Pierwsza trasa

Tutaj dowiesz się co należy zabrać ze sobą w trasę.

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
miszu500
Użytkownik
Użytkownik
Posty:6
Rejestracja:12 kwie 2013, o 09:36
Samochód:sprinter
Firma:xxx
Re: Pierwsza trasa

Post autor: miszu500 » 12 kwie 2013, o 10:24

NO I CZY JEST PROBLEM Z WYPELNIANIEM TEGO TACHO??? CO PRAWDA MAM WZOR ALE WARTO LEPIEJ MIEC JAKAS WIEDZE NA TEN TEMAT W PONIEDZIALEK MAM WYJAZD JUZ W SYSTEMIE 3/1 WIEC PROSZE JAK KTOS MOZE COS PODPOWIEDZIEC BEDE WDZIECZNY Z GORY DZIEKI

Awatar użytkownika
FeliX
Użytkownik
Użytkownik
Posty:9
Rejestracja:5 kwie 2013, o 13:51
Samochód:FIAT DUCATO
Firma:STOK

Re: Pierwsza trasa

Post autor: FeliX » 12 kwie 2013, o 12:25

Miszczu powiem Ci że ani razu nie miałem kontroli w Helmutlandzie. Pamiętaj że zdarza się nagonka na hofach najczęściej na polskie i litewskie auta. Jeśli w miarę szybko się zorientujesz możesz sobie landówkami objechać ten punkt gdzie stoją- ja ten sposób wybierałem zawsze :) A to dlatego żeby nie prowokować losu bo nie miałem kontrolbucha. Jest temat o Kontrolbuchach na forum. No i pamiętaj, że lepiej nie mieć bucha niż mieć źle wypełnione ;)

Awatar użytkownika
miszu500
Użytkownik
Użytkownik
Posty:6
Rejestracja:12 kwie 2013, o 09:36
Samochód:sprinter
Firma:xxx

Re: Pierwsza trasa

Post autor: miszu500 » 12 kwie 2013, o 18:05

OKI DZIEKI ZA INFO POZDRAWIAM

Awatar użytkownika
miszu500
Użytkownik
Użytkownik
Posty:6
Rejestracja:12 kwie 2013, o 09:36
Samochód:sprinter
Firma:xxx

Re: Pierwsza trasa

Post autor: miszu500 » 13 kwie 2013, o 12:37

WITAM PANOWIE. JUZ WCZORAJ PYTALEM O BUCHY ALE TAK Z CIEKAWOSCI CZY JEST JAKAS FILOZOFIA W WYPELNIANIU TEGO???
A DRUGIE PYT TO CZY PO 3 TYG NIE MACIE DOSYC TAKIEJ JAZDY JAK WRACACIE DO DOMU I CZY JEST PROBLEM Z POSZUKANIEM LADUNKU POWROTNEGO ZEBY SIE TO NIE PRZECIAGLO DO 4 TYG

Awatar użytkownika
miszu500
Użytkownik
Użytkownik
Posty:6
Rejestracja:12 kwie 2013, o 09:36
Samochód:sprinter
Firma:xxx

Re: Pierwsza trasa

Post autor: miszu500 » 13 kwie 2013, o 12:39

I MAM JESZCZE PYTANKO NA TEMAT HOFOW CZY NA BUSY SA ONE BEZPLATNE NP GDY BEDE STAL CALY WEEKEND CZY SZUKAC LEPIEJ STACJI???

Awatar użytkownika
Amcia
Posty:140
Rejestracja:29 mar 2013, o 18:34
Samochód:Citroen Berlingo
Lokalizacja:Rzeszów

Re: Pierwsza trasa

Post autor: Amcia » 13 kwie 2013, o 13:16

Po pierwsze - opcja edytuj.
Po drugie - http://www.busiarze.com.pl/viewtopic.ph ... p=478#p478
Obrazek
Zapraszam na mojego bloga - http://www.amcia.busiarze.com.pl
Polub mnie na Facebooku! http://www.facebook.com/amcia.blog

Awatar użytkownika
Masterek
Posty:29
Rejestracja:11 kwie 2013, o 22:47
Samochód:Renault Master
Firma:MATDAR
Lokalizacja:Bytom

Re: Pierwsza trasa

Post autor: Masterek » 13 kwie 2013, o 15:10

Autohofy są płatne dla wszystkich, czy to bus, kamper lub ciężarówka. Bodajże 2h są bezpłatne.
Co do jazdy... jak chcesz jeździć to będziesz jeździł i czerpał z tego satysfakcję. Jeżeli nie lubisz jeździć i zmuszasz się jedynie dla kasy to będziesz płakał za domem już po 2 dniach. U mnie osobiście 3-4tyg to tak lajtowo nawet nie wiem kiedy to mija. A z powrotami jest różnie, to jest transport lepiej nic nie planować :D Jak nie zjedziesz za 3 tygodnie to zjedziesz za 4 ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
miszu500
Użytkownik
Użytkownik
Posty:6
Rejestracja:12 kwie 2013, o 09:36
Samochód:sprinter
Firma:xxx

Re: Pierwsza trasa

Post autor: miszu500 » 13 kwie 2013, o 19:55

oki spoko dzieki za info Słuchaj ja juz jezdze 7 lat i u mnie wszyscy w rodzinie kierowcy wiec mnie tez to rajcuje i kreci takze plakac na pewno nie bede hehe pozdrawiam 3 maj sie

Awatar użytkownika
schneider1993
Użytkownik
Użytkownik
Posty:10
Rejestracja:6 kwie 2013, o 16:11
Samochód:Boxer
Firma:KAMIL
Uprawnienia:KAT.B
Lokalizacja:Starogard Gd

Re: Pierwsza trasa

Post autor: schneider1993 » 14 kwie 2013, o 03:45

Za hofa płace za dobę ? czy jak to się ma np. do weekendu ? wifi jest dostępne ? czy za dodatkową opłatą ?

Awatar użytkownika
MiroBusiarz
Bus Team
Bus Team
Posty:99
Rejestracja:30 mar 2013, o 00:20
Samochód:Zepsuty
Firma:Krzak
Uprawnienia:B + ADR
Lokalizacja:[PZ] - Poznań Zadupie

Re: Pierwsza trasa

Post autor: MiroBusiarz » 14 kwie 2013, o 11:35

schneider1993 pisze:Za hofa płace za dobę ? czy jak to się ma np. do weekendu ? wifi jest dostępne ? czy za dodatkową opłatą ?
To zależy. W DE są dwa przynajmniej 3 rodzaje miejsc:
1. AUTOHOF - miejsce z parkingiem strzeżonym, zazwyczaj płatne. Autohofami są również nazywane parkingi przy stacjach benzynowych, które nie są płatne;)
2. Raststatte - parking przy stacji/restauracji. Dla busików są one darmowe.
3. Rastplatz (dzikus) - parking, na którym znajduje się tylko toaleta lub toi-toi. Nie ma tam sklepów, czasem trafia się jakiś Imbiss w budce kampingowej. Jest to miejsce darmowe.

WiFi - kilka rodzajów. Na parkingach, gdzie znajduje się restauracja (Serways, Nordfish itp.) WiFi jest darmowe przez 1h dziennie. Po odpaleniu kompa pokazuje się strona startowa (zazwyczaj T-mobile hotspot). podajesz swój nr komórki, na który przychodz SMS z kodem pozwalającym surfować przez godzinę. Ja to obchodzę w ten sposób, że wszyscy moi znajomi, do których przyjdzie sms z kodem, odsyłają mi go - mam net nawet 24h na dobę:)
McDonalds - net zazwyczaj na 1h, ale też idzie to obejść:)
BurgerKing - to samo:)

W tym topicu http://busiarze.com.pl/viewtopic.php?f=55&t=63 masz opisane, jak mieć net 24h za 1 EUR dziennie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pierwsza trasa”