konfrontacja z kierowcami laikami

Forumowe wysypisko śmieci. Tutaj znajdują się stare, niepotrzebne tematy.
Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS
Re: konfrontacja z kierowcami laikami

Post autor: Dychu » 18 gru 2017, o 11:15

Po za tym uważam, że koledze ROM BEX powinniśmy założyć oddzielny wątek powiedzmy w dziale Hyde Park i tam ktoś kto się nudzi, może modzić w tym cudacznym wątku bo wiadomo, że to raczej nie jest konstruktywna rozmowa, nic nie wniesie do naszej pracy no i już straciłem wątek o co w tym temacie chodzi jak pewnie większość :-). Pisanie takich postów to przecież total spam i czas chyba to zmienić.

Awatar użytkownika
ROM BEX transport
Użytkownik
Użytkownik
Posty:103
Rejestracja:11 lis 2017, o 06:47
Samochód:master 3 szmata
Firma:ROM BEX
Uprawnienia:a,b,c,

Re: konfrontacja z kierowcami laikami

Post autor: ROM BEX transport » 30 gru 2017, o 19:29

nie mam czasu narazie bo mam dwie awarie z czego jedną już męcze trzeci dzień. jak ją zrobie to siąde do tego tutaj.

Awatar użytkownika
ROM BEX transport
Użytkownik
Użytkownik
Posty:103
Rejestracja:11 lis 2017, o 06:47
Samochód:master 3 szmata
Firma:ROM BEX
Uprawnienia:a,b,c,

Re: konfrontacja z kierowcami laikami

Post autor: ROM BEX transport » 30 gru 2017, o 19:32

swoją drogą widzę że dział mechaniczny leży bo tam napisałem jaki jest problem a oddzewu zero. standard gadka o dupie marynie a jak są konkrety to nima mocnych. nara

Awatar użytkownika
ROM BEX transport
Użytkownik
Użytkownik
Posty:103
Rejestracja:11 lis 2017, o 06:47
Samochód:master 3 szmata
Firma:ROM BEX
Uprawnienia:a,b,c,

Re: konfrontacja z kierowcami laikami

Post autor: ROM BEX transport » 30 gru 2017, o 19:37

pewnie większość już odstawiła fury i żyje sylwestrem. to żeby nie było życze wszystkim szczęśliwego nowego roku, i oby następny był lepszy niż ten, co by się nie działo damy rade. pozdr

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: konfrontacja z kierowcami laikami

Post autor: Dychu » 30 gru 2017, o 21:00

ROM BEX transport pisze:pewnie większość już odstawiła fury i żyje sylwestrem. to żeby nie było życze wszystkim szczęśliwego nowego roku, i oby następny był lepszy niż ten, co by się nie działo damy rade. pozdr
Wzajemnie kolego, udanej zabawy życzę.

Awatar użytkownika
ROM BEX transport
Użytkownik
Użytkownik
Posty:103
Rejestracja:11 lis 2017, o 06:47
Samochód:master 3 szmata
Firma:ROM BEX
Uprawnienia:a,b,c,

Re: konfrontacja z kierowcami laikami

Post autor: ROM BEX transport » 31 gru 2017, o 08:34

ide zaraz na warsztat składać te manetki ale mam niusa że muszę się tym podzielić jak ktoś go będzie miał okazje zatrudnić to NIE ZATRUDNIAĆ!!!. PAN ADRIAN zamieszkały XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX. popracował tydzień przed świętami i trzy dni między. cały tydzień przed świętami problemy z załadunkami rozładunkami plus pyskowanie do mojej bo przeładowany 100kg dla mnie nie zarobił nic, zarobek poszedł w paliwo. już go miałem wtedy wywalić czego nie zrobiłem i bardzo żałuje. trzy dni między świętami ruszył na wawe o 11 przed południem , trzy punkty rozł, grodzisk maz., błonie i wirażowa. robił to cały dzień i utkną o godz 20 na wirażowej do rana. rozł miał na 8 na następny dzień bo samolot już poleciał. powiedziałem mu jak krowie na rowie że ma wyjechać za szlaban z cargo i po prawej stanąć w jednej z wnęk po prawej gdzie zawsze się stoi busem, pewnie każdy wie o co chodzi, następny dzień telefon od zlecającego gdzie jest auto bo zaraz drugi samolot poleci bez ładunku, pan ważny nie odbiera godz 9 rano. godz po 10 telefon pan ważny zdjęty przez itd 20 km od wirażowej. jestem przekonany że pojechał do domu na noc. drugi kiero ogarnięty miał rozł na wirażowej też dzwonie do niego mówie mu pomóż sierocie ogarnąć rozładunek bo jak go itd puściło to się akurat obaj tam znalezli. ogarnięty dzwoni do mnie po 15 minutach mówi że rozł mają w tejsamej firmie ale pan ważny podjechał na export otworzył dupe i poszedł jeść do kabiny, ogarnięty mi mówi że dlaczego ma biegać za jego ładunkiem jak on ma w dupie, to mu mówie olej frajera rób swoje. moja mu klepła dwa punkty pod bydgoszcz z rozł na piątek rano potem miał być ładunek na chate. załadował i pojechał akurat jeszcze byłem po trasie u niego bo jechałem do łomianek z bsi od innego busa . zmieniłem mu pod inter cars przy siódemce klocki przód i akumulator ruszył na bydgoszcz o 15tej. w piątek od rana do godz 12 zero kontaktu z ważnym . nie odbiera nie odpisuje na sms. nic nie można było klepnąć na chate bo nie wiadomo było co się dzieje. napisał o 14 do mojej że nie może gadać pózniej zadzwoni. nie zadzwonił. godzina 17 mówie mojej dzwoń na rozł czy zdał towar, zdał. cały cxzas brak kontaktu. godz 23.30 sms do mojej, telefon mi się popsół wyprostujemy to jestem w domu. rano moja mu pisze przywiez auto nie przywiózł , jechać do niego nie mogłem bo poleciałem po graty do siedlec. dzisiaj tam jade po auto . pewnie mi powie że chce wypłate to go wale w ryj odrazu. jakby ktoś miał wątpliwości to podaje nr do pana ważnego XXXXXXXXXX.

Wyedytowano - 0Liwski

Awatar użytkownika
ROM BEX transport
Użytkownik
Użytkownik
Posty:103
Rejestracja:11 lis 2017, o 06:47
Samochód:master 3 szmata
Firma:ROM BEX
Uprawnienia:a,b,c,

Re: konfrontacja z kierowcami laikami

Post autor: ROM BEX transport » 31 gru 2017, o 08:41

a zapomniałem dodać że pan ważny zapomniał te błonie rozł bo nie wiadomo czemu towar miał w kurniku nie na pace i dopiero na następny dzień rozładował przed wymianą klocków gdzie na załadunku na bydgoszcz czekałem trzy godziny na niego żeby mu klocki zmienić.

Awatar użytkownika
cyberdriver
Użytkownik
Użytkownik
Posty:28
Rejestracja:26 lis 2017, o 19:25
Samochód:Master
Uprawnienia:B

Re: konfrontacja z kierowcami laikami

Post autor: cyberdriver » 31 gru 2017, o 13:17

A ja już myślałem, że to koniec telenoweli...

Awatar użytkownika
0liwski
Moderator
Moderator
Posty:322
Rejestracja:30 wrz 2016, o 23:23
Samochód:KILKA...Sp.z.o.o.
Uprawnienia:B, C
Lokalizacja:POMORSKIE

Re: konfrontacja z kierowcami laikami

Post autor: 0liwski » 31 gru 2017, o 16:53

ROM BEX transport pisze: jak ktoś go będzie miał okazje zatrudnić to NIE ZATRUDNIAĆ!!!. PAN ADRIAN zamieszkały XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX.
...[...]...
pewnie mi powie że chce wypłate to go wale w ryj odrazu. jakby ktoś miał wątpliwości to podaje nr do pana ważnego XXXXXXXXXX.
Kolego Rom Bex Transport...
To forum to nie jest JEDNOSTRONNY ring bokserski!
Niedopuszczalne jest podawanie danych personalnych pracownika wraz z adresem zamieszkania oraz z jego numerem komórkowym.
Czy koledze coś mówi ochrona danych osobowych... Nie wspominając o konsekwencjach karnych za "walenie w ryj"..????
Kolega zdaje się nie poszedł nawet na policję i nie zgłaszał sprawy do żadnych organów państwowych...
Twoja prywatna wojenka nic nie wnosi... temat kwalifikuje się do zamknięcia... jeśli nie będziesz niczego konstruktywnego wnosił w przedmiocie kroków prawnych jakie podjąłeś w dochodzeniu roszczeń - temat zostanie zamknięty.
Niedopuszczalne jest podawanie danych osobowych pracownika, jak i kierowanie gróźb karalnych pod jego adresem na forum.

Dane osobowe zostały WYEDYTOWANE i zarchiwizowane dla pozostałej części administracji.
Kierowca międzynarodówki to...stan umysłu... ;)

Awatar użytkownika
niedzwiedz123
Użytkownik
Użytkownik
Posty:160
Rejestracja:27 lut 2016, o 12:02

Re: konfrontacja z kierowcami laikami

Post autor: niedzwiedz123 » 31 gru 2017, o 19:17

Na Nowy Rok zycze Rombexowi soczystego bana na forum.

Zablokowany

Wróć do „Śmietnik”