Podstawowe słówka z kilku języków.

Tutaj dowiesz się co należy zabrać ze sobą w trasę.

Awatar użytkownika
FatuM
Użytkownik
Użytkownik
Posty:1
Rejestracja:26 sty 2014, o 23:17
Podstawowe słówka z kilku języków.

Post autor: FatuM » 27 sty 2014, o 20:26

Witam Chciał bym poprosić o jakieś podstawowe najczęściej używane zwroty przy załadunku/rozładunku w poszczególnych językach. Głównie interesuje mnie Angielski,Niemiecki,Francuski ;) Może to być głupie ale sądzę że Mi jak i innym "świeżym" kierowcom ze słabą znajomością języków może się to przydać ;) z góry dziękuje za odpowiedzi ;)

Awatar użytkownika
Maciek
Posty:151
Rejestracja:6 kwie 2013, o 18:47
Samochód:Sprinter 312
Firma:Nimbus Polska
Lokalizacja:Ostrów Wlkp.

Re: Podstawowe słówka z kilku języków.

Post autor: Maciek » 27 sty 2014, o 20:51

Life is a highway

Obrazek

Awatar użytkownika
Elanguages
Użytkownik
Użytkownik
Posty:4
Rejestracja:24 lut 2023, o 14:49

Re: Podstawowe słówka z kilku języków.

Post autor: Elanguages » 24 lut 2023, o 14:56

Kurs angielski dla kierowców ciężarówek pełny kurs, że już nic nie będziesz więcej potrzebował znajdziesz na elanguages.pl zakładka kursy i kurs angielski dla kierowców ciężarówek.

Kurs w wersji MP3 czyli audiobook do słuchania, MP4 czyli filmik z napisami polski angielski + zapisaną wymową, lektorem i czasem na powtórzenie po lektorze oraz PDF z zapisanymi słówkami i zwrotami + aktualizacje na samym końcu PDF'a gdy znajdę nowe słówka przydatne dopisuję je na końcu PDF'a i aktualizuję kurs. Lektor mówi po polsku i 2x po angielsku przy czym za drugim razem mówi wolno. Kurs jest podzielony na 63 tematy. Łącznie 13 godzinne nagranie do kompleksowej nauki angielskiego dla kierowców ciężarówek. To jedyny tak zrobiony kurs na rynku, w pełni kompletny. Poniżej 4 przykładowe tematy z 63.

W tym na przykład:
1. Angielski na załadunku i rozładunku (zwroty typu Przyjechałem na rozładunek. / O której jest rozładunek. / Wolę załadunek z prawej strony. itp.)
2. Miejsca (np. dok przeładunkowy, rampa, miejsce przeładunku, brama, biuro itd.)
3. Pojazdy i maszyny (np. wózek widłowy, przyczepa, naczepa, solówka, ciężarówka, HGV LGV itd.)
4. Pracownicy (np. magazynier, spedytor, szef, menedżer, kierowca ciężarówki itd.)

Kurs jest dostępny na stronie elanguages.pl > Kursy lub Sklep > Kurs angielski dla kierowców ciężarówek

Awatar użytkownika
patryku81
Użytkownik
Użytkownik
Posty:9
Rejestracja:21 sie 2023, o 10:37

Re: Podstawowe słówka z kilku języków.

Post autor: patryku81 » 30 sie 2023, o 13:45

Dzięki za przydatne zwroty ;)

Awatar użytkownika
Rysiekkk
Użytkownik
Użytkownik
Posty:6
Rejestracja:23 sie 2023, o 15:11
Samochód:Mercedes-Benz
Firma:Mercedes
Uprawnienia:B,C, C+E

Re: Podstawowe słówka z kilku języków.

Post autor: Rysiekkk » 18 wrz 2023, o 14:59

Super, ja też skorzystam :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pierwsza trasa”