Powstał portal gdzie można dodawać swoje oferty transportu w

Forumowe wysypisko śmieci. Tutaj znajdują się stare, niepotrzebne tematy.
Awatar użytkownika
ktomaauto
Użytkownik
Użytkownik
Posty:1
Rejestracja:26 gru 2015, o 14:26
Powstał portal gdzie można dodawać swoje oferty transportu w

Post autor: ktomaauto » 26 gru 2015, o 14:26

Powstał portal gdzie można dodawać swoje oferty transportu [LINK USUNIĘTY PRZEZ ADMINISTRACJĘ]

Awatar użytkownika
orys
Użytkownik
Użytkownik
Posty:657
Rejestracja:19 sie 2014, o 02:13
Uprawnienia:B, C, Level D AFS,

Re: Powstał portal gdzie można dodawać swoje oferty transpor

Post autor: orys » 26 gru 2015, o 19:23

To wspaniale, bo stawki na rynku są stanowczo za wysokie. Na szczęscie teraz dzięki tobie będzie można konkurować nie tylko z dziadtransami, ale i z Sebixami oferującymi "ekspresowy przewóz towaru" swoją piętnastoletnią Imprezą :)
Obrazek

Awatar użytkownika
wiatr w plecy
Użytkownik
Użytkownik
Posty:57
Rejestracja:22 lis 2014, o 00:45
Samochód:Master
Uprawnienia:a,b.c.t

Re: Powstał portal gdzie można dodawać swoje oferty transpor

Post autor: wiatr w plecy » 27 gru 2015, o 09:29

tutaj też są oferty czasem ciekawe ale schodzą ze stawek dosyć nisko chyba że na do-ładunek.... [LINK USUNIĘTY PRZEZ ADMINISTRACJĘ]

Awatar użytkownika
Wolf
Moderator
Moderator
Posty:1633
Rejestracja:18 lis 2013, o 11:18
Samochód:Fiat Ducato
Firma:PHU
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Zachodniopomorskie

Re: Powstał portal gdzie można dodawać swoje oferty transpor

Post autor: Wolf » 27 gru 2015, o 11:39

[LINK USUNIĘTY PRZEZ ADMINISTRACJĘ] to śmiech na sali, na początku potraktowałem to jako zapasową alternatywę, ale po próbie zdobycia kilkunastu ofert doszedłem do wniosku że to jest po prostu kpina stawki oferują lub proponują takie że nawet na paliwo nam nie starczy nie mówiąc już o zarobku. Przykład jaki mi utkwił do tej pory w głowie to półpaleta 500kg z Koszalina czy Słupska do Amsterdamu, załadunek wieczorem, dostawa na rano, pomyślałem że wezmę jako starter z kraju, "po kosztach" zaproponowałem 600pln, w zamian usłyszałem że jestem bardzo drogi i niepoważny, zapytałem się jakiej oferty oczekują usłyszałem że 200-300 zł, zaproponowałem żeby tą półpalete włożyli do osobówki ten budżet starczy być może do Amsterdamu a z powrotem mogą sobie auto pchać do bazy ;). Notabene była to jakiś oddział zagranicznej firmy. Od tego czasu nawet tam nie zaglądam.

Zablokowany

Wróć do „Śmietnik”