Iveco Daily 35c18/Iveco Daily 65c15

Forumowe wysypisko śmieci. Tutaj znajdują się stare, niepotrzebne tematy.
Awatar użytkownika
adamnd
Użytkownik
Użytkownik
Posty:144
Rejestracja:26 wrz 2014, o 16:00
Uprawnienia:B, B+E, C, C+E, KW
Lokalizacja:Wrocław
Re: Iveco Daily 35c18/Iveco Daily 65c15

Post autor: adamnd » 21 gru 2015, o 18:39

Rozmowa OK ;D
Rozkręciliśmy się i gaworzyliśmy z 1.5 godziny, może dla tego, że jestem z podobnej branży i wymieniliśmy sporo informacji z tego rynku :-)
Szef i jeden z jego kierowców trochę poopowiadali o różnych sytuacjach, trochę teorii ;)

W tygodniu mam wpaść i zobaczyć jak wygląda robota w praktyce.
Aut mają kilka, ale z tego co mówił latamy głównie na Iveco ( chyba coś takiego jak te Twoje ), samo auto ma DMC prawie 3.5t nie wspomnę o tym jak jest załadowane... ( Twoje też tak ma? ), trochę mnie to martwi jak by mnie ITD siekło. Wciągarki, hydraulika trochę waży... Zawieszenie wzmocnione z tego co mówił.

Z tego co wiem jeden lata na aucie serwisowym ( pewnie kojarzysz auta typu vw caddy w żółtym kolorze STARTER'a ) a jeden na lawecie.

Co do wynagrodzenia to płacą dyspozycyjność, 30 PLN od kursu na terenie miasta a dalej 0.30zł/km.

Jazda jak to laweta same assistance, trochę przerażają mnie narzucone normy przez firmy ubezpieczeniowe bo wyjazd lawety ma nastąpić w ciągu 5 min od telefonu, w autach mają zamontowane GPS'y i assistance widzi gdzie znajduje się lawetka.

Coś byś kolego szepnął czy to ok warunki? Jak coś to na PW ;-) ( ściany mają uszy :D )
U mnie to ma być praca dodatkowa na tą chwilę ;D
Obrazek

Awatar użytkownika
LisTruck
Użytkownik
Użytkownik
Posty:76
Rejestracja:11 lut 2014, o 22:17
Samochód:Omega, Transit TDDI
Uprawnienia:B, CE

Re: Iveco Daily 35c18/Iveco Daily 65c15

Post autor: LisTruck » 25 gru 2015, o 14:36

Widzę że na brak pracy nienarzekasz ;) Tak jak Ci kiedyś piasałem dorywczo latam Sprinterem z lawetką na D, ale teraz dogrywam pracę na stałe na lawetę na Fr, Iveco 50C18 z podwójną lawetką zobaczymy jak to będzie bo zapowiada się ciekawie :)

Awatar użytkownika
Laweciarz
Posty:145
Rejestracja:23 paź 2014, o 20:12
Samochód:Iveco Daily
Uprawnienia:B,B+E,

Re: Iveco Daily 35c18/Iveco Daily 65c15

Post autor: Laweciarz » 1 sty 2016, o 15:23

.
Ostatnio zmieniony 24 gru 2016, o 11:04 przez Laweciarz, łącznie zmieniany 1 raz.
Laweciarz
Obrazek

Awatar użytkownika
LisTruck
Użytkownik
Użytkownik
Posty:76
Rejestracja:11 lut 2014, o 22:17
Samochód:Omega, Transit TDDI
Uprawnienia:B, CE

Re: Iveco Daily 35c18/Iveco Daily 65c15

Post autor: LisTruck » 1 sty 2016, o 22:08

Robota nagrana, teraz tylko blokuję mnie oczekiwanie na kartę kierowcy :)

Awatar użytkownika
Laweciarz
Posty:145
Rejestracja:23 paź 2014, o 20:12
Samochód:Iveco Daily
Uprawnienia:B,B+E,

Re: Iveco Daily 35c18/Iveco Daily 65c15

Post autor: Laweciarz » 4 sty 2016, o 21:37

.
Ostatnio zmieniony 24 gru 2016, o 11:05 przez Laweciarz, łącznie zmieniany 1 raz.
Laweciarz
Obrazek

Awatar użytkownika
adamnd
Użytkownik
Użytkownik
Posty:144
Rejestracja:26 wrz 2014, o 16:00
Uprawnienia:B, B+E, C, C+E, KW
Lokalizacja:Wrocław

Re: Iveco Daily 35c18/Iveco Daily 65c15

Post autor: adamnd » 5 sty 2016, o 12:55

No Kolego u nas też zima daje ostro roboty, wczoraj chłopaki z firmy tam gdzie dorabiam latali od rana do nocki tyle zleceń było
Obrazek

Awatar użytkownika
Laweciarz
Posty:145
Rejestracja:23 paź 2014, o 20:12
Samochód:Iveco Daily
Uprawnienia:B,B+E,

Re: Iveco Daily 35c18/Iveco Daily 65c15

Post autor: Laweciarz » 17 sty 2016, o 14:44

.
Ostatnio zmieniony 24 gru 2016, o 11:05 przez Laweciarz, łącznie zmieniany 1 raz.
Laweciarz
Obrazek

Awatar użytkownika
Laweciarz
Posty:145
Rejestracja:23 paź 2014, o 20:12
Samochód:Iveco Daily
Uprawnienia:B,B+E,

Re: Iveco Daily 35c18/Iveco Daily 65c15

Post autor: Laweciarz » 18 lut 2016, o 00:55

.
Ostatnio zmieniony 24 gru 2016, o 11:05 przez Laweciarz, łącznie zmieniany 1 raz.
Laweciarz
Obrazek

Awatar użytkownika
bone
Użytkownik
Użytkownik
Posty:43
Rejestracja:2 paź 2015, o 18:18
Samochód:Master
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Gdynia

Re: Iveco Daily 35c18/Iveco Daily 65c15

Post autor: bone » 19 lut 2016, o 11:21

Nie dało się jechać.Dupa sama tańczyła.Ciężarówki nie mogły podjechać pod górki,ja osobiście również nie byłem podjechać bo lekki tył przyczepa i napęd na tył.Jeśli chciałem ruszyć to tył leciał do środka drogi i praktycznie stawałem na dwóch pasach tak ślisko było.Pod jedną górkę dałem rade podjechać,ale druga już mnie przerosła,zatrzymałem się w połowie i co teraz,samochodów w ch$j za mną.
Ciężarówki dwie stoją i również nie mogą wjechać pod górkę...
Ja puściłem tych co miałem z tyłu i powoli zjechałem do tyłu i tak stałem na dole ponad godzinę aż piaskarka przyjedzie i zacznie sypać.Bluzgi i wyzwiska leciały na CB,ale standard.Po nie całej godzinie przyjechała piaskarka,posypała szybko i pojechała.
Nic,a nic nie pomogła! Wiec kierowcy sami zaczęli sobie radzić.Jeden miał popiół,drugi trociny i rzucali pod koła i pomogło.
Niestety od Kolbuszowej nie było już tak kolorowo,korek sięgał pięciu kilometrów.
A jakbyś zarzucił lawetę na auto? Nie byłoby lepiej? Miałbyć ciut dociążoną dupę. Mijam pełno auto-lawet które jadą na zachód po auta i mają wrzuconą właśnie lawetę na autko. Wystaje to trochę z tyłu ale podłączają lawetę i ma normalnie światła. Tylko czy to zgodne z przepisami?

Awatar użytkownika
STI
Użytkownik
Użytkownik
Posty:189
Rejestracja:26 lut 2014, o 11:23
Samochód:DOBRY
Uprawnienia:A,B,C

Re: Iveco Daily 35c18/Iveco Daily 65c15

Post autor: STI » 19 lut 2016, o 13:18

Zgodne z przepisami...omijasz viatola,auto mniej pali,możesz zpitalać powyżej 100km/h.
bone pisze:
Nie dało się jechać.Dupa sama tańczyła.Ciężarówki nie mogły podjechać pod górki,ja osobiście również nie byłem podjechać bo lekki tył przyczepa i napęd na tył.Jeśli chciałem ruszyć to tył leciał do środka drogi i praktycznie stawałem na dwóch pasach tak ślisko było.Pod jedną górkę dałem rade podjechać,ale druga już mnie przerosła,zatrzymałem się w połowie i co teraz,samochodów w ch$j za mną.
Ciężarówki dwie stoją i również nie mogą wjechać pod górkę...
Ja puściłem tych co miałem z tyłu i powoli zjechałem do tyłu i tak stałem na dole ponad godzinę aż piaskarka przyjedzie i zacznie sypać.Bluzgi i wyzwiska leciały na CB,ale standard.Po nie całej godzinie przyjechała piaskarka,posypała szybko i pojechała.
Nic,a nic nie pomogła! Wiec kierowcy sami zaczęli sobie radzić.Jeden miał popiół,drugi trociny i rzucali pod koła i pomogło.
Niestety od Kolbuszowej nie było już tak kolorowo,korek sięgał pięciu kilometrów.
A jakbyś zarzucił lawetę na auto? Nie byłoby lepiej? Miałbyć ciut dociążoną dupę. Mijam pełno auto-lawet które jadą na zachód po auta i mają wrzuconą właśnie lawetę na autko. Wystaje to trochę z tyłu ale podłączają lawetę i ma normalnie światła. Tylko czy to zgodne z przepisami?

Zablokowany

Wróć do „Śmietnik”