jak "upiekszyc" kabine busa

Zapraszamy do przedstawienia się oraz prowadzenia dyskusji związanych z motoryzacją i busami .
Awatar użytkownika
Cadillac90
Użytkownik
Użytkownik
Posty:1
Rejestracja:7 gru 2013, o 19:28
Samochód:Ducato
jak "upiekszyc" kabine busa

Post autor: Cadillac90 » 7 gru 2013, o 19:57

Ogólnie chodzi mi o to żeby srodek nie wygladal typowo fabrycznie. Widzialem ostatnio na luxie koleżkę co zrobil sobie w ducato ścianę za siedzeniami wyłożonym fajnym materiałem typu wykładzina. Osobiście ja zamiast chodniczków oryginalnych docielem sobie chodniczek na całej powierzchni podłogi nawet pod siedzeniami, powiem szczerze ze wygląda to fajnie domowo :-) a co wy proponujecie?

Jak będę miał wiecej czasu to podeślę zdj bo aktualnie jestem na dvds na Anglię

Awatar użytkownika
Chabel
Posty:40
Rejestracja:14 maja 2013, o 20:45
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Piątek woj. Łódzkie

Re: jak "upiekszyc" kabine busa

Post autor: Chabel » 8 gru 2013, o 13:21

no zawsze można sobie zafundować jakieś zasłoneczki nawet kupić takie jak są do ciężarówek i sobie dopasować do kabiny busa . ;)

Awatar użytkownika
Urban3er
Użytkownik
Użytkownik
Posty:28
Rejestracja:3 gru 2013, o 13:54
Samochód:Peugeot Boxer

Re: jak "upiekszyc" kabine busa

Post autor: Urban3er » 11 gru 2013, o 20:31

Hej :D Ja proponuję proporczyki, dedykowane firanki z frędzlami i logo marki busa, materiałowa wykładzina ;-P Można dla bajeru na tylnej ściance dać tablice imienną Ledową albo nie koniecznie imienna da fajną poświatę w kabinie. No i chyba tyle. Moim skromnym zdaniem nie wolno zapominać że jest to bus i nie ma co przesadzać bo nie ma na tyle wolnego miejsca do wykorzystania. Widziałem kierowce na Francji który miał tak nawalone flag, szalików, miśków, jakiś ala karbonowych dodatków. Wyglądało to trochę śmiesznie a jeszcze śmieszniej "poruszał" się po kabinie omijając te zabawki. Pozdrooo ;) ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Dekker
Administrator
Administrator
Posty:416
Rejestracja:9 mar 2013, o 13:59
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Rzeszów
Kontakt:

Re: jak "upiekszyc" kabine busa

Post autor: Dekker » 11 gru 2013, o 20:41

Inspiracje możesz zaczerpnąć od kolegi Matys_
http://busiarze.com.pl/viewtopic.php?f=7&t=404
Pomogłem? Podziękuj http://www.facebook.com/pages/Busy-szyb ... 5746436100 <- Lubię to!
Czekamy na wasze wiadomości!
Zobacz również:
memyztransportu.pl - memy z transportu wzięte (typowy spedytor, Andrzej szofer kierowca zawodowy, widzimy sie na dżangłerze)
ebusiarze.pl - darmowe ogłoszenia o pracę dla busiarzy, kierowca międzynarodowy, kierowca krajowy, spedytor
odlotowe-skarpetki.pl - Kolorowe skarpetki,
Śmieszne skarpetki na prezent

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólny”