Czy mozna ZATRUDNIC KIEROWCE BEZ UMOWY??

Zapraszamy do przedstawienia się oraz prowadzenia dyskusji związanych z motoryzacją i busami .
Awatar użytkownika
alfik_123
Użytkownik
Użytkownik
Posty:4
Rejestracja:19 wrz 2013, o 20:34
Uprawnienia:B
Czy mozna ZATRUDNIC KIEROWCE BEZ UMOWY??

Post autor: alfik_123 » 23 wrz 2013, o 19:00

witam byłem dzisiaj na rozmowie jako kierowca busa jestem bez doswiadczenia i powiedzieli mi ze w pierwsza trase na 3 tyg nie bede zatrudniony mozna tak ?? i jak wykupie zielona karte to moge jezdzic po europie??

Awatar użytkownika
Dekker
Administrator
Administrator
Posty:416
Rejestracja:9 mar 2013, o 13:59
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Rzeszów
Kontakt:

Re: Czy mozna ZATRUDNIC KIEROWCE BEZ UMOWY??

Post autor: Dekker » 23 wrz 2013, o 19:23

lukaszBdG
bez umowy to wiecie jak to jest w kolo komina strach latać bo co w razie wypadku ? A co dopiero EU !!! Zielona karta tez nie na wiele się zdaje lepiej wykupić sobie dodatkowe ubezpieczenie ale to trzeba być pewnym ze chce się pracować w tym fachu i być pewnym firmy ze nie szuka jelenia na 3 tyg bo ktoś sobie urlopik wybrał
Pomogłem? Podziękuj http://www.facebook.com/pages/Busy-szyb ... 5746436100 <- Lubię to!
Czekamy na wasze wiadomości!
Zobacz również:
memyztransportu.pl - memy z transportu wzięte (typowy spedytor, Andrzej szofer kierowca zawodowy, widzimy sie na dżangłerze)
ebusiarze.pl - darmowe ogłoszenia o pracę dla busiarzy, kierowca międzynarodowy, kierowca krajowy, spedytor
odlotowe-skarpetki.pl - Kolorowe skarpetki,
Śmieszne skarpetki na prezent

Awatar użytkownika
alfik_123
Użytkownik
Użytkownik
Posty:4
Rejestracja:19 wrz 2013, o 20:34
Uprawnienia:B

Re: Czy mozna ZATRUDNIC KIEROWCE BEZ UMOWY??

Post autor: alfik_123 » 23 wrz 2013, o 19:32

no firma jest mojego ojca kumpla to raczej nie zrobia w ch>>> Firma mi powiedziała tak jesli sie sprawdze i bede chciał dalej jezdzic to mnie normalnie zatrudnią.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólny”