Gdzie parkować Francja

Tutaj dowiesz się co należy zabrać ze sobą w trasę.

Awatar użytkownika
daniel333444
Użytkownik
Użytkownik
Posty:22
Rejestracja:17 gru 2016, o 18:34
Uprawnienia:B
Gdzie parkować Francja

Post autor: daniel333444 » 16 mar 2017, o 16:41

Panowie gdzie parkujecie na Francji? Jeżdżę po Francji od wtorku cały czas landem , nigdzie nie mogę spotkać żadnego busiarza, więc gdzie parkujecie na noc?

Awatar użytkownika
piterol
Użytkownik
Użytkownik
Posty:71
Rejestracja:28 kwie 2015, o 17:47
Samochód:Renault Master
Firma:własna niestety
Uprawnienia:b,c

Re: Gdzie parkować Francja

Post autor: piterol » 17 mar 2017, o 20:53

Witam Kolegę w klubie "miłośników" ziemi francuskiej. Po pewnym czasie mam już swoją bazę miejsc gdzie można stawać. Gdy mam do przespania tylko noc i nie ma w pobliżu nic normalnego to staję na zonach(strefach przemysłowych) jednak jak nie znam okolicy to patrzę gdzie stoją ciężarówki. Generalnie we FR na zonach gdzie jest oświetlenie jest dość bezpiecznie. Dalej pozostają parkingi przy bezpłatnych odcinkach autostrad i czasami przy nacionalkach też uda się coś trafić.
Dodatkowo polecam appke Truck Parking Europe która dużo mi pomogła na początku i nawet teraz zdarza mi się z niej kożystać.

Awatar użytkownika
ROMAN_WLOS
Użytkownik
Użytkownik
Posty:54
Rejestracja:30 paź 2015, o 12:23
Samochód:kilka sztuk
Firma:porządna
Uprawnienia:A,B
Lokalizacja:KATOWICE

Re: Gdzie parkować Francja

Post autor: ROMAN_WLOS » 17 mar 2017, o 23:58

daniel333444 pisze:Panowie gdzie parkujecie na Francji? Jeżdżę po Francji od wtorku cały czas landem , nigdzie nie mogę spotkać żadnego busiarza, więc gdzie parkujecie na noc?
DANIELU-333444,

Ty szukasz busiarza czy parkowiska??? Busiarzy we Francji namnożyło się jak psów. Szczególnie, Polactwa. Jest ich tak dużo, że więcej się już nie zmieści.

Jeżeli masz radiostację CB, to wywołaj na 28. kanale - zawsze się ktoś znajdzie.

Jak chodzi o parkowiska, to w całej Europie jest cienko, a we Francji bardzo cienko. Pozostają bujanki, ale tam się nie wyśpisz, ani nawet nie posiedzisz w spokoju - hałas i ciągle buja. No i, chroniczny brak kibli.

Przy drogach ekspresowych są jakieś miejsca, ale też nie za dużo.

Dlatego, Ja - we Francji - zawsze szukam miejsc w polu, pod lasem czasem w samym miasteczku, np. przy kościołach. Francuskie miasteczka całą dobę wyglądają tak jakby zanikło w nich życie, więc jest spokój.

Ja kiedyś od piątku do poniedziałku stałem na parkingu przy przedszkolu. Spokój, kultura, z tym, że kupa na pace do worka foliowego. No i, w poniedziałek musiałem rano się zmywać, bo zaczęły Mnie zastawiać zewsząd osobówki.

Ja lubię stać w samotności i w spokoju. Jeżeli ty potrzebujesz busiarza do szczęścia, to najlepiej szukaj kompana jeszcze przed rozładunkiem lub na rozładunku.

Pamiętaj - ćwicz, trening czyni mistrza.

Pozdrowienia,
ROMAN WŁOS

Awatar użytkownika
daniel333444
Użytkownik
Użytkownik
Posty:22
Rejestracja:17 gru 2016, o 18:34
Uprawnienia:B

Re: Gdzie parkować Francja

Post autor: daniel333444 » 18 mar 2017, o 01:09

Dzięki koledzy za odpowiedzi, cały czas stawałem na zonach dzisiaj weekend stoje przy pompie na parkingu.
Co do CB to próbowałem kogoś złapac ale niestety nikogo się nie udało.
Lubie stać na parkingach w towarzystwie, zawsze jest z kim pogadać i nie tylko :D
Jeszcze raz dzieki za pomoc.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pierwsza trasa”