Rozstanie z bliską osobą

Zapraszamy do przedstawienia się oraz prowadzenia dyskusji związanych z motoryzacją i busami .
Awatar użytkownika
majus147
Użytkownik
Użytkownik
Posty:9
Rejestracja:21 wrz 2013, o 14:27
Uprawnienia:B
Re: Rozstanie z bliską osobą

Post autor: majus147 » 22 wrz 2013, o 21:06

bambo pisze:No i tak na uczucia nie ma Twardziela ludzie po Legi Cudzoziemskiej płaczą itp. A co dopiero ...... Taka prawda, wszystko zależy od sytuacji. Jadąc wesołym w trasie słuchając muzy ni z tąd ni zowąd łza się sama zakręci :( i tak to jest niestety ,ale na parkingach każdy Fifo Fafo Twardziel na hu......a psa :D ale cóż życie toczy się dalej i jak napisałem niema twardziela
tu Ci kolego racje przyznam pojechałem z kuzynem w tygodniową trasę w pl na wakacjach to po dwóch dniach już łzy mi poszły z oczu bo tęskniłem za swoja kobietą więc rozumiem was koledzy co czujecie ale szacunek dla kobietek które są wyrozumiałe i wiedzą że robimy to dla nich i dla naszych dzieci

Awatar użytkownika
Amcia
Posty:140
Rejestracja:29 mar 2013, o 18:34
Samochód:Citroen Berlingo
Lokalizacja:Rzeszów

Re: Rozstanie z bliską osobą

Post autor: Amcia » 21 paź 2013, o 09:37

Dlatego właśnie trzeba zbierać manele z EU i wracać do PL. Pieniądze to nie wszystko. ;)
Obrazek
Zapraszam na mojego bloga - http://www.amcia.busiarze.com.pl
Polub mnie na Facebooku! http://www.facebook.com/amcia.blog

Awatar użytkownika
truckman94
Użytkownik
Użytkownik
Posty:23
Rejestracja:30 cze 2013, o 22:08
Samochód:Renault Master
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Mysłowice

Re: Rozstanie z bliską osobą

Post autor: truckman94 » 2 lut 2014, o 14:44

Ja też się wypowiem na ten temat, chociaż jeszcze nie jeżdżę. Według mnie rozstanie z ukochaną osobą jest straszne, człowiek nie potrafi sobie znaleźć miejsca, cały czas myśli co się dzieje z jego połówką. Tak jak napisałem wcześniej, nie pracuję jeszcze, za 3 miesiące kończę szkołę i dopiero wtedy mam zamiar usiąść za kółko co nie podoba się za bardzo mojej dziewczynie. W zeszłe wakacje znalazłem sobie pracę na busa w transporcie Castoramy, praca niby fajna, bo codziennie w domu, ale wcale tak nie było. Pracę zaczynało się o godzinie 6.30, a kończyło o 21, więc czasu dla swojej ukochanej nie było w ogóle i mimo, że to był krótki epizod w moim życiu trwający 2 miesiące, to już dało się odczuć, że między nami nie układało się tak jak wcześniej. Czas dla siebie zazwyczaj mieliśmy tylko w niedzielę, bo sobotę też szedłem do pracy. Dało się wytrzymać jak była robota, bo w ten czas człowiek nie siedzi i nie myśli dużo, ale najgorzej było jak przyszło czekać na załadunek 4-5 godzin, nie potrafiłem sobie znaleźć miejsca. Oczywiście dzwoniliśmy do siebie co chwilę, pisaliśmy smsy, ale jednak to za mało. To jest takie moje odczucie opierające się na krótkim doświadczeniu.

Awatar użytkownika
juliusz91
Posty:16
Rejestracja:16 paź 2013, o 09:36
Samochód:Ducato 3.0 Plandeka
Firma:EWRO
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Brzeg, opolskie

Re: Rozstanie z bliską osobą

Post autor: juliusz91 » 2 lut 2014, o 22:19

witam. u mnie jest tak ze ja weekendy jestem w domu ja jestem przyzwyczajony ale moja nie jest gdyz ja nie zdarze wyjechac a smsow miliony kiedy wroce ciesze sie z powrotu do domu bo znowu moge ujrzec narzeczona i moja czteromiesieczna coreczke ktora jest dla mnie calym swiatem. za granica naszczescie mam na koncie 5 zl i wiedza zee nie moge pisac duzo a ze sluzbowego nie dzwonie.
zaproś jeżeli chcesz:


www.facebook.com/juliusz.chojnowski

Awatar użytkownika
transs
Użytkownik
Użytkownik
Posty:21
Rejestracja:15 lut 2014, o 18:51

Re: Rozstanie z bliską osobą

Post autor: transs » 26 lut 2014, o 12:38

Jako wolny strzelec, w tej chwili ma problem z głowy, ale znam ten ból, co prawda, nie żona, ale jednak związek. Jest co prawda komunikator, ale to nie to samo.

Awatar użytkownika
Camonierro

Re: Rozstanie z bliską osobą

Post autor: Camonierro » 17 gru 2016, o 18:56

Jak ja sobie z tym radzę? Jestem singlem i mam wyje***e w sensie nie umawiam się z żadną kobietą (bez pedlaskich skojarzeń proszę :)) doszedłem do wniosku, że dzisiejsze kobiety to strata czasu... roszczeniowe podejście do faceta w sensie masz kupować i usługiwać... ciągłe pretensje matko !!! Lepiej mi samemu niż wiązać się z furiatkami :). Gratuluje tym którym się udało znaleźć fajną pannę i ja pewnie kiedyś na taką trafie tak czy siak związek owszem ale nie za wszelką cenę nie potrzebuję patologii w domu, albo ciągły stres bo jak wrócę to nie wiem czy ją zastanę i czy konto nie będzie wyczyszczone... niestety wiem do czego zdolne są kobiety i wiem, ze nigdy nie można im w 100%v ufać. Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
niedzwiedz123
Użytkownik
Użytkownik
Posty:160
Rejestracja:27 lut 2016, o 12:02

Re: Rozstanie z bliską osobą

Post autor: niedzwiedz123 » 18 gru 2016, o 19:43

A kto mowi, ze od razu masz kobiecie udostepniac konto i kupowac jej to co chce?

Awatar użytkownika
Camonierro

Re: Rozstanie z bliską osobą

Post autor: Camonierro » 19 gru 2016, o 00:14

niedzwiedz123 niestety trafiam na takie

Awatar użytkownika
onaaa
Użytkownik
Użytkownik
Posty:1
Rejestracja:28 gru 2016, o 09:59

Re: Rozstanie z bliską osobą

Post autor: onaaa » 28 gru 2016, o 10:22

Witam, jeden mój "przedmówca" prosił o wypowiedź kobiety, także z przyjemnością przedstawię moje stanowisko jako kobiety oczekującej kiedyś na chłopaka, a obecnie mojego męża. Otóż moja najblizsza memu sercu osoba wyjezdzała za granice "dużym" autem i nie na 2 tyg. ale na 3,5 miesiaca po czym wracal na 2 tyg. dlatego wybaczcie ale nieco smieszy mnie wypowiedz ze kobieta 2 tyg. nie moze wytrzymac:) To nie jest wogole kwestia wytrzymania a milosci i oddania drugiej osobie. Trzeba postawic przed soba priorytety zyciowe, a naszym przypadku byla to chec budowania wspolnej przyszlosci. Nistety piszac kolokwialnie bez kasy nie ma nic:( a zycie to nie tylko piszczoty i bliskosc drugiej osoby bo z tego chleba nie bedzie:( Pamietam te czasy gdy zlosc potegowala we mnie...ale wiedzialam ze kocham i przetrwam wszystko. Drodzy koledzy dam Wam z tego miejsca dobra rade... jezeli kobieta nie umie czekac to nie jeste warta niczego!Jesli chce wskurac cos lzami i rozpacza to niech zapyta sama sobie odpowie czy Was-pracujacych w aucie nie chce pograzyc:( bo przeciez Wam napewno jest ciezej:( Ja dzis jestem szczesliwa meżatka i nie zaluje ze w tamtym okresie czekalam na milosc, nawet nie spojrzawszy na innych facetow. Czulam ze postawie wszystko na to uczucie i zaowocowalo:) Takze apeluje:) Jezeli kobieta marudzi i nie rozumie z czego zycie sie sklada to niech szuka innego faceta, bo skoro taki stan rzeczy jej nie odpowiada to i tak pojdzie do innego:(Liczę sie z fala hejtu ale ciesze sie ze moglam napisac co mysle:) Trzymajcie sie cieplo i ...szerokości

Awatar użytkownika
bambo
Posty:316
Rejestracja:26 lip 2013, o 13:04
Samochód:Renault Master
Uprawnienia:A,B

Re: Rozstanie z bliską osobą

Post autor: bambo » 28 gru 2016, o 10:32

Prawdziwymi zwycięzcami są ci, którzy zwyciężają w walkach życia codziennego
Codziennie trzeba starać się wykraczać poza swoje możliwości.
Człowiek może być biedny. Ale dopóki ma cel i usiłuje go osiągnąć... jest piękny


Masutatsu Ōyama

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólny”