Pierwsza trasa

Tutaj dowiesz się co należy zabrać ze sobą w trasę.

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
adrian_siedlce
Użytkownik
Użytkownik
Posty:8
Rejestracja:12 kwie 2013, o 08:46
Uprawnienia:kat. B
Lokalizacja:Siedlce
Re: Pierwsza trasa

Post autor: adrian_siedlce » 14 kwie 2013, o 12:16

Myslik pisze:A widział ktoś kiedyś kobietę za sterami busa na unii ? :D

Tak, miałem nawet okazje jechać z nią i innym kolegą w konwoju. Ma na imię Jagoda bodajże i jest z Siedlec ;)

Awatar użytkownika
FeliX
Użytkownik
Użytkownik
Posty:9
Rejestracja:5 kwie 2013, o 13:51
Samochód:FIAT DUCATO
Firma:STOK

Re: Pierwsza trasa

Post autor: FeliX » 14 kwie 2013, o 16:00

O, miło widzieć ziomków z Siedlec :) U kogo śmigacie?

Awatar użytkownika
bumer
Posty:31
Rejestracja:29 mar 2013, o 18:09
Samochód:Peugeot Boxer 3.0
Firma:Własna
Uprawnienia:B + ADR
Lokalizacja:Leszno/Wrocław

Re: Pierwsza trasa

Post autor: bumer » 14 kwie 2013, o 17:17

Wiem, że swojego czasu w Matdarze jeździła kobieta. Raz też spotkałem w fajnym, bordowym boxerze kobietę za kółkiem. Rzadki widok jednak według mnie to nie jest praca dla kobiety - zdecydowanie. Chyba, że robiłaby około 12 tys. km miesięcznie bez przeładunków i zarywania nocek.

Awatar użytkownika
Amcia
Posty:140
Rejestracja:29 mar 2013, o 18:34
Samochód:Citroen Berlingo
Lokalizacja:Rzeszów

Re: Pierwsza trasa

Post autor: Amcia » 17 kwie 2013, o 10:05

Wczoraj około godziny 19tej dostałem telefon od kolegi z DPD, że jest fuszka - trzeba jechać jako dodatek z paczkami z Rzeszowa do Łodzi. Okej, wsiadam w auto i jadę na bazę. Na miejscu okazało się, że potrzebny jest drugi kierowca z powodu nawału paczek. Załatwiłem kierowcę, jedziemy we dwóch. Przed trzecią rano byliśmy na miejscu, rozładowali mnie, potem podstawiam się pod drugą rampę, otwieram windę, drzwi górne, cofam, nagle JEBUT! Brama była zamknięta i zniszczyłem szybę w bramie :D Tzn: jest dziura ok 3cm średnicy i troszkę popękana. Przynajmniej mam nauczkę, żeby uważać za każdym razem i myśleć, bo ośmiopaletówka to nie jest zwykły blaszak i trzeba trochę bardziej kiepełą ruszyć. ;)
Obrazek
Zapraszam na mojego bloga - http://www.amcia.busiarze.com.pl
Polub mnie na Facebooku! http://www.facebook.com/amcia.blog

Awatar użytkownika
Masterek
Posty:29
Rejestracja:11 kwie 2013, o 22:47
Samochód:Renault Master
Firma:MATDAR
Lokalizacja:Bytom

Re: Pierwsza trasa

Post autor: Masterek » 17 kwie 2013, o 10:11

MiroBusiarz pisze: 2. Raststatte - parking przy stacji/restauracji. Dla busików są one darmowe.
A nie Rasthof czasem ? :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Baryl
Posty:8
Rejestracja:30 mar 2013, o 01:07
Samochód:master
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Płock

Re: Pierwsza trasa

Post autor: Baryl » 17 kwie 2013, o 13:37

Z tym snem to naprade różnie jest tak jak kolega wczesniej napisal, a te 5 godzin jak jest to uwierz ze to jest sporo czasu.Poprostu musisz sie przyzwyczaić do tej pracy tu nie jest tak ze 8 godz i koniec, nieraz po 20 sie lata, a sa tacy co po wiecej, taka praca to poprostu trzeba lubic, takie moje zdanie. A jesli chodzi o mandaty to nie ma sumy ktora by ci wystarczyla, ja juz troche latam i jak narazie, odpukac nie zaplacilem ani jednego.Musisz uważać i strac sie przestrzegac przepisów, moge ci powiedziec ze chyba we francji jest najwiecej fotoradarow bo praktycznie w każdym miasteczku.Ale tak poza tym wszystkim to niejest zle, powodzonak i szerokości :D
BARYŁ

Awatar użytkownika
lukaszBdG
Posty:53
Rejestracja:27 kwie 2013, o 09:57
Samochód:Renault Master
Firma:Artnex Spedycja

Re: Pierwsza trasa

Post autor: lukaszBdG » 27 kwie 2013, o 10:08

Co do 5h snu to wydaje mi sie optymalny czas , co do fajek to jesli jest dobry tytoń to nie śmierdzi i nie osadza się , co do doświadczenia ... czy bez niego zrobisz 12 tys/km w 3 tyg ? ? ? Pozdro :)

Awatar użytkownika
asenath
Użytkownik
Użytkownik
Posty:3
Rejestracja:18 maja 2013, o 09:40
Samochód:Master 3
Firma:GEPI
Uprawnienia:B

Re: Pierwsza trasa

Post autor: asenath » 18 maja 2013, o 09:47

Masterek pisze:
MiroBusiarz pisze: 2. Raststatte - parking przy stacji/restauracji. Dla busików są one darmowe.
A nie Rasthof czasem ? :D

I jedno i drugie jest prawidłowe, spotkałem sie z użyciem obydwu nazw. Od czego to zależy nie wiem, pewnie jakaś niemiecka zagadka lingwistyczna :)

Awatar użytkownika
BartekKSU
Posty:27
Rejestracja:15 cze 2013, o 12:02
Samochód:Peugeot Boxer
Firma:DANKO
Uprawnienia:B+Taczki

Re: Pierwsza trasa

Post autor: BartekKSU » 15 cze 2013, o 15:29

za tydzień wylocik w trase na przerzutach teraz grillowanie i zalewanie robala hehe pozdrawiam wszystkich którzy teraz wyjezdzaja :)
Obrazek
Lepsze 30 minut snu, niż wieczność pod ziemią :)

Awatar użytkownika
bambo
Posty:316
Rejestracja:26 lip 2013, o 13:04
Samochód:Renault Master
Uprawnienia:A,B

Re: Pierwsza trasa

Post autor: bambo » 26 lip 2013, o 18:05

Tak czytam i czytam a ze jestem nowy na Forum to nie chce się przemądrzać i być zle zrozumiany ale Panowie czy jak kto woli koledzy nie tedy droga bo za niedługo będziemy gorsi niż inni z biedniejszych państw po prostu jak w każdej pracy (profesji ) wiadomo ze jest ciężko utrzymać się a już calkiem znaleźć dobra prace i normalnego pracodawcę ,ale sami sobie szkodzimy wlasnie zgadzając się na 20000 czy 35000 km. w miesiącu owszem piszecie czeba to lubic ale wszystko ma swoje granice a zycie jest jedno.Nie powiem a raczej napisze :) może dużo km nie robilem ale mało zarabiałem co nie było adekwatne do wykonywania tego zawodu tyle ze wlasnie w tym zawodzie jest tyle pracy i co chwile ogłoszenia ze można przebierać także ja tak robie ale od półtorej roku trzymam się jednej firmy i bardzo sobie chwale gora 10000 w miesiącu nocki przespane glownie Niemcy a wiadomo ze tam czyściutko i bezpiecznie ,a co do tematu co zabrać to wiadomo już napisane ja z doświadczenia w apteczce mam zawsze jakiś antybiotyk i cos mocniejszego w razie "W" od bolu na receptę bo nie jesteśmy w kraju i do lekarza od tak sobie nie pojdziemy ,a z racji tego ze lubie się zdrowo odzywiac wiec przygotowywuje sobie i wekuje mieso w domu chodz tak jak już napisali to jedzenie jest tansze na zachodzie nie ma roznicy no i w dzisiejszych czasach to jednak niezbędny laptop :) Ja z racji tego ze latam glownie po Niemczech wiec mam mobilny internet caly czas dostep wiec się nie nudze Pozdrawiam wszystkich i szerokosci
Ostatnio zmieniony 21 wrz 2013, o 15:06 przez bambo, łącznie zmieniany 1 raz.
Prawdziwymi zwycięzcami są ci, którzy zwyciężają w walkach życia codziennego
Codziennie trzeba starać się wykraczać poza swoje możliwości.
Człowiek może być biedny. Ale dopóki ma cel i usiłuje go osiągnąć... jest piękny


Masutatsu Ōyama

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pierwsza trasa”