Mistrz

Zapraszamy do przedstawienia się oraz prowadzenia dyskusji związanych z motoryzacją i busami .
Awatar użytkownika
Rafał C
Użytkownik
Użytkownik
Posty:13
Rejestracja:6 lut 2014, o 19:29
Samochód:Żuk
Uprawnienia:B
Mistrz

Post autor: Rafał C » 28 mar 2019, o 14:10

Wczoraj po przejechaniu nieco ponad 1200km (Tallin-Poznan)
zmordowany
ok 22.30 przycumowałem na małej stacji 2km do zrzutki,
Zrzutka na 6 rano
Szkoda czasu na kolacje, "opłukałem " się niedbale zimną wodą z bańki i szybciutko do kurnika,
Ta chwila,,, szum i cykanie webasta, cieplutko, nawet nie wiem kiedy Morfeusz po mnie przyszedł,,,

...

I nagle Jep! Jep! jep! Słyszę początkowo jakby zzaswiatow,
Jep!jep!jep ! Wali ktoś w szybe,
pewnie to gościu ze stacji przyszedł mnie wygonic pomyślałem, spróbuję go przeczekać może odpuści, ale
Jep!jep!jep! nie przestaje, wali niczym kałach rozdzierając na strzępy resztki mojego snu.
Podnoszę się na wpół przytomny, przystawiam wygrzaną japę do okienka, patrzę, stoi obok ducato z kurnikiem a pod oknem gostek w dresie i crocsach,

-co się stało? Pytam ledwo tomny

-cześć, jutro wcześnie rano mam tu zrzutkę niedaleko a mam słabą baterie, jakby mi padła to mnie odpalisz rano ok?

-dobra, odpowiedziałem krótko i zamknąłem okienko,
Spojrzałem na zegarek 0:49
Ręce i cycki mi opadły,,,

Awatar użytkownika
jarekvolvo
Moderator
Moderator
Posty:917
Rejestracja:21 lis 2015, o 21:22
Samochód:Transit,Master,Ducat
Uprawnienia:AB

Re: Mistrz

Post autor: jarekvolvo » 29 mar 2019, o 01:59

Hmmmm... . Poza nieco nachalnym stukaniem nic specjalnie dziwnego w tym nie ma. Gość miał świadomość problemu i liczył na pomoc. Skąd miał wiedzieć ile wcześniej przejechałeś... .

Awatar użytkownika
Wolf
Moderator
Moderator
Posty:1633
Rejestracja:18 lis 2013, o 11:18
Samochód:Fiat Ducato
Firma:PHU
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Zachodniopomorskie

Re: Mistrz

Post autor: Wolf » 29 mar 2019, o 14:10

To nic, pamiętam, wjeżdżam w tygodniu na parkin coś ok 3 w nocy u okupanta, gaszę silnik, wbijam się do góry, 2 min później łup łup, schodzę na dół, a tam koleżka się pyta czy nie mam fajek lub browara.

Awatar użytkownika
BoberKSG
Posty:311
Rejestracja:15 lis 2017, o 10:14
Samochód:Renault Master 10EP
Uprawnienia:A,B,C+E,ADR
Lokalizacja:Górny Śląsk

Re: Mistrz

Post autor: BoberKSG » 29 mar 2019, o 15:08

Znam ogólnie temat, bo byłem budzony w podobny sposób, ale też sam kogoś budziłem. Z dwojga złego dobrze, że ten dresik (specjalnie o tym napisałeś?) nie zastawil Ci wyjazdu, tylko próbował się do Ciebie dobić.
Generalnie rzecz biorąc nie pochwalam tej sytuacji, ale tak jak kol.Jarek napisał : zależało mu by w spokoju położyć się spać
Nigdy nie jedź szybciej niż Twój Anioł Stróż może lecieć ..

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólny”