ZNA KTOŚ AUTO JAKAŚ OPINIA

Zapraszamy do przedstawienia się oraz prowadzenia dyskusji związanych z motoryzacją i busami .
Awatar użytkownika
ARAS
Użytkownik
Użytkownik
Posty:66
Rejestracja:1 lis 2013, o 14:06
Samochód:vw crafter
Firma:własna
Uprawnienia:b,c adr
ZNA KTOŚ AUTO JAKAŚ OPINIA

Post autor: ARAS » 4 kwie 2014, o 20:17

Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Maciek
Posty:151
Rejestracja:6 kwie 2013, o 18:47
Samochód:Sprinter 312
Firma:Nimbus Polska
Lokalizacja:Ostrów Wlkp.

Re: ZNA KTOŚ AUTO JAKAŚ OPINIA

Post autor: Maciek » 9 kwie 2014, o 18:43

Auta nie znam, ale jak tylko zobaczyłem pierwsze zdjęcie to już mnie zniechęciło.
Ono stoi na placu GTL'a w Gdańsku, czyli w miejscu gdzie są same poleasingowe auta.
Miałem styczność z GTL'em i ich samochodami. Co prawda były to ciężarówki ale mimo wszystko ich stan nie był najlepszy.
Jedź, obejrzyj auto ale wydaje mi się, że będzie wycieczka. A to 323tys. km przebiegu to jest chyba na jedno koło tylko. Policz sobie tylko po 10 tys. kilometrów miesięcznie przez 7 lat.

Ewentualnie możesz spróbować zadzwonić tutaj: KLIK
Jeśli to auto od nich, to powinni coś wiedzieć.


Gdybyś zdobył jakieś informacje na temat, to pochwal się. Jestem ciekaw w jakim to stanie jest.
Life is a highway

Obrazek

Awatar użytkownika
ARAS
Użytkownik
Użytkownik
Posty:66
Rejestracja:1 lis 2013, o 14:06
Samochód:vw crafter
Firma:własna
Uprawnienia:b,c adr

Re: ZNA KTOŚ AUTO JAKAŚ OPINIA

Post autor: ARAS » 9 kwie 2014, o 19:00

Dzięki Maciek spodziewałem się większej ilości km.Najlepiej nowe z salonu wziąść ale nie chce się w kreski pakować,po opiniach patrzac jest to silnik który dużo wytrzymuje ,miałem 2 blaszki z twoim motorem ,cdi-ka 313,316
one za słabe turbo miały.Z kim nie porozmawiasz te masterki chwalą .
Popatrz na wystawiane z roku 2011 a on ma już 400 tys.dlatego tylko nowy,ale pozostaje pomyśle jeszcze
Dzięki za posta.Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Marcin edostawcze_pl
Użytkownik
Użytkownik
Posty:4
Rejestracja:6 kwie 2014, o 23:33
Samochód:Ssangyong
Firma:edostawcze.pl
Uprawnienia:A,B
Kontakt:

Re: ZNA KTOŚ AUTO JAKAŚ OPINIA

Post autor: Marcin edostawcze_pl » 18 kwie 2014, o 19:44

Znam wielu którzy zaczynając biznes na Europę kupili używkę... no i już wiedzą, że nigdy więcej. Po prostu w Polsce trudno znaleźć uczciwie sprzedawany używany samochód... jakikolwiek. Biorąc pod uwagę koszty miesięczne międzynarodówki koszt leasingu używanego czy nowego nie wiele się różni więc po co ryzykować? Jak już polecam zerknąć na stronę naszego partnera z leasingu czyli aukcje.getinleasing.pl - jest tam zawsze 2-5 w miarę świeżych busów zabranych tym co sobie nie poradzili. Co ciekawe w Ducato najwięcej tam 150 KM... czyli widać że jak ktoś oszczędzał na starcie to i dalej sobie nie poradził...

Leasing nowej przy 1 % wpłacie to czasami tylko 2 tys. zł. Więc jednak pytanie czy warto ryzykować używkę na Europę? Jak ktoś zamierza latać wokół komina to oki... ale ciągnąć trupa np z Francji to już na klika rat w leasingu wystarczy.

Marcin

Ps. Jedna różnica z leasingiem nowego a używanego... na nowy wystarczy 1% na używany trzeba wysupłać 10...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólny”