konfrontacja z kierowcami laikami

Forumowe wysypisko śmieci. Tutaj znajdują się stare, niepotrzebne tematy.
Zablokowany
Awatar użytkownika
BoberKSG
Posty:311
Rejestracja:15 lis 2017, o 10:14
Samochód:Renault Master 10EP
Uprawnienia:A,B,C+E,ADR
Lokalizacja:Górny Śląsk
Re: konfrontacja z kierowcami laikami

Post autor: BoberKSG » 6 gru 2017, o 22:47

Dychu..ja tez zatrudniam kierowców i nigdy nie nazwałbym ich od "kurw, debili, itp". Nie tędy droga. Jestem sam również kierowcą, bo jednak pasją wygrywa z realiami. Na początku współpracy ufamy sobie bezgranicznie, czy to taki problem?
A jemu życzę, żeby mu tak zasyfili i zajechali jego auta, że szok. Człowiekiem bądź! Nie, że trochę kasy na koncie i na innych patrzeć jak zło konieczne!

Awatar użytkownika
ROM BEX transport
Użytkownik
Użytkownik
Posty:103
Rejestracja:11 lis 2017, o 06:47
Samochód:master 3 szmata
Firma:ROM BEX
Uprawnienia:a,b,c,

Re: konfrontacja z kierowcami laikami

Post autor: ROM BEX transport » 7 gru 2017, o 06:22

witam wszystkich. standardowo będe odpisiwał wg.kolejności wpisów. wcześniej nie było kiedy dwumas dalej nie zmieniony ale jedzie jeszcze we wtorek webasto się skończyło ale przeżyłem jak wam odpisze ide je wyjąć pewnie palnik zasyfiony wczoraj zwaliłem błonie i do dom na pusto dzisiaj luz 3 do ładowania plus webasto i w droge. dobra mam 1,5 godz zanim giełda ruszy to jedziem z tematem

Awatar użytkownika
ROM BEX transport
Użytkownik
Użytkownik
Posty:103
Rejestracja:11 lis 2017, o 06:47
Samochód:master 3 szmata
Firma:ROM BEX
Uprawnienia:a,b,c,

Re: konfrontacja z kierowcami laikami

Post autor: ROM BEX transport » 7 gru 2017, o 06:32

cyberdraiver co ci mam chłopie powiedzieć widze że dalej dla ciebie są ważniejsze kropeczki i przecinki niż sens tekstu. fakt wale błędy to wiem od zawsze tak mam. szczerze. powtarzałem pierwszą klase podstawówki czemu? z dzieciństwa pamiętam tylko wóde w domu matka chlała ojciec wiecznie za granicą w robocie ja najstarszy troje rodzeństwa musiałem ogarniać ten syf więc szkołe życia zaliczyłem. tak więc pewnie mi napiszesz że się urzalam twoja sprawa mam to w du... teraz już mam od x czasu własne rzycie odcięty jestem od tamtego co było i jakczytam te twoje gówno warte wypowiedzi to się wogóle zastanawiam czy ci odpisywać . z kultury osobistej odpisuje choć pewnie dla ciebie jestem jestem prostym chamem co tylko bluzni ja to widze inaczej i mam w dupie kropeczki jak nie umiesz bez tego przeczytać twój problem

Awatar użytkownika
ROM BEX transport
Użytkownik
Użytkownik
Posty:103
Rejestracja:11 lis 2017, o 06:47
Samochód:master 3 szmata
Firma:ROM BEX
Uprawnienia:a,b,c,

Re: konfrontacja z kierowcami laikami

Post autor: ROM BEX transport » 7 gru 2017, o 07:12

dychu witam w końcu wypowiedz dłuższa ok . pierwsze to nie jest kilka rubli co zarabiają . też na początku miałem miałem takie podejście że w aucie musi mieć nawi czyściutko pachnąco nawet butle gazowe dawałem i co nima nic ile tych nawigacji kupiłem i dałem to już sam straciłem rachube nie wiem czy jesteś kierowcą czy szefem firmy na moje oko po pierwszym zdaniu wnioskuje że kierowcą jeżeli nie wiesz ile trzeba sprzętu dać kierowcą który prędzej czy pózniej i tak zaginie albo będzie zniszczony bo np debil nie wbija adresu palcem tylko długopisem i po 3 mś nawi do wyje... bo albo nic od rys na ekranie nie widać albo dotyk pada. raz jeden mi dzwoni że go zle prowadzi nówka sztuka na gwarancji mapy 2017 rok no se myśle dobra w piątek zobacze włączam ją i klikam pokaż pozycje byłem w domu 06-445 strzegowo drogiszka 1 pow mławski patrze w ekran a ona mi że w białymstoku jestem koleś dostał za durzo techniki naraz i z braku wiedzy i chęci przeczytania instrukcji obsługi klikał klikał co się dało i takim sposobem potem dzwoni że go zle prowadz.następna kwestia km jak my zaczynali to my płacili od km ale był jęk nie wiem ile zarobie tak było do niedawna km w zalerzności od umiejętności kiero i jak siadały zał rozł wachały się między 2,5 a trzy tyś km tygodniowo każdy jak był dobry kiero to 800 tygodniówki brał jak sierota to 400 bo z km razy 0,25 gr nie walimy expresów po 6 tyś jezdzimy na krajówce bo na eu już nie ma po co jechać teraz żeby mieć spokój zmieniliśmy na stawke 130 dniówka żebym nie musiał słuchać a dołożysz mi bo tylko 2 tyś km wyjechałem ale czemu tylko tyle to już nie wie jak mówie chybnij na pake mam drugą trase ale jak mówi no pomuż mówie a na to słysze mają wózek dadzą se rade tam ten ładunek pojechał bo już była 19 godzina i dupa zakwit do rana a potem no ja nic nie wyjechałem i jak mu to powiedzieć grzecznie no sory jesteś pizda nie pracownik to za co mam dołożyć. dalej przeładowany wóz . na busach standard nie wiem czym jezdzisz ale przy tych stawkach jakie są żeby coś zostało dle mnie ciężko wozić pierze. mój ma 1150 ładowności wczoraj przed wczoraj z wawy na przasnysz 1800 wiozłem popołudniu nidzica gdańsk 1750 wczoraj gdańsk kontenerowa do błoni 1450 . nie wiem z kąd masz ładunki my bazujemy na giełdzie tylko. teraz dlaczego tak jest a no już ci mówie i o ty też nieraz na giełdzie pisze jako oferte wrzucam trzymać stawki ale nie widze efektu mam ładunek całopojazdowy śląsk pomoże powiedzmy 600 km stawka się pyta 1 tona no to mu pisze za nasze minimum 900 netto to jest 1,5 za km . cisza spadł ze stołka se myśla po chwili da rade coś taniej pisze mi no to mówie że my społecznie nie jezdzimy bo oprócz tego że to lubimy to jeszcze z tego żyjemy i nie da rady taniej . myśli czas leci silnik stygnie dobra pisze ok to jedziem wysyłam dane zlec na meil pisze daj adres już go wyśle pisze mi czekam na adresy od klienta dobra też czekam po 40 minutach pisze sory mam innego busa za 700 acha se mysle debil za zata pojechał bo se głąb wyszukiwarki nie umie na transie ustawić i jego praca polega na tym że ma jedno auto koszty tylko paliwo plus lizing lub kredyt i mu 1 zł pasuje i ta,kich idiotów jest mnustwo jak ich widze to bym w ryj walił odrazu pytam raz jednego za ile jezdzisz on za 1,10 pytam czemu tak mało on bo wtedy mam kupe ładunków no ok póki się fura nie zepsuje zarobi 2,500 na mś i zadowolony i nie wytłumaczysz debilowi że w taki sposób psuje rynek pracy a spedycje tylko czekają na nich i właśnie z tąd się biorą panie kolego przeładowane auta bo trzeba dwa doładunki brać żeby stawke mieć. ostatni temat nikt miesiąc w aucie nie siedzi kierowcy mają luz wszystkie weekendy w domu jak ma po trasie dom to śpi w domu jak zmęczony to zawalam ładunek idz spać uwarzam że system 3,1 to katowanie kierowców

Awatar użytkownika
ROM BEX transport
Użytkownik
Użytkownik
Posty:103
Rejestracja:11 lis 2017, o 06:47
Samochód:master 3 szmata
Firma:ROM BEX
Uprawnienia:a,b,c,

Re: konfrontacja z kierowcami laikami

Post autor: ROM BEX transport » 7 gru 2017, o 07:21

wolf siema widze że wiesz o co chodzi niema co komentować powiedziałeś po prostu jak jest. dzięki

Awatar użytkownika
ROM BEX transport
Użytkownik
Użytkownik
Posty:103
Rejestracja:11 lis 2017, o 06:47
Samochód:master 3 szmata
Firma:ROM BEX
Uprawnienia:a,b,c,

Re: konfrontacja z kierowcami laikami

Post autor: ROM BEX transport » 7 gru 2017, o 07:25

jarek cześć jeszcze mi się nie zdarzyło dostać kiero z polecenia może dlatego że niema mi kto polecić prowadzenie tego plus jeżdzenie to cały świat kolegów nie mam bo kiedy wyskoczyć na piwo jak albo trasa a jak weekend to albo warsztat albo koło domu coś zrobić trzeba możemasz racje nie wiem jak mi ktoś kogoś poleci to zobacze czy to działa

Awatar użytkownika
ROM BEX transport
Użytkownik
Użytkownik
Posty:103
Rejestracja:11 lis 2017, o 06:47
Samochód:master 3 szmata
Firma:ROM BEX
Uprawnienia:a,b,c,

Re: konfrontacja z kierowcami laikami

Post autor: ROM BEX transport » 7 gru 2017, o 07:29

dychu kooperacja jest możliwa tylko i wyłącznie wtedy jeżeli kierowca zrozumie że on też prowadzi prowadzi razem z szefem tą firmę dopuki takie myślenie będzie jak do tej pory że mam w dupie spalanie szef leje to nigdy nie będzie dobrze

Awatar użytkownika
ROM BEX transport
Użytkownik
Użytkownik
Posty:103
Rejestracja:11 lis 2017, o 06:47
Samochód:master 3 szmata
Firma:ROM BEX
Uprawnienia:a,b,c,

Re: konfrontacja z kierowcami laikami

Post autor: ROM BEX transport » 7 gru 2017, o 07:31

bobek na opierwszy wpis nie odpowiem bo szkoda klawiatury na drugi otworz firme zatrudnij kierowce daj mu 220 i jedz zobaczysz co to jest transport

Awatar użytkownika
ROM BEX transport
Użytkownik
Użytkownik
Posty:103
Rejestracja:11 lis 2017, o 06:47
Samochód:master 3 szmata
Firma:ROM BEX
Uprawnienia:a,b,c,

Re: konfrontacja z kierowcami laikami

Post autor: ROM BEX transport » 7 gru 2017, o 07:36

cyberdraiwer na temat pożądku już było . zaglądane pod maske jest podstawą i nie trzeba o tym pisać . jakoś ciężko mi uwierzyć że szef ci zakazał tykać się czegokolwiek na zał czy roał

Awatar użytkownika
ROM BEX transport
Użytkownik
Użytkownik
Posty:103
Rejestracja:11 lis 2017, o 06:47
Samochód:master 3 szmata
Firma:ROM BEX
Uprawnienia:a,b,c,

Re: konfrontacja z kierowcami laikami

Post autor: ROM BEX transport » 7 gru 2017, o 07:43

bober jesteś idiotą pisząc ich problem i to jest to co prubuje takim jak ty wytłumaczyć to nie jest nasz problem bo my wiemy jak robote zrobić szybko i tanio a ty gówniarzu nawet nie wykazujesz odrobiny chęci do nauki tego zawodu bycie kierowcą zawodowym to nie jest wciskanie pedałów i kręcenie kierownicą a jak w uwagach piszesz takie teksty w cmr to u mnie byś zjebe dostał za taki wpis bo wstyd by było wysłać takie papiery gdzie kierowca ma w dupie co siędzieje z towarem i na pace na zał czy rozł masakra chłopie prosze cię ucz się a nie cwaniakuj że zjadłeś wszystkie rozumy

Zablokowany

Wróć do „Śmietnik”