spanie w blaszance na terenie Niemiec

Tutaj dowiesz się co należy zabrać ze sobą w trasę.

Awatar użytkownika
ROMAN_WLOS
Użytkownik
Użytkownik
Posty:54
Rejestracja:30 paź 2015, o 12:23
Samochód:kilka sztuk
Firma:porządna
Uprawnienia:A,B
Lokalizacja:KATOWICE
Re: spanie w blaszance na terenie Niemiec

Post autor: ROMAN_WLOS » 21 gru 2016, o 20:17

CHŁOPCZE - gdzie to jest tak fajnie, że dziad-trans płaci za hotele??? Gdzie jest tak fajnie, że kierowca w ogóle ma czas aby spać???

No i, nie słuchaj tych polskich przygłupów-bajkopisarzy. Nigdzie w starej Europie, a szczególnie w Niemczech, nikt nie docieka gdzie kto śpi, z kim śpi, itp. Dlatego, włóż między bajki te baśnie o mandatach za nie wiadomo co i nie wiadomo na jakiej podstawie prawnej.

Niestety, polskie pijactwo-wieśniactwo tworzy sobie takie bajki-fantasmagorie w głowie. Z Tobą też coś nie tak jeżeli zadałeś takie pytanie.

Pozdrowienia,
ROMAN WŁOS

Awatar użytkownika
orys
Użytkownik
Użytkownik
Posty:657
Rejestracja:19 sie 2014, o 02:13
Uprawnienia:B, C, Level D AFS,

Re: spanie w blaszance na terenie Niemiec

Post autor: orys » 25 gru 2016, o 03:16

A kolega, co nie potrafi czytać ze zrozumieniem (bo było napisane, kto płacił za hotele i dawał kierowcy czas na spanie) to na jakiej podstawie bazuje swoją teorię o tym, że w Europie nikogo nie obchodzi to, w jaki sposób kierowcy spędzają czas wypoczynku dziennego?

Bo ja na własne oczy widziałem co najmniej trzy mandaty... ;-)

Zapewne kolega, jako przedstawiciej polskiego pijactwa-wieśniactwa (bo, jak to mówią, każdy mierzy swoją miarą) sam sobie taką bajkę-fantasmagorię w głowie stworzył?
Obrazek

Awatar użytkownika
jarekvolvo
Moderator
Moderator
Posty:917
Rejestracja:21 lis 2015, o 21:22
Samochód:Transit,Master,Ducat
Uprawnienia:AB

Re: spanie w blaszance na terenie Niemiec

Post autor: jarekvolvo » 10 lip 2017, o 10:28

Głupim pomysłem jest nasmarowanie kilku bezsensownych postów tylko po to, by zaistnieć ze swoimi reklamami.

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: spanie w blaszance na terenie Niemiec

Post autor: Dychu » 10 lip 2017, o 12:37

jarekvolvo pisze:Głupim pomysłem jest nasmarowanie kilku bezsensownych postów tylko po to, by zaistnieć ze swoimi reklamami.
Dokładnie tak samo uważam ale widzę, że są tu "pracodawcy" którzy chcą innych pouczać i pewnie w życiu nie zrobili 4/1 :-). Najlepiej ązeby kierowcy spali na fotelach, po co cholere im kurniki, wajkamy i takie inne ekstrawagancje prawda ? :-). No i oczywiście najlepiej ażeby jeszcze chcieli jeździć w systemie 12 tygodni / weekend w domu :-).

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pierwsza trasa”