Praca z czworonogiem

Tutaj dowiesz się co należy zabrać ze sobą w trasę.

Awatar użytkownika
Ch1ckenPL
Użytkownik
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:29 paź 2018, o 20:15
Uprawnienia:B
Praca z czworonogiem

Post autor: Ch1ckenPL » 4 gru 2018, o 01:32

Witajcie przyszli koledzy! ;)
Przyszli, bo w styczniu pierwszy raz planuję wyruszyć busem na Europę. Jednak nie chcę pytać o to, co powinienem zabrać, bo z forum dogłębnie się zapoznałem. :P

Interesuje mnie natomiast podejście szefów do pracy z czworonogiem. Moja sytuacja życiowa tak się potoczyła, że niestety nie mam z kim zostawić na czas wyjazdów... kota... Rozumiem, że pewnie część was teraz rży ze śmiechu, ale niestety mam jedynie dwa rozwiązania - pierwsze to zabrać ją w trasę, a drugie schronisko. To drugie oczywiście nie wchodzi w grę, zabrałem ją jak była mała, żeby właśnie tam nie trafiła. Kot, co ważne, jest niewychodzący i raczej nie ma problemu z dostosowywaniem się do nowych miejsc, bo zaliczyła ze mną już ze 4 przeprowadzki, ale czy da radę tak w trasie być ze zwierzęciem? Natrafiłem niby na parę artykułów czy wypowiedzi na forach, że niektórzy kierowcy podróżują ze swoimi pupilami, ale jak naprawdę jest?

Wiem, że muszę wyrobić jej paszport, zaszczepić na wściekliznę i odczekać 21 dni przed trasą. Jak wygląda sprawa z przekraczaniem granicy z WB? Wystarczy zwierzęciu podać na dwa dni przed tabletkę na odrobaczenie czy konieczna jest wizyta u weterynarza, żeby wbił to w książeczkę? Chyba najlepiej by było, jakbym znalazł firmę, która nie jeździ na wyspy?

To poważne pytanie, proszę się nie śmiać. :P

Awatar użytkownika
TROLL
Użytkownik
Użytkownik
Posty:218
Rejestracja:17 sty 2018, o 22:46
Samochód:LR D1 zwany Ciapatym
Firma:KH Distribution sp.O
Uprawnienia:karta rowerowa

Re: Praca z czworonogiem

Post autor: TROLL » 4 gru 2018, o 07:45

ja się nie śmieję , u mnie w firmie jest jeden z kierowców który podróżuje z kotem. Jest teraz na wolnym , zaczyna pracę w przyszłym tygodniu. Nie będę do niego dzwonił , uszanuje jego wolny czas , ale jak wróci w przyszłym tygodniu , zapytam :) . Przypominajka jest na monitorze :) :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pierwsza trasa”