Pierwsza trasa zaczynam krecic 07.06.16

Tutaj dowiesz się co należy zabrać ze sobą w trasę.

Awatar użytkownika
Mistrini
Użytkownik
Użytkownik
Posty:1
Rejestracja:31 maja 2016, o 19:17
Uprawnienia:B
Pierwsza trasa zaczynam krecic 07.06.16

Post autor: Mistrini » 31 maja 2016, o 19:42

Witam wszystkim kierowców jak i pasjonatów tego zawodu :D Jak opis wskazuje zaczynam jazde jako świeżaczek ,no moze nie calkowicie bo jedzilem do Berlina na blaszce w innej firmie od czasu do czasu kursy z towarem ale to byly wypady max 2 dniowe ale wracajac do tematu od przyszlego tygodnia zaczynam na busiku Renault Master,zastanawiam sie nad kupnem lodówki 20 litrowej od waeco model tropicoo widzialem kilka tematow na forum nawet pare osob sobie ten model chwalilo i o tej firmie same dobre slowa czytalem, wszyscy jak widac sobie cenia te lodoweczki,chcialem na sam poczatek sprobowac bez lodowki ewentualne zakupy na trasie w Lidlach (jezdzic bede glownie niemcy tak na sam poczatek zadeklarowal sie szefo ewentualnie francja ) ale boje sie ze nie bedzie na to czasu i nie sprawdzi sie ten system zywienia, czuje cos ze skonczy sie to zwyklym glodowaniem wieczorami na parkingach badz z samego rana bo jak kazdy wie roznie w trasie bywa i czasami postoj dopiero po 22 nam wypada albo wczesnym rankiem,i tutaj moje pytanie do osob bardziej doswiadczonych czy moge zaryzykowac i jechac bez takiej lodoweczki czy raczej zainwestowac? Pieniadze nie maja znaczenia bo mam odlozone i jestem gotow zaopatrzyc sie na podroz w takie cudenko,jak rowniez zabieram ze soba 400 euro na roznego rodzaju wydatki typu prysznic czy np zakupy aby doposażyć pustą lodówkę (jesli oczywiscie sie skusze na zakup) po tygodniu stolowania sie w busiku jak wiemy jedzonko tez sie potrafi szybko konczyc zalezy kto jaki apetyt ma :) Zaproponowano mi rowniez stawke 140 zl podczas stania i 150 zl dniowki podczas jazdy na dniu czy sadzicie ze takie warunki zatrudnienia sa ok,pytam bo jako mlody leming (wczesniej nie dany byl mi rodzaj takiej placy ani pracy) nie wiem czy czasem mnie ktos nie robi w bolka z zarobkami i zaciera rece ze mlodego z biegla znajomoscia jezyka wylapal na busa,po rocznym doswiadczeniu na blaszce trasy glownie berlin-warszawa :) Wszelkie inne poradniki typu jak wypelniac cmr lub mocowania towaru na pace obeznane i przecwiczone mam nadzieje ze nic mi nie spadnie w trasie a jak spadnie to bede szukal :) Pozdrawiam i dzieki za odpowiedzi :)

Wróć do „Pierwsza trasa”