Kurier

Zapraszamy do przedstawienia się oraz prowadzenia dyskusji związanych z motoryzacją i busami .
Awatar użytkownika
szymonek
Użytkownik
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:30 gru 2013, o 14:08
Samochód:Ducato
Firma:Pigeon Transport
Uprawnienia:B
Re: Kurier

Post autor: szymonek » 30 gru 2013, o 22:08

7 lat kurier - podwykonawca w dpd - 8 aut i czego sie dorobilem? Ducato w lesingu :D

NIE POLECAM !!

Awatar użytkownika
Wolf
Moderator
Moderator
Posty:1635
Rejestracja:18 lis 2013, o 11:18
Samochód:Fiat Ducato
Firma:PHU
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Zachodniopomorskie

Re: Kurier

Post autor: Wolf » 30 gru 2013, o 23:10

Jak to nie zawsze nowe Ducato :)

Awatar użytkownika
Chabel
Posty:40
Rejestracja:14 maja 2013, o 20:45
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Piątek woj. Łódzkie

Re: Kurier

Post autor: Chabel » 31 gru 2013, o 16:26

to tak na zakończenie tematu ja powiem tak nie narzekajcie tak na kurierke bo te 2 tys jest i spisz w domu,
weekendy masz wolne ,masz zycie prywatne ,kolegów ,dziewczyne a jak smigasz na tych busach na przerzutach to nie masz nic tylko busa i te plus minus 3 tys zł i wory pod oczami... dzięki za pomoc i szerokosci gdzie kolwiek jezdzicie

Awatar użytkownika
Camonierro

Re: Kurier

Post autor: Camonierro » 17 gru 2016, o 14:34

Pracowałem przez miesiąc w kurierce w DPD i powiem wam, ze totalnie mi się ta praca nie podobała był to ogromny stres częste wysiadanie i wsiadanie do auta, użeranie się z ludźmi, kary w firmie, i zwykły burak i cham kierownik magazynu. Szczerze to nigdy w życiu już nie pójdę do takiej pracy... wolałbym towar wykładać na półki niż dymać i kogoś od 4,30 do 21 wieczorem bo tak chłopaki jeździli często. Pozdrawiam z tego miejsca kolegów z solówek z DPD w Kielcach :).

Awatar użytkownika
Wolf
Moderator
Moderator
Posty:1635
Rejestracja:18 lis 2013, o 11:18
Samochód:Fiat Ducato
Firma:PHU
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Zachodniopomorskie

Re: Kurier

Post autor: Wolf » 17 gru 2016, o 17:41

Kurier, kwestia podejścia, ale wyobraźcie sobie sytuację, podjęty ładunek do DE na FIX auto zdycha, dzwonie do kolegi że potrzebuje pilnej pomocy w postaci jego auta notabene auto oklejone UPS, mam lekkie paletki przeładowaliśmy z plandeki na jego blachę i pojechałem, (koledze zostawiłem swoją małą blaszkę) rana na którymś rozładunku trafiłem na kuriera z UPS z DE, skubany biegał jak głupi w około auta, zanim wróciłem do PL, kolega miał już telefon z centrali co jego auto robiło za granicą ???

Jakiś komentarz ???

Awatar użytkownika
Camonierro

Re: Kurier

Post autor: Camonierro » 17 gru 2016, o 18:20

Może mają jakieś wewnętrzne przepisy które zabraniają swobodnego przemieszczania się między województwami albo krajami samochodem który jest obklejony reklamą firmy z którą współpracujemy i mamy podpisaną wiążącą umowę...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólny”