kilku :-) ale...kolega Wolf reprezentuję drugą stronę medalu co jednak nie umniejsza Jego wkład w forum. Pomaga w wielu kwestiach gdzie inni nic nie zrobili więc nie przesadzajcie. Ma inne zdanie, ma inne podejście z prostej przyczyny, to on zatrudnia nas a nie my Jego :-) ale pomógł wielu na forum więc uszanujcie to proszę i Jego zdanie. Ja jestem kierowcą i jak mnie coś boli to walę prosto z mostu i w dupie mam co o tym myślą inni :-).
Tu nie chodzi o szacunek dla mnie czy mój punkt widzenia, moja praca polega także na jeździe, może już nie tak wiele jak kiedyś, ale spokojnie te 10k miesięcznie robię, i powiem uczciwie jedno, że od dłuższego czasu jeśli przyjdzie mi stać na parkingu czy to tylko nockę czy też weekend, to zdecydowanie wolę stać samemu niż wysłuchiwać tych wszystkich żali i bajek, słuchania jak to jesteśmy wyzyskiwanie, już dobry rok temu pisałem że jak komuś ta praca nie odpowiada to niech ją zmieni, stawki za jakie zgadza się pracować kierowca to jest jego indywidualna sprawa, a kierowców nie brakuje i nie będzie brakować bo UA ma jeszcze swoje zasoby do wykorzystania, rozumiem że każdy chciał by zarabiać te 250 czy więcej dniówki, ale logika i ekonomia na to nie pozwala, kolejna kwestia wytykania np. zakupów szefa czy jego nowego auta, tylko kwestia jest taka że jak ma ktoś zapłacić podatki to czasami lepiej coś sobie kupić niż dziurę w budżecie państwa łatać skoro są takie możliwości

Awatar użytkownika
Wolf
Moderator
Moderator
Posty:1635
Rejestracja:18 lis 2013, o 11:18
Samochód:Fiat Ducato
Firma:PHU
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Zachodniopomorskie

Re: konfrontacja z kierowcami laikami

Post autor: Wolf » 9 gru 2017, o 13:14

0liwski pisze:UWAGA do wszystkich biorących udział w tym temacie.

PIERWSZE - Proszę o pohamowanie opisywania swoich wątków kryminalnych..... to forum nie do tego służy... jeśli chcecie porozmawiać macie do tego PW.

DRUGIE - proszę o szanowanie języka polskiego - ta uwaga tyczy się głównie użytkownika ROM BEX transport - Twoja przeglądarka ma zapewne opcję korekty ortograficznej.. proszę o pisanie po POLSKU.
Czemu, fajna dyskusja się wywiązała ;)

Zablokowany

Wróć do „Śmietnik”