jak dorobic będąc kierowcą ?

Forumowe wysypisko śmieci. Tutaj znajdują się stare, niepotrzebne tematy.
Awatar użytkownika
edward
Użytkownik
Użytkownik
Posty:3
Rejestracja:30 gru 2014, o 12:53
jak dorobic będąc kierowcą ?

Post autor: edward » 30 gru 2014, o 13:08

pracuje jako kierowca i niedawno natknąłem się na portal [cenzura] z tego co wyczytałem można tam się zarejestrować i pracować jako "kurier" przewożąc paczki na trasach na których i tak jeżdżę ? czy ktoś z was korzysta i może coś na ten temat napisać ?

Awatar użytkownika
bambo
Posty:316
Rejestracja:26 lip 2013, o 13:04
Samochód:Renault Master
Uprawnienia:A,B

Re: jak dorobic będąc kierowcą ?

Post autor: bambo » 30 gru 2014, o 15:37

Ja tam niechce sie wymadrzac bo tu co drugi jest mądrzejszy i zaraz kur......a dopowie swoje , ale mysle ze ze względów czysto prawnych mozna narobic sobie sporo problemow w razie szczegółowej kontroli . Może inaczej jak jezdzi sie u siebie ale jezdzac u kogos i pod spedycja to zalezy tez od umowy czy dana spedycja ma wylacznosc bo jak tak to naprawde mozn sie wpie....c , to tak samo jak nie powinno sie przewozic osob trzecich ze wzgledow bezpieczenstwa o czym mówia też paragrafy zawarte w ubezpieczeniu i umowie . No ale jak to muwi Jerzy W - " Róbta co chceta :)

Albo jako ti......a na dzikusie :lol:

[youtube]http://m.youtube.com/watch?v=vIaKMjB8IE0[/youtube]
Prawdziwymi zwycięzcami są ci, którzy zwyciężają w walkach życia codziennego
Codziennie trzeba starać się wykraczać poza swoje możliwości.
Człowiek może być biedny. Ale dopóki ma cel i usiłuje go osiągnąć... jest piękny


Masutatsu Ōyama

Awatar użytkownika
edward
Użytkownik
Użytkownik
Posty:3
Rejestracja:30 gru 2014, o 12:53

Re: jak dorobic będąc kierowcą ?

Post autor: edward » 30 gru 2014, o 16:28

tylko ze ja nie mówię tu o masowej przewózce paczek tylko ze przy okazji zabieram po drodze jedną czy dwie , wtedy chyba żadna kontrola mi tego nie zabroni na [cenzura] ponoć każdy może być kurierem, przynajmniej tak się reklamują.

Awatar użytkownika
kierowcavolvo
Użytkownik
Użytkownik
Posty:1
Rejestracja:30 gru 2014, o 19:13

Re: jak dorobic będąc kierowcą ?

Post autor: kierowcavolvo » 30 gru 2014, o 19:17

ja też się zarejestrowałem na jadezobiore.pl pierwsze koty za płoty bo już dowiozłem paczkę na miejsce czekam na następne zlecenia spróbować zawsze można w końcu to nic nie kosztuje a dodatkowy grosz zawsze się przyda

Awatar użytkownika
Władek
Użytkownik
Użytkownik
Posty:16
Rejestracja:11 paź 2014, o 08:55
Samochód:ducato
Uprawnienia:b

Re: jak dorobic będąc kierowcą ?

Post autor: Władek » 30 gru 2014, o 20:04

Czy tylko ja mam wrażenie że ktoś uskutecznia tutaj kryptoreklamę?

Awatar użytkownika
FRONT242
Posty:650
Rejestracja:10 kwie 2014, o 20:30
Samochód:Sprinter 513
Firma:TRaNsTeRRoR
Uprawnienia:A B+E C
Lokalizacja:WaTyKaN

Re: jak dorobic będąc kierowcą ?

Post autor: FRONT242 » 30 gru 2014, o 21:24

edward pisze: ze przy okazji zabieram po drodze jedną czy dwie
Przy okazji to mozesz sie wysrac pod drzewem w lesie ....
Biorac taka paczke/paczki kto odpowiada za nia w przypadku uszkodzenia lub zaginiecia ? Kto wyplaca odszkodowanie ?
Ludzie wysylaja w paczkach przedmioty warte tysiace zlotych .... Wysylacjac duzymi-znanymi firmami kurierskimi np. DHL GLS DPD SIODEMKA UPS FEDEX OPEK KEX lub POCZTA POLSKA mozna sprawdzic gdzie taka paczka w danym momencie jest , paczki sa ubezpieczone , ponumerowane , barkodowane , KONKRETNA OSOBA zatrudniona w konkretnej firmie odpowiada za dana paczke ... a [cenzura] bedzie tak jak przed chwila wszedlem na ich strone :

Obrazek
"Każdy normalny człowiek ma od czasu do czasu ochotę splunąć w dłonie, zatrzeć ręce, wywiesić czarną flagę na maszcie i zacząć podrzynać gardła."
:Henry Louis Mencken:

Awatar użytkownika
wiatr w plecy
Użytkownik
Użytkownik
Posty:57
Rejestracja:22 lis 2014, o 00:45
Samochód:Master
Uprawnienia:a,b.c.t

Re: jak dorobic będąc kierowcą ?

Post autor: wiatr w plecy » 31 gru 2014, o 10:43

Ja osobiście nie polecam zabierania paczek, przesyłek, można niezle wkopac sie , mam już nauczke ktora mnie drogo kosztowała , ale polecam przewoz osob.. czesto korzystam ruszajac z polski.. korzystam ze stron ... http://www.blablacar.pl/ lub http://www.gumtree.pl/fp-przejazdy/c903 ... hForm=true to polecam..pozdrawiam...

Awatar użytkownika
edward
Użytkownik
Użytkownik
Posty:3
Rejestracja:30 gru 2014, o 12:53

Re: jak dorobic będąc kierowcą ?

Post autor: edward » 31 gru 2014, o 17:24

[cenzura] tez zapewnia bezpieczeństwo paczek każdy kurier podlega weryfikacji nie dajesz paczki kierowcy zatrzymanemu na stopie tylko komuś kto bierze za nią odpowiedzialność

Zablokowany

Wróć do „Śmietnik”