Pierwsza trasa

Tutaj dowiesz się co należy zabrać ze sobą w trasę.

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Wolf
Moderator
Moderator
Posty:1633
Rejestracja:18 lis 2013, o 11:18
Samochód:Fiat Ducato
Firma:PHU
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Zachodniopomorskie
Re: Pierwsza trasa

Post autor: Wolf » 21 lis 2017, o 16:42

Stuczekjan pisze:Ugotuj rosol(prawdziwy) na tej kuchence...
powiem ci tak bez problemu, we dwóch na dwa auta wspólny weekned u żaby, udka w eleclercu, ziemniaki oraz marchewka z groszkiem, na jednej kuchence gotowany rosół na udkach, na drugiej ziemniaki, później marchewka z groszkiem, po ugotowaniu rosołu udka obsmażone i do ziemniaczków na drugie, po prostu pycha, i żadnego problemu z ugotowaniem obiadu nie było.

Awatar użytkownika
Stuczekjan
Użytkownik
Użytkownik
Posty:44
Rejestracja:17 mar 2014, o 10:19
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Inowrocław

Re: Pierwsza trasa

Post autor: Stuczekjan » 24 lis 2017, o 19:54

Ja Cie rozumie ze nie ma problemu bo ugotujesz.Tylko na 3-4 kardridzach szczegolnie zima.

Awatar użytkownika
Wolf
Moderator
Moderator
Posty:1633
Rejestracja:18 lis 2013, o 11:18
Samochód:Fiat Ducato
Firma:PHU
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Zachodniopomorskie

Re: Pierwsza trasa

Post autor: Wolf » 24 lis 2017, o 21:17

Stuczekjan pisze:Ja Cie rozumie ze nie ma problemu bo ugotujesz.Tylko na 3-4 kardridzach szczegolnie zima.
Szukasz dziury w całym czy o co ci chodzi? od ponad 4 lat tak gotuję i czy lato czy zima i nie mam z tym problemu, może zamiast przycinać cwaniak po prostu sprawdził byś o czym mówisz, może już czas najwyższy spróbować czegoś innego. Mnie osobiści jazda z butlą nie bawi wolę zamówić sobie karton kartuszy ( http://allegro.pl/kartusz-gazowy-do-kuc ... 60504.html ) i mieć święty spokój, standardowo na tydzień zużywam 1 szt, więc raczej za te 4 zł tygodniowo nie zbankrutuję, a w razie gdyby zabrakło to bez problemu można je kupić na większych pompach.

Awatar użytkownika
DawidBusiarz
Użytkownik
Użytkownik
Posty:27
Rejestracja:17 lis 2017, o 17:46
Samochód:Renault Master
Uprawnienia:B

Re: Pierwsza trasa

Post autor: DawidBusiarz » 24 lis 2017, o 23:21

Ja też wolę kuchenkę z kartuszami, mamy rodziny więc podejrzewam że żaden by nie chciał być wysadzony w powietrze przez butlę.

Awatar użytkownika
Wolf
Moderator
Moderator
Posty:1633
Rejestracja:18 lis 2013, o 11:18
Samochód:Fiat Ducato
Firma:PHU
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Zachodniopomorskie

Re: Pierwsza trasa

Post autor: Wolf » 25 lis 2017, o 16:54

DawidBusiarz pisze:Ja też wolę kuchenkę z kartuszami, mamy rodziny więc podejrzewam że żaden by nie chciał być wysadzony w powietrze przez butlę.
Nie popadajmy w paranoje, jeśli ktoś dba o butlę to też auta nie wysadzi, wystarczy patrzeć co się robi, i napełniać jak w jakichś normalnych warsztatach gdzie sprawdzą ci jej szczelność. Natomiast wybór kuchenki na kartusze spowodowany był jej kompaktowymi wymiarami, stabilnością w trakcie jej użytkowania (miły niedzielny rosół i jakiś pędzący obok zestaw zabuja ci paką i po obiedzie), oraz brakiem problemów przy zakupie kartuszy.

Awatar użytkownika
DawidBusiarz
Użytkownik
Użytkownik
Posty:27
Rejestracja:17 lis 2017, o 17:46
Samochód:Renault Master
Uprawnienia:B

Re: Pierwsza trasa

Post autor: DawidBusiarz » 25 lis 2017, o 20:50

Nom ja wożę kuchenkę a na weekendach korzystamy z butli jakiegoś innego kierowcy :P minimum ryzyka maksimum korzyści :D

Awatar użytkownika
BoberKSG
Posty:311
Rejestracja:15 lis 2017, o 10:14
Samochód:Renault Master 10EP
Uprawnienia:A,B,C+E,ADR
Lokalizacja:Górny Śląsk

Re: Pierwsza trasa

Post autor: BoberKSG » 26 lis 2017, o 06:37

Wolf pisze:
Stuczekjan pisze: Mnie osobiści jazda z butlą nie bawi wolę zamówić sobie karton kartuszy ( http://allegro.pl/kartusz-gazowy-do-kuc ... 60504.html )
Się przyda ;)

Awatar użytkownika
cyberdriver
Użytkownik
Użytkownik
Posty:28
Rejestracja:26 lis 2017, o 19:25
Samochód:Master
Uprawnienia:B

Re: Pierwsza trasa

Post autor: cyberdriver » 30 lis 2017, o 09:47

kupowalem u nich, zamówione w czwartek - w piątek rano miałem w domu.

Awatar użytkownika
Num
Posty:1
Rejestracja:11 wrz 2018, o 10:18
Firma:Bestin
Uprawnienia:B

Re: Pierwsza trasa

Post autor: Num » 16 lis 2018, o 00:28

Czesc, od jakiegos czasu poszukuje kuchenki z ceramicznym palnikiem, jednak co znajduje oferte albo brak towaru, albo oferta nieaktualna, czy ktos ma jakiegos pewniaka?

Przeszukalem od allegro, przez olx az do pojedynczych stron jakis sklepow. Niby jedno ogloszenie na olx jest caly czas aktualne jednak mimo paru wiadomosci zero odzewu.

Obrazek

Awatar użytkownika
nożyczek
Posty:2
Rejestracja:27 sie 2018, o 10:48

Re: Pierwsza trasa

Post autor: nożyczek » 7 gru 2018, o 16:36

Ja po czasie ogarnąłem sobie pojemniki do żywności. Ile razy nagotowałem za dużo na butli i potem trzymałem w garnku, którego ciągle ulatniał się zapach i byłem głodny :lol: Żona podsunęła mi pomysł, żeby kupić sobie parę pojemniczków ze szczelnym zamknięciem. I teraz jedzenie mogę chować sobie także do lodówki bez obaw, że przejdą zapachem czy zmienią smak. Również różne produkty jak kasze czy ryż przesypuje sobie do takich pojemników

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pierwsza trasa”