Rozmowa o prace

Tutaj dowiesz się co należy zabrać ze sobą w trasę.

Awatar użytkownika
thetox231
Użytkownik
Użytkownik
Posty:18
Rejestracja:6 maja 2014, o 22:46
Samochód:megane 2
Uprawnienia:B
Rozmowa o prace

Post autor: thetox231 » 6 maja 2014, o 22:53

Hej

Jutro idę na rozmowę o prace, więc jak mnie przyjmą to będzie to moja pierwsza praca jako kierowca, trasy europejskie:
Praca na blaszkach o DMC do 3, 5T
System pracy 4/1
Więc chciałbym się doradzić co musza mi dać? Prócz wiadomo ze umowa o prace, na jakie warunki się nie godzić? Wiem ze dopiero zaczynam więc nie mam co tu dyskutować no ale wole spytać starszych doświadczonych,czytałem tu coś o jakiś wekslach.
O co chodzi z tymi wekslami?

Awatar użytkownika
symyrytyfy
Użytkownik
Użytkownik
Posty:78
Rejestracja:17 gru 2013, o 11:33
Uprawnienia:B,C,C+E

Re: Rozmowa o prace

Post autor: symyrytyfy » 7 maja 2014, o 09:12

System pracy 4/1
Jeszcze trochę i wymyślą 10/2... 10 miesięcy jazdy i dwa miesiące przerwy (najbiedniejsze grudzień i styczeń).

Ja osobiście nie zgodziłbym się na taki system pracy. 3 tyg. w blaszaku to wystarczająco długo żeby się odzwyczaić od domu i normalnego łóżka.

Awatar użytkownika
thetox231
Użytkownik
Użytkownik
Posty:18
Rejestracja:6 maja 2014, o 22:46
Samochód:megane 2
Uprawnienia:B

Re: Rozmowa o prace

Post autor: thetox231 » 7 maja 2014, o 09:39

Jakoś trzeba zacząć i przeboleć aby mieć jakieś doświadczenie na papierze wtedy łatwiej z pracą nową.
A w domu mnie nic nie trzyma w sumie dzieci zony brak ;) I pewnie na systemie 4/1 więcej się zarobi niz na 3/1
Dalej czekam na odpowiedz zadanych pytań.

Awatar użytkownika
fishu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:9
Rejestracja:19 kwie 2014, o 19:08
Samochód:citroen
Uprawnienia:B

Re: Rozmowa o prace

Post autor: fishu » 8 maja 2014, o 01:07

Witam latam w systemie 4/1 i tragedii niema oczywiście jak ktoś wygodny to i tydzień da mu w kość. Ja zrobiłem dopiero drugie kółko po UE i tym razem zostałem 7tyg i żyję nie było łatwo i w sumie nie polecam bo na zakupy zaczyna iść sporo kasy ale 4/1 to żaden horror i spokojnie da się to przejechać pozdrawiam

Awatar użytkownika
thetox231
Użytkownik
Użytkownik
Posty:18
Rejestracja:6 maja 2014, o 22:46
Samochód:megane 2
Uprawnienia:B

Re: Rozmowa o prace

Post autor: thetox231 » 9 maja 2014, o 00:02

No byłem na tej rozmowie i wynagrodzenie to stałe 2500 netto umowa o pracę, ale i tak wątpię ze się załapie bez braku doświadczenia, a tylko jednego kierowce potrzebują, trasy europa zachodnia.
Lecz być może jest jakaś jeszcze nadzieja bo widzę ze dzisiaj na nowo dali to samo ogłoszenie, więc może nie ma chętnych odpowiednich, a pomnie miał przyjść jeszcze jeden gościu, i potrzebują kierowce na środę bo miał by być wyjazd.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pierwsza trasa”