niesprawne pompowtryskiwacze

Zapraszamy do przedstawienia się oraz prowadzenia dyskusji związanych z motoryzacją i busami .
Awatar użytkownika
marek47k
Posty:1
Rejestracja:1 cze 2018, o 13:41
niesprawne pompowtryskiwacze

Post autor: marek47k » 1 cze 2018, o 14:19

Jeśli w waszym samochodzie występują objawy takie jak wzrost zużycia paliwa, głośno i nierównomiernie pracujący silnik, emitowanie dużej ilości spalin to zapewne macie niesprawne pompowtryskiwacze. Najprawdopodobniej czeka się regeneracja pompowtryskiwaczy. Polecam jak najszybciej udać się do profesjonalnego mechanika. Firma http://wtryskinowak.pl wykonuje tego typu naprawy.

Awatar użytkownika
jarekvolvo
Moderator
Moderator
Posty:917
Rejestracja:21 lis 2015, o 21:22
Samochód:Transit,Master,Ducat
Uprawnienia:AB

Re: niesprawne pompowtryskiwacze

Post autor: jarekvolvo » 1 cze 2018, o 18:32

Wiem, że ma to charakter spamu, ale niech poźyje... może komuś się przyda.
Jak po tygodniu nie będzie komentarzy ( merytoryczn ych oczywiście ) - wtedy usunę wątek...

Awatar użytkownika
Wolf
Moderator
Moderator
Posty:1633
Rejestracja:18 lis 2013, o 11:18
Samochód:Fiat Ducato
Firma:PHU
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Zachodniopomorskie

Re: niesprawne pompowtryskiwacze

Post autor: Wolf » 1 cze 2018, o 18:46

jarekvolvo pisze:Wiem, że ma to charakter spamu, ale niech poźyje... może komuś się przyda.
Jak po tygodniu nie będzie komentarzy ( merytoryczn ych oczywiście ) - wtedy usunę wątek...
Przyda się, koszt 600 zł brutto za regenerowane wtryskiwacze do Ducato to prawie rozsądna cena, w ASO za regenerowane płaciłem ok 1200 netto, z tym że wymiana był a w cenie.

Awatar użytkownika
Stuczekjan
Użytkownik
Użytkownik
Posty:44
Rejestracja:17 mar 2014, o 10:19
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Inowrocław

Re: niesprawne pompowtryskiwacze

Post autor: Stuczekjan » 1 lip 2018, o 19:15

Dolewajcie 50ml mixolu na zbiornik paliwa do ropy a wtedy dluzej Wam pochodza elementy typu wtryskiwacze pompy wtryskowe.

Awatar użytkownika
Famri
Użytkownik
Użytkownik
Posty:13
Rejestracja:2 lis 2015, o 23:30
Samochód:az
Uprawnienia:b

Re: niesprawne pompowtryskiwacze

Post autor: Famri » 15 wrz 2019, o 10:55

Co warto wiedzieć o wtryskiwaczach dowiesz się ze strony https://reparts.pl/blog/co-musisz-wiedz ... ch-diesla/ jest na niej wiele ciekawych informacji, dla mnie pomogły

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólny”