Ranking filmowców

Zdjęcia oraz filmy z tras.
Awatar użytkownika
duczmal
Użytkownik
Użytkownik
Posty:60
Rejestracja:25 kwie 2014, o 22:39
Samochód:passat
Uprawnienia:b
Ranking filmowców

Post autor: duczmal » 20 sie 2014, o 22:04

Kto waszym zdaniem kręci najlepsze i najciekawsze filmy z trasy?

Awatar użytkownika
Lucky_Luke
Użytkownik
Użytkownik
Posty:198
Rejestracja:1 kwie 2013, o 18:38
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Bydgoszcz

Re: Ranking filmowców

Post autor: Lucky_Luke » 20 sie 2014, o 23:29

Ogólnie to tylko "Młody kierowca" często dodaje filmy z trasy o mojemu zdziwieniu "Szwagier" wrzucił ostatnio nowy film po kilku miesiącach przerwy. Młody spoko kręci filmy ale szwagier wymiata z jakością filmów ; D
Pozdrawiam
Lucky Luke
Szybszy Od Własnego Cienia !

Awatar użytkownika
Dawid86
Użytkownik
Użytkownik
Posty:46
Rejestracja:2 cze 2014, o 14:21
Samochód:Peugeot Boxer 3.0
Lokalizacja:http://www.busiarze.com.pl
Kontakt:

Re: Ranking filmowców

Post autor: Dawid86 » 21 sie 2014, o 21:59

nie ma tak naprawdę nic konkretnego i dobrego jeśli chodzi o film z trasy zawierający jakieś ciekawostki, ładne widoki, ewentualne wskazówki, taka moja opinia. Za jedyne w miarę porządnie nagrane i zmontowane z pomysłem uznaję filmy "leliwy-bus". Choć ilość "klaśnięć" jest przerażająca :/
Mam pomysł na coś oryginalnego i innego w tym temacie, narazie z braku czasu wstrzymuję się, niż mam zrobić coś w stylu hollsa, bez urazy ale ilość słowa [cenzura] jest większa niż ziaren piasku na sopockiej plaży. PozdRo
"człowiek jest na ty­le in­te­ligen­tny, na ile sku­tecznie pot­ra­fi zap­rzeczyć swo­jemu idiotyzmowi"

Awatar użytkownika
Canspray
Użytkownik
Użytkownik
Posty:22
Rejestracja:11 lip 2014, o 13:36
Uprawnienia:B

Re: Ranking filmowców

Post autor: Canspray » 3 wrz 2014, o 19:21

Młodego lubię. Często się zwraca do widzów jak do Gimbusów, bo wielu widzów nie da się ukryć nie ma prawa jazdy jeszcze i marzy o lataniu na busach. Fajnie nawija, jego można oglądać tak dla rozluźnienia. Jeżeli chodzi o różne ciekawostki na trasie, porady - Jak przetrwać, jak się zachować to ZDECYDOWANIE HOOLS. Nawet ma filmy, jak rozplandeczyć auto. Polecam go, bo można się od niego dowiedzieć wiele bardzo ciekawych rzeczy, których nie przeczytamy czasem na forum a mogą uratować nam auto, a czasem nawet dupę, np. We Francji :D . Polecam Hoolsa, pozytywny facet. Pokazuje jak to naprawdę wygląda z oczu kierowcy, nie ukrywa różnych wad tego zawodu, wkurwienia i czasami niepowodzeń, mówi wszystko wprost, nie owija w bawełnę i nie robi z tej roboty "Cudownej". Z czystym sumieniem polecam Hoolsa, bo od niego można najwięcej wyniesc, i jego styl nagrywania jest w miarę dobry.

Awatar użytkownika
djarti1984
Użytkownik
Użytkownik
Posty:6
Rejestracja:28 lip 2013, o 14:32
Samochód:Renault Master
Firma:ART-KAN TRANS
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Olkusz

Re: Ranking filmowców

Post autor: djarti1984 » 3 wrz 2014, o 20:04

a ja powiem że dobry jest też: Leliwy BUS Łukasz GoRo Urjasz filmiki wysokiej jakości i też ciekawe
ART-KAN TRANS

Awatar użytkownika
0liwski
Moderator
Moderator
Posty:322
Rejestracja:30 wrz 2016, o 23:23
Samochód:KILKA...Sp.z.o.o.
Uprawnienia:B, C
Lokalizacja:POMORSKIE

Re: Ranking filmowców

Post autor: 0liwski » 3 lis 2016, o 13:20

Canspray pisze:Młodego lubię. Często się zwraca do widzów jak do Gimbusów, bo wielu widzów nie da się ukryć nie ma prawa jazdy jeszcze i marzy o lataniu na busach. .
Odkopię... bo mnie to zwyczajnie rozwaliło ze śmiechu... Przeciez młody to gimbus.. więc jak ma się zwracać?? :lol:
Kierowca międzynarodówki to...stan umysłu... ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Relacje z tras”