AWARIA FORUM! WAŻNE INFORMACJE

Forumowe wysypisko śmieci. Tutaj znajdują się stare, niepotrzebne tematy.
Awatar użytkownika
Dekker
Administrator
Administrator
Posty:416
Rejestracja:9 mar 2013, o 13:59
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Rzeszów
Kontakt:
AWARIA FORUM! WAŻNE INFORMACJE

Post autor: Dekker » 13 cze 2013, o 13:48

Drodzy Użytkownicy,

Z racji problemów związanych z serwerem, które były widoczne w ciągu ostatnich kilku dni po przez brak dostępu do Forum, chcielibyśmy, jako Zarząd Forum Busiarze.com.pl, przeprosić za problemy. Spowodowane były one brakiem dostępu do serwera.

Jednocześnie chcielibyśmy poinformować o braku archiwizacji danych co skutkuje cofnięciem się danych na Forum do 25 maja 2013 roku. Wszystkie dane - posty, zdjęcia, filmy – po 25 maja zostały niestety usunięcie. Również użytkownicy, którzy zarejestrowali się po tym terminie, niestety utracili swoje konta na forum busiarze.com.pl.

Stąd apel do Was – Użytkowników i przyszłych Użytkowników forum busiarze.com.pl - nie poddawajmy się i twórzmy dalej Forum Busiarze.com.pl. Czeka Nas jeszcze więcej pracy niż dotychczas, aby odbudować wizerunek. Postarajmy się na nowo stworzyć Forum – to dzięki Wam jesteśmy w stanie stworzyć miejsce rozmów, porad i wymiany doświadczeń w kwestii transportu drogowego do 3,5 tony.

W związku z zakończeniem współpracy z dotychczasową firmą hostingową informujemy, że podpisaliśmy umowę z nową – zdecydowanie lepszą na rynku – firmą zajmującą się hostingiem. Jesteśmy pewni usług nowej firmy i doświadczenie z usunięciem danych spowodowało, że archiwizacja będzie odbywać się co środę i niedzielę, w każdym tygodniu.

Przepraszamy za kłopoty i prosimy o pomoc - Was, drodzy Użytkownicy.

Z poważaniem,

Zarząd Forum
Busiarze.com.pl

Jakub Gibała
Adrian Kierepka
Pomogłem? Podziękuj http://www.facebook.com/pages/Busy-szyb ... 5746436100 <- Lubię to!
Czekamy na wasze wiadomości!
Zobacz również:
memyztransportu.pl - memy z transportu wzięte (typowy spedytor, Andrzej szofer kierowca zawodowy, widzimy sie na dżangłerze)
ebusiarze.pl - darmowe ogłoszenia o pracę dla busiarzy, kierowca międzynarodowy, kierowca krajowy, spedytor
odlotowe-skarpetki.pl - Kolorowe skarpetki,
Śmieszne skarpetki na prezent

Awatar użytkownika
Krystek11
Użytkownik
Użytkownik
Posty:8
Rejestracja:15 cze 2013, o 01:07
Uprawnienia:B

Re: AWARIA FORUM! WAŻNE INFORMACJE

Post autor: Krystek11 » 15 cze 2013, o 01:10

Dajcie to info w Ogólnym i innych najważniejszych działach. Ja z początku myślałem że wyłapałem za coś bana.

Zablokowany

Wróć do „Śmietnik”