Czego się spodziewać?

Tutaj dowiesz się co należy zabrać ze sobą w trasę.

Awatar użytkownika
Montes
Użytkownik
Użytkownik
Posty:14
Rejestracja:23 gru 2014, o 01:50
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Sosnowiec
Re: Czego się spodziewać?

Post autor: Montes » 16 kwie 2015, o 18:08

No to troszkę Cię zrobili w bambuko.. Szef nie mógł dowiedzieć się tego wcześniej?
A miałeś przed tym doświadczenie w jeździe BUSem czy chodziło im o międzynarodówkę jedynie?

Awatar użytkownika
Wolf
Moderator
Moderator
Posty:1633
Rejestracja:18 lis 2013, o 11:18
Samochód:Fiat Ducato
Firma:PHU
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Zachodniopomorskie

Re: Czego się spodziewać?

Post autor: Wolf » 18 kwie 2015, o 11:00

Nie rozumiem spedycji, nie raz jeździli u mnie ludzie bez doświadczenia i jakoś spedycja nic do tego nie miała, sam przy podejmowaniu decyzji widzę czy człowiek da sobie radę czy też nie. W zeszłym roku miałem na wakacje osiemnastolatka i byłem mega zadowolony, o niebo bił swoim podejściem i pracą kierowców z doświadczeniem.

Awatar użytkownika
Montes
Użytkownik
Użytkownik
Posty:14
Rejestracja:23 gru 2014, o 01:50
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Sosnowiec

Re: Czego się spodziewać?

Post autor: Montes » 18 kwie 2015, o 14:08

Dokładnie tak. To, że ktoś nie ma doświadczenia nie oznacza, że jest nie wiem jakimś gorszym człowiekiem..
Bo jak widać można się nieźle zaskoczyć i mieć z tego korzyści.

Ale tak się już niestety przyjęło, że bez doświadczenia mało gdzie chcą pewnie ze względu na wypadki czy inne uszkodzenia towaru. A i pewnie nie raz było tak, że ktoś twardo był do pracy chętny, wszystko ustalone a na drugi dzień dzwonił i płakał, że chce do domu..

Awatar użytkownika
JuniorS
Posty:98
Rejestracja:13 lut 2014, o 18:42
Samochód:MAN TGX 18.440
Firma:Trans Cargo
Uprawnienia:B,C+E
Lokalizacja:Wrocław

Re: Czego się spodziewać?

Post autor: JuniorS » 3 paź 2015, o 11:30

W dzisiejszych czasach kierowcy z doświadczeniem pracują od dawna w jednej firmie. Czasem wiadomo są zmiany itd itp...
Jeśli nie pracują to znaczy że żaden z potencjalnych pracodawców nie zaproponował wynagrodzenia które było by conajmniej zadowalające dla doświadczonego kierowcy. Krótko mówiąc nie stać firmy na dobrego kierowce. Zaś kierowca zna swoją wartość.

Wypłata powinna być odzwierciedleniem pracy jaką się wykonało. Powinna... Czasy mamy takie a nie inne więc często sami pracujemy za pensje która jest zbyt mała za to co robimy. Jednak na tyle wysoka by nie myśleć o pracy "na miejscu" w naszym przypadku...

Dziś pracodawcy nie mają wielkiego wyboru i muszą przyjmować osoby bez doświadczenia... Na UE... Przyjdą czasy że będą wybierać w osobach świeżo po egzaminie na PJ... Czyli bez doświadczenia za kierownicą.
Ewentualnie będą przyjmować do pracy kierowców ze wschodu. To teraz modne... Może z czasem zaczną przyjmować chińczyków, albo czarnych z plemion afrykańskich...

W niemczech brakuje kierowców teraz... Doświadczeni są emerytami albo zaraz będą. Młodzieży nie jest zainteresowana pracą za kólkiem... Więc werbują polaków... Polacy ukraińców... I koło się kręci.

Jeśli dobrze trafisz to Twój pracodawca przyjmując Ciebie bez doświadczenia da Ci możliwość żebyś go nabrał. A następnie nie pozwoli Ci odejść z pracy. W sensie odejść tam gdzie lepiej... Takie firmy się zdarzają lecz tak często jak 20 letnie dziewice ;D
Obrazek MANIEK !

Awatar użytkownika
Marek90
Użytkownik
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:26 mar 2016, o 04:31
Kontakt:

Re: Czego się spodziewać?

Post autor: Marek90 » 26 mar 2016, o 05:03

dla mnie opłacalny, 2/1 jest spoko
Usługi zaprzyjaźnionej kancelarii to: rozwód Warszawa oraz porady prawne i nie tylko

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pierwsza trasa”