Po samej Francji

Tutaj dowiesz się co należy zabrać ze sobą w trasę.

Awatar użytkownika
Popek_Zgr
Użytkownik
Użytkownik
Posty:13
Rejestracja:24 sie 2014, o 14:43
Samochód:Mercedes Sprinter
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Zgierz
Re: Po samej Francji

Post autor: Popek_Zgr » 1 wrz 2014, o 15:47

Dziś koledzy poznałem szczegóły oferty pracy którą będę zaczynał 11.09 br po Francji. Jedno pytanie odnośnie stawki czy 0.25/km to dobra stawka czy wyzysk.? Prócz tego zapewniają mi kilka euro na prysznice telefon z SMS-ami i minutami 400-stoma + wszystko co niezbędne w trasie kierowcy. Proszę o opinie :)

Awatar użytkownika
jedi6667
Posty:186
Rejestracja:25 cze 2014, o 17:01
Samochód:Fiat Ducato 3.0 Maxi
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Żyrardów

Re: Po samej Francji

Post autor: jedi6667 » 1 wrz 2014, o 16:43

Gołe 25gr za kilometr to mało, przy 10000km to masz 2500zł odejmij z tego na zakupy i inne pierdoły, jak Ci zostanie 2000 to max za życie 3 tygodnie w budzie. Jeśli jeszcze do tego wyłapiesz jakiś mandacik lub francuzik rozbije Ci lusterko na wąskiej landówce to wyjdziesz blisko zera.

Awatar użytkownika
jarekezg
Użytkownik
Użytkownik
Posty:10
Rejestracja:8 cze 2014, o 01:49

Re: Po samej Francji

Post autor: jarekezg » 14 wrz 2014, o 11:29

co do neta. Brac nie ma co, ale z wlasnych obserwacji... kaze BP ma darmowe WiFi, laczysz pierwszy raz to musisz uzupelnic jakis formularz i potem rok czasu laczy bez problemu. Do tego wiadomo- macdonaldy. Plus cala francja wlasciwie kazda miescina maja sieci SFR WiFi i jeszcze chyba 2 podobne, tylko tutaj kody a ostatnio trudno o dzialajace. Co do stawki ja bym powiedzial ze jesli jestes calkiem swiezy to w porzadku nikt nie da osobie bez dowiadczenia calkowicie swiezej od razu kokosow

Awatar użytkownika
JuniorS
Posty:98
Rejestracja:13 lut 2014, o 18:42
Samochód:MAN TGX 18.440
Firma:Trans Cargo
Uprawnienia:B,C+E
Lokalizacja:Wrocław

Re: Po samej Francji

Post autor: JuniorS » 3 gru 2014, o 02:57

Ja bym psychicznie nie wytrzymał jazdy po Francuskich landach... I to jeszcze ciągłej. Nie wiem czy 10 tyś było by mnie w stanie zmotywować nawet w systemie 2/8 :D
Obrazek MANIEK !

Awatar użytkownika
Popek_Zgr
Użytkownik
Użytkownik
Posty:13
Rejestracja:24 sie 2014, o 14:43
Samochód:Mercedes Sprinter
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Zgierz

Re: Po samej Francji

Post autor: Popek_Zgr » 8 mar 2015, o 18:08

Witam Panowie ponownie. Jestem po kilku trasach na kabotażu we Francji :D Hm dużo miałem przygód i to już na 1 trasie gdyż sprinterek odmówił posłuszeństwa po 10 dniach trasy i to w dodatku 140km przez zrzutka :D I do Polski na lawecie :D wspominam ogólnie dobrze ta prace ale musiałem zrezygnować za mało komfortowe warunki higieny jeśli chodzi o landówki a jeździłem tylko po takich, czasem gdzieś jakiś zajazd się trafił a Total to już perełka była :D Ale wiadomo trzeba było dać rade a wiec miska lub w ładna pogodę odpalałem na kipie ''CAMP SHOWER'' :) Drugim odkryciem była restauracja ''QUICK'' bez której było by ciężko bo stacje do 19 wiec ani WC ani nic a w Quicku WC do 23 oraz darmowe Wi Fi :) Ogólnie bylem przerażony he ja sam za granica? bez języka? szok. A jednak da się i to ogarnąć bardzo fajnie i płynie by przebiegała twa praca :D

Ps. ah i Ci bajkopisarze którzy zarabiają po 6 tysięcy umowa, ubezpieczenie, postojowe bla bla bla ;) bezcenne :D

Jak by ktoś na priv powiedział jak zamieścić zdjęcia to wrzucę kolekcje :D

Awatar użytkownika
orys
Użytkownik
Użytkownik
Posty:657
Rejestracja:19 sie 2014, o 02:13
Uprawnienia:B, C, Level D AFS,

Re: Po samej Francji

Post autor: orys » 10 mar 2015, o 15:14

jedi6667 pisze:Jeśli jeszcze do tego wyłapiesz jakiś mandacik lub francuzik rozbije Ci lusterko na wąskiej landówce to wyjdziesz blisko zera.
Z ciekawości: dlaczego jeśli KTOŚ rozbije mu lusterko, to to ma JEGO boleć po kieszeni?

No i jak z kabotażem i weekendowaniem w hotelach?
Obrazek

Awatar użytkownika
JuniorS
Posty:98
Rejestracja:13 lut 2014, o 18:42
Samochód:MAN TGX 18.440
Firma:Trans Cargo
Uprawnienia:B,C+E
Lokalizacja:Wrocław

Re: Po samej Francji

Post autor: JuniorS » 3 paź 2015, o 11:35

Jaki kabotaż ??? CMR pocztą, albo mega ukryte w potrójnej podłodze. Hotel LOL. Piętro wyżej... No chyba że blaszką jeździ to w 2 rzędzie jest hotel...

A lusterko... No może we FR tak jest. Zbijesz komuś lusterko to on zapłaci. W końcu to Francja :D

Kolega chyba nowy w transporcie ??? Bo taki zajarany landem francuskim :D No i "sustka" z przodu :D
Parkingowe story jest naj w tej robocie. Historie które usłyszałem i pewnie usłyszę nowe są fenomenalne.
Często lepsze niż w najlepszych filmach... Baaa Bajkach
Obrazek MANIEK !

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pierwsza trasa”