UWAGA! SKRADZIONO SAMOCHÓD

Zapraszamy do przedstawienia się oraz prowadzenia dyskusji związanych z motoryzacją i busami .
Awatar użytkownika
STI
Użytkownik
Użytkownik
Posty:189
Rejestracja:26 lut 2014, o 11:23
Samochód:DOBRY
Uprawnienia:A,B,C
Re: UWAGA! SKRADZIONO SAMOCHÓD

Post autor: STI » 28 sie 2018, o 11:12

Oliwski już wcześniej wymoderowano bzdury więc nie rób swoim : mi się wydaje...ja myślę...według mnie itd. chłopu który miał duży problem wody z mózgu. Piszę miał bo z tego co napisał wcześniej Policja zamknęła sprawę. I tak jak napisałem wcześniej wymoderowano: odszkodowanie do właściciela auta i po temacie.Jaja to by były jak by coś z tego auta zostało,lub poszło by z kluczykami,dowodem rej.


OSTRZEGAM - za używanie słów wulgarnych i obraźliwych poczęstuję banem - najpierw czasowym, potem dożywotnim. Mod.

Awatar użytkownika
TROLL
Użytkownik
Użytkownik
Posty:218
Rejestracja:17 sty 2018, o 22:46
Samochód:LR D1 zwany Ciapatym
Firma:KH Distribution sp.O
Uprawnienia:karta rowerowa

Re: UWAGA! SKRADZIONO SAMOCHÓD

Post autor: TROLL » 28 sie 2018, o 12:16

STI pisze:Oliwski już wcześniej .......... bzdury więc nie rób swoim : mi się wydaje...ja myślę...według mnie itd. chłopu który miał duży problem wody z mózgu. Piszę miał bo z tego co napisał wcześniej Policja zamknęła sprawę. I tak jak ............. napisałem wcześniej: odszkodowanie do właściciela auta i po temacie.Jaja to by były jak by coś z tego auta zostało,lub poszło by z kluczykami,dowodem rej.
ty nie jesteś złośliwy , jesteś po prostu głupi

Awatar użytkownika
0liwski2nd
Użytkownik
Użytkownik
Posty:154
Rejestracja:10 maja 2018, o 13:41
Samochód:Master
Firma:prywatna
Uprawnienia:Z

Re: UWAGA! SKRADZIONO SAMOCHÓD

Post autor: 0liwski2nd » 28 sie 2018, o 12:59

STI pisze:Oliwski już wcześniej................ bzdury więc nie rób swoim : mi się wydaje...ja myślę...według mnie itd.
tak jak ..............napisałem wcześniej: odszkodowanie do właściciela auta i po temacie
.
... zrób wszystkim tę uprzejmość, że tak jak Dychu... znikniesz stad raz na zawsze.. forum dzięki temu podniesie poziom.
Pomyśl też o poprawieniu słownictwa... tylko na tym zyskasz.

Po za tym fanboju Subaru.... jak słusznie zauważyłeś, kto inny jest właścicielem auta. Czegoś jeszcze nie rozumiesz???
:lol:

Awatar użytkownika
STI
Użytkownik
Użytkownik
Posty:189
Rejestracja:26 lut 2014, o 11:23
Samochód:DOBRY
Uprawnienia:A,B,C

Re: UWAGA! SKRADZIONO SAMOCHÓD

Post autor: STI » 28 sie 2018, o 23:33

Akurat Duchu to taki sam bajkopisarz wszystko wiedzący jak ty...taki co to i krawat zawiąże i usunie ciążę.

Awatar użytkownika
0liwski2nd
Użytkownik
Użytkownik
Posty:154
Rejestracja:10 maja 2018, o 13:41
Samochód:Master
Firma:prywatna
Uprawnienia:Z

Re: UWAGA! SKRADZIONO SAMOCHÓD

Post autor: 0liwski2nd » 29 sie 2018, o 08:12

STI pisze:Akurat Duchu to taki sam bajkopisarz wszystko wiedzący jak ty...taki co to i krawat zawiąże i usunie ciążę.
Co ty powiesz...? Opowiedz o tym, to bardzo na temat jest.. :lol:

Awatar użytkownika
blik
Użytkownik
Użytkownik
Posty:89
Rejestracja:12 gru 2019, o 09:34

Re: UWAGA! SKRADZIONO SAMOCHÓD

Post autor: blik » 7 gru 2020, o 10:45

No zawsze jest pewien dylemat, ubezpieczać od kradzieży czy nie ubezpieczać od kradzieży. W niektórych sytuacjach gdy auto rzeczywiście narażone jest na kradzież (w statystykach powszechnie wiadomo, które auta są chętnie kradzione a które są na dole listy), to ubezpieczenie od kradzieży warto wykupić. Trzeba by tylko porównać, jakie są koszta związane z ubezpieczeniem w poszczególnych towarzystwach ubezpieczeniowych.
Druga opcja, to trzymanie auta na strzeżonym parkingu, wówczas odpowiedzialność za auto ponosi właściciel parkingu.
Dobrze rozejrzeć się za ubezpieczeniem w Compensie https://www.compensa.pl/ Warunki są dobre.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólny”