0,4 Euro/km, 40 dni płatności, - zapraszamy Przewoźników

Zapraszamy do przedstawienia się oraz prowadzenia dyskusji związanych z motoryzacją i busami .
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Metrans&Eurotrans
Użytkownik
Użytkownik
Posty:10
Rejestracja:24 kwie 2018, o 19:25
Firma:Metrans UG
Re: 0,4 Euro/km, 40 dni płatności, - zapraszamy Przewoźników

Post autor: Metrans&Eurotrans » 7 maja 2018, o 13:56

Dychu pisze:Gdyby ktoś jednak chciał zaryzykować z firmą Metrans.... proponuję przeczytać ten wątek :

https://trans.info/forum/forum/busiarze ... 8-10-palet

Tam coś podobnie się odbyło i pojechało :-), tak samo jak na etransport itd.

Tyle, że tam już występuje firma w dwóch osobach :-).
Co ty o mnie Andrzej wypisujesz? Co to są za brednie? Skąd ty do mnie wziąłeś tyle nienawiści? Przecież rozmawiałeś ze mną kilkadziesiąt minut przez telefon. Czy ty prowadzisz jakieś podwójne życie? Dlaczego piszesz, że firma występuje w dwóch osobach??? Dlaczego ją na tym forum naginasz i naciągasz?

Awatar użytkownika
TROLL
Użytkownik
Użytkownik
Posty:218
Rejestracja:17 sty 2018, o 22:46
Samochód:LR D1 zwany Ciapatym
Firma:KH Distribution sp.O
Uprawnienia:karta rowerowa

Re: 0,4 Euro/km, 40 dni płatności, - zapraszamy Przewoźników

Post autor: TROLL » 7 maja 2018, o 14:15

Facet jest chory , posuwa się nawet do tego , że na potrzeby dyskusji jak mu się pali grunt pod nogami , wyciąga i opisuje prywatne informacji , powierzone mu w zaufaniu . Facet jest niespełna rozumu. Szkoda słów. Szczyci się 2o letnim stażem jako kierowca , ale tym stwierdzeniem obraża innych , co najwyżej może mówić o sobie sioferzyna.

Zadaj sobie trudu i poczytaj jego posty , wszechobecny jad i zazdrość ... nieszczęśliwy człowiek , chory człowiek .

Awatar użytkownika
Metrans&Eurotrans
Użytkownik
Użytkownik
Posty:10
Rejestracja:24 kwie 2018, o 19:25
Firma:Metrans UG

Re: 0,4 Euro/km, 40 dni płatności, - zapraszamy Przewoźników

Post autor: Metrans&Eurotrans » 7 maja 2018, o 14:56

Hmmm...wyzywa mnie od okupantek, a założył taki post> Czyli jednak...podwójne życie Weroniki. Już to gdzieś widziałam.


Witam Panów,
Czy ktoś z Was pracował, pracuje lub miał oferty pracy na busia na zachodzie ? Będę wdzięczny za wypowiedzi osób które coś mają do powiedzenia w tym temacie. Interesują mnie oferty na busy różne, do 7.2t czyli z kat. C.
Zastanawiam się od dłuższego czasu jakie tam są realia i pobuszowałem po necie. Niemiecka firma zatrudni kierowców na busa Iveco 70C18 czyli i proponuje 2.300e , umowa i socjal Niemiecki, praca od poniedziałku do piątku itd., czyli jakieś ludzkie warunki :-). Chętnie usłyszę o innych tego typu ofertach i Waszym doświadczeniu w tej materii.

Pozdrawiam,
Andrzej

Awatar użytkownika
TROLL
Użytkownik
Użytkownik
Posty:218
Rejestracja:17 sty 2018, o 22:46
Samochód:LR D1 zwany Ciapatym
Firma:KH Distribution sp.O
Uprawnienia:karta rowerowa

Re: 0,4 Euro/km, 40 dni płatności, - zapraszamy Przewoźników

Post autor: TROLL » 7 maja 2018, o 15:11

Patrz , a dopiero budował , Olbrzymią Przepotężną Firmę Busową o nazwie Europe Express Logistic Group sp. z o.o.
KRS 0000717493, REGON 369441698, NIP 7123361331 , która to jest nadmuchanym balonem , zdaje się , że już przekłutym przez samego Dycha . Facet prowadzi chyba potrójne życie. Kierowcy , Bosego Bossa , J-23 czyli szpiega z krainy deszczowców.

Stary facet a taki niepoważny :):) . Czekam kiedy wpadnie i zacznie sączyć jad. Chyba , że banuje sam siebie na "swoim prawdziwym forum busiarzy" bo tak straszył. Najgorsze jest to , że to krętacz, nieodpowiedzialny człowiek , zawistny zakompleksiony , w sumie szkoda mi go ...

Awatar użytkownika
Metrans&Eurotrans
Użytkownik
Użytkownik
Posty:10
Rejestracja:24 kwie 2018, o 19:25
Firma:Metrans UG

Re: 0,4 Euro/km, 40 dni płatności, - zapraszamy Przewoźników

Post autor: Metrans&Eurotrans » 7 maja 2018, o 18:52

A wiesz, że mi też proponował współpracę?
Tylko po mojej stronie były skonta, factoringi i wszystko co jest związane w forsą.
Po jego stronie....obietnice, że ma tabuny wyjątkowych kierowców, którzy będą jeździli dla niego...
Tylko zastanawiam się, skąd się biorą klakierzy pod jego pełnymi agresji i nienawiści komentarzami. Może tak jak wspomniałam, prowadząc podwójne życie ma też podwójny NICK? ha ha ha. A może i więcej...patrząc po ilości klaszczących :-)

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: 0,4 Euro/km, 40 dni płatności, - zapraszamy Przewoźników

Post autor: Dychu » 7 maja 2018, o 23:55

Tak już na koniec bo sprawdzałem pocztę....jesteście siebie warci tylko co jest bardzo interesujące.... Ty kobietko śmieszna z laptopkiem nie posiadająca nic do zaoferowania kierowcą, przedsiębiorcą i innym, śmiesz tu pisać bzdury i proponować współpracę a na koncie masz 40 E. Sama się żaliłaś, że z METRANS zarobiłaś 1.100 E a tu reklama...żenada na jakim dnie jesteście oboje. Twój klakier o dziwo też się reklamuje Gmbh....a jak wszyscy wiemy to skrót Niemieckiej firmy , spółki z o.o....czyli co ? obaj jesteście z Niemiec i tu szukacie kierowców ? :-), Twój partner ma firemke EUROTRANS więc to może nasz śmieszny leszcz TROLL nim tu jest ? :-). Co do Twojej podwójnej osobowości.... przecież każdy widzi... :

https://trans.info/forum/forum/busiarze ... to%C5%9Bci

Występujesz jako Harald Schmid...czyli co ? jaja ci wyrosły czy broda kobietko ? :-). To juz jest złamanie prawa bo podajesz się za kogoś innego więc napiszę do Harolda z zapytaniem czy wie, że się pod niego podszywasz i walisz mu antyreklamę. Jak chcesz się tak dalej bawić i ludzi oszukiwać, OK, zamieszczę tu troszkę twoich wypowiedzi i zobaczymy jak to będzie twój wizerunek kreowało jak już tu zamieszczasz takie bzdury, że proponowałem ci współpracę...bo faktycznie masz coś sobą do zaoferowania innym :-). Ty po prostu szukasz naiwnych idiotów, pojechali z tobą wszędzie więc co ? zostało ci już tylko to forum w którym jak widzimy, też już cię poznali....

https://etransport.pl/forum219997.0.html

Nie trzeba więcej komentarzy. Dodajmy tylko dla innych, że ty nie masz pewnie żadnej działalnści a jedynie jak mi powiedziałaś, jesteś naganiaczem, marketingowcem a spedytorem jest szef firmy Harold i tej METRANS, bo ty i twój lovelas, to EUROTRANS....więc napisz prawdę jak masz odwagę a nie opowiadaj innych głodne kawałki pewnie ze swoim lovelasem TROLL bo o dziwo on tez się firmuje jako Gmbh, szkop jeden :-). Dziwny zbieg okoliczności prawda ? :-), no i we dwoje tu sobie walicie plusiki i bijecie dalej pianę a może ktoś to kupi.....wasza głupota nie ma już granic ale życzę wam przyjemnej zabawy i polowania na leszczy większych od was :-).

Dodam jedną wypowiedz i ubawiłem się :-)
.." ~mirek
2018-03-01 22:44:38 Najpierw se wezcie nr wystukajcie i porozmawiajcie z ta całą Anetą przez telefon. Po tym juz wszystko jasne. Zachowanie na etapie dzieci z przedszkola ma, a jakie fochy i jezyk kulturalno-słowiańsk i. To musi byc koniec świata bo na to juz nieda sie patrzec cyrk totalna błazenada.."

Jeden zabawił się i zadzwonił do naszej "business woman " i taki oto komentarz po rozmowie :-).
Ja też zadzoniłem z ciekawości bo chciałem wybadać o co kaman no i podpisuje się pod kolega Mirkiem, takiego cyrku jeszcze nie widziałem a długo już żyję :-).

Na innych forach nie wypaliło, na innych portalach też a więc szukamy dalej :-) i oto mamy nowe ogłoszenie, 10001 :
http://xn--usugi24-ojb.pl/ogloszenie_28 ... palet.html

Znajdźcie dobrego lekarza, chociaż uważam, że wam już nikt nie pomoże :-).

Kolejne oszustwo.... :
https://praca.trovit.pl/listing/przewoz ... WD1el1C419
A od kiedy firma METRANS jest z Gerlitz ? :-). Na żywca już jedziesz, jak nie jesteś Harold to przenosisz firmę za plecami szefa do Gerlitz czyli do DDR w którym mieszkasz :-).

Do czego się jeszcze posuniecie szkopy jedne ażeby oszukać Polaka za te pare nędznych euro ? .
Krytykujecie tu firmy ale ja np. miałem 50.000 e ażeby kupić licencje spedycyjną a wy golasy z laptopkiem jako cały swój majątek i do tego pewnie jeszcze lapek leasingu ? :-). Może zaprezentujecie się na forum, czym dysponujecie, kim tak na prawdę jesteście ? WIem, wiem, nie ma co zaprezentować :-).

Awatar użytkownika
TROLL
Użytkownik
Użytkownik
Posty:218
Rejestracja:17 sty 2018, o 22:46
Samochód:LR D1 zwany Ciapatym
Firma:KH Distribution sp.O
Uprawnienia:karta rowerowa

Re: 0,4 Euro/km, 40 dni płatności, - zapraszamy Przewoźników

Post autor: TROLL » 8 maja 2018, o 05:20

Ale ty głupi jesteś ...
Poza tym niebezpiecznie zaczynasz przeginać pałkę panie sioferzyna , ja w przeciwieństwie do Ciebie , nie będę straszył prawnikiem.
I te twoje teorie :lol: :lol: :lol:

Awatar użytkownika
0liwski2nd
Użytkownik
Użytkownik
Posty:154
Rejestracja:10 maja 2018, o 13:41
Samochód:Master
Firma:prywatna
Uprawnienia:Z

Re: 0,4 Euro/km, 40 dni płatności, - zapraszamy Przewoźników

Post autor: 0liwski2nd » 10 maja 2018, o 13:58

Witam ponownie społeczność BUSIARZE...
Z tej strony 0liwski.... dawny moderator. Konto 0liwski najpierw zablokował a potem skasował mi użytkownik Dychu.
Zatem.

Po pierwsze:
Bardzo mnie cieszy że forum zorientowało się jaką kanalią okazał się szeregowiec Dychu..

Po drugie:
wnoszę o zbanowanie owego Dychu za sianie mowy nienawiści i obrażanie użytkowników tegoż forum.

Po trzecie:
wnoszę o udzielenie odpowiedzi czemu takie ZERO jak Dychu skasował mi konto 0liwski na tym forum???

Po czwarte:
Niezmiernie jestem rad, że wszyscy zorientowali się jakimi przesłankami kierował się oszust Dychu - tworząc niby wątek " Kierowcy połączmy siły"....
Cieszę się, że kłamstwa i podwójna/potrójna/poczwórna osobowość Dychu została wreszcie dostrzeżona.
Wątek w jakim Dychu setki razy kasował niewygodną prawdę nareszcie zostały dostrzeżone.

Po piąte:
Miło by było, gdyby rzeczywisty admin tegoż forum przywrócił mi funkcjonalność mojego konta 0liwski. Albo przynajmniej udzielił odpowiedzi na pytanie jakie zadałem około miesiąc temu...

Pozdrawiam kierowców ze słonecznych Włoch... Kto rozpoznaje pojazd na foto... :)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: 0,4 Euro/km, 40 dni płatności, - zapraszamy Przewoźników

Post autor: Dychu » 13 maja 2018, o 00:10

Zapomniałeś oliwski o kilku detalach napisać forumowiczom więc ja to zrobię...
Wywalili cię z banku zapewne albo za przekręty albo nieudolność, zostałeś busiarzem z przypadku lub z musu bo nic nie umiesz robić. To ja poprosiłem admina ażebyś został moderatorem i o tym też nie wspomniałeś....
Zabanowałem cię za chamstwo i głupotę oraz totalny brak ogłady, zasad etc., a konto usunął ci admin bo też miał dość twojej głupoty. Wnioskujesz ? palnij się w tą pustą pecyne kacapie, to nie bank z którego cię wywalili :-).
Więcej tu o tobie nie napiszę bo nie ma o kim i jeśli ja jestem zerem, to ty musisz być -1000 przynajmniej :-) bo jełopo na żadnym forum moderator nie ma opcji kasowana usera....taki właśnie jesteś forumowy "geniusz" :-).
A moje konto może usunąć adminek bo w dupie mam to forum spedytorków i innych przybłedów jak ty. Prwdziwych busiarzy jest tu może 10% max więc od dawna to forum nie jest busiarzy kacapie.

Awatar użytkownika
BoberKSG
Posty:311
Rejestracja:15 lis 2017, o 10:14
Samochód:Renault Master 10EP
Uprawnienia:A,B,C+E,ADR
Lokalizacja:Górny Śląsk

Re: 0,4 Euro/km, 40 dni płatności, - zapraszamy Przewoźników

Post autor: BoberKSG » 13 maja 2018, o 10:45

Człowieku cały czas twierdzisz, że masz w dupie to forum, etc. Że w ogóle jesteś najlepszy z najlepszych- zachowaj się choć RAZ jak facet z jajami i zrób to, o czym piszesz (nareszcie!) i się już nie udzielaj. Nikt płakać nie będzie ;)
Nigdy nie jedź szybciej niż Twój Anioł Stróż może lecieć ..

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólny”