PLAKIETKA EKOLOGICZNA AUSTRIA

Zapraszamy do przedstawienia się oraz prowadzenia dyskusji związanych z motoryzacją i busami .
Awatar użytkownika
conductor
Użytkownik
Użytkownik
Posty:8
Rejestracja:22 kwie 2018, o 13:05
PLAKIETKA EKOLOGICZNA AUSTRIA

Post autor: conductor » 7 cze 2018, o 15:12

Przepraszam jeżeli ponawiam wątek. Mam pytanie , gdzie mogę kupic plakietke ekologiczną dla busa do 3,5 t. w nocy.
Posprawdzałem wiele stacji diagnostycznych i wszystkie pracują max do godz. 18.00. Kierowca leci od Norymbergii do Wiednia i będzie wjeżdżał do Austrii około godziny 20.00

Awatar użytkownika
detectivus
Użytkownik
Użytkownik
Posty:164
Rejestracja:27 lis 2016, o 14:00
Samochód:Iveco Daily Hi-Matic
Uprawnienia:B+E, C
Lokalizacja:Wołomin

Re: PLAKIETKA EKOLOGICZNA AUSTRIA

Post autor: detectivus » 7 cze 2018, o 21:31

conductor pisze:Przepraszam jeżeli ponawiam wątek. Mam pytanie , gdzie mogę kupic plakietke ekologiczną dla busa do 3,5 t. w nocy.
Posprawdzałem wiele stacji diagnostycznych i wszystkie pracują max do godz. 18.00. Kierowca leci od Norymbergii do Wiednia i będzie wjeżdżał do Austrii około godziny 20.00
Niestety, sam szukałem jadąc wieczorem. Wszystko na stacjach OMTAC i partnerskich - wszystko zamknięte w nocy.
Kiedyś dało się kupić na punkcie granicznym na drodze z Bratysławy na Wiedeń ale jak jest teraz to nie wiem...

Awatar użytkownika
conductor
Użytkownik
Użytkownik
Posty:8
Rejestracja:22 kwie 2018, o 13:05

Re: PLAKIETKA EKOLOGICZNA AUSTRIA

Post autor: conductor » 7 cze 2018, o 21:50

Dzięki serdeczne. Może mu się uda dolecieć do Wiednia. O 7.00 ma rozładunek.

Awatar użytkownika
detectivus
Użytkownik
Użytkownik
Posty:164
Rejestracja:27 lis 2016, o 14:00
Samochód:Iveco Daily Hi-Matic
Uprawnienia:B+E, C
Lokalizacja:Wołomin

Re: PLAKIETKA EKOLOGICZNA AUSTRIA

Post autor: detectivus » 8 cze 2018, o 12:31

Ja właśnie miałem rozładunek w Wiedniu rano i nocą doleciałem do serwisu MANa gdzie z rana szybko zrobiłem naklejkę, ale trzeba uważać, bo kara za jej brak jest drakońska - to nie UZona u Niemca gdzie za brak naklejki masz 40€ i eskortę poza strefę...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólny”