0,4 Euro/km, 40 dni płatności, - zapraszamy Przewoźników

Zapraszamy do przedstawienia się oraz prowadzenia dyskusji związanych z motoryzacją i busami .
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
0liwski2nd
Użytkownik
Użytkownik
Posty:154
Rejestracja:10 maja 2018, o 13:41
Samochód:Master
Firma:prywatna
Uprawnienia:Z
Re: 0,4 Euro/km, 40 dni płatności, - zapraszamy Przewoźników

Post autor: 0liwski2nd » 13 maja 2018, o 12:36

[b]Dychu[/b] pisze:Zapomniałeś oliwski o kilku detalach napisać forumowiczom więc ja to zrobię...
Wywalili cię z banku zapewne albo za przekręty albo nieudolność, zostałeś busiarzem z przypadku lub z musu bo nic nie umiesz robić. To ja poprosiłem admina ażebyś został moderatorem i o tym też nie wspomniałeś....
Zabanowałem cię za chamstwo i głupotę oraz totalny brak ogłady, zasad etc., a konto usunął ci admin bo też miał dość twojej głupoty. Wnioskujesz ? palnij się w tą pustą pecyne kacapie, to nie bank z którego cię wywalili :-).
Więcej tu o tobie nie napiszę bo nie ma o kim i jeśli ja jestem zerem, to ty musisz być -1000 przynajmniej :-) bo jełopo na żadnym forum moderator nie ma opcji kasowana usera....taki właśnie jesteś forumowy "geniusz" :-).
A moje konto może usunąć adminek bo w dupie mam to forum spedytorków i innych przybłedów jak ty. Prwdziwych busiarzy jest tu może 10% max więc od dawna to forum nie jest busiarzy kacapie.
Widzisz pajacu...
Bank mnie nie wywalił, ale zredukował oddziały w wyniku fuzji dwóch banków.

I właśnie dlatego od banku dostawałem odszkodowanie jakie miałem w umowie przez 36 pełnych miesięcy - z tytułu braku możliwości podjęcia pracy bo miałem podpisaną klauzulę o zakazie konkurencji.
Widzisz jak się SAMOZAORAŁEŚ.... przybłędo krakowska... Bo ja to jestem w stanie udowodnić...
Chociażby poprzez Umowę odejścia z Banku jaką dostałem ja i wszyscy pracownicy z mojego oddziału... a także z wielu innych oddziałów ulokowanych na terenie Polski...

To po pierwsze..

A po drugie...

My tu o czym innym baranie rozmawiamy.
O tym, że jesteś kłamcą i naciągaczem.
Jesteś do tego karany sądownie i dlatego nie jesteś w tej niby nowej spółce w zarządzie.

Do tego tej twój niby przyjaciel jaki wyłożył 50.000 euro tak ci ufa, ze nawet nie udzielił ci pełnomocnictw...



Z tą różnocą baranie krakowski.... że ja PIENIĄŻKI potrafię liczyć... a ty pienIONSZki tylko potrafisz wyłudzać..

A gdybyś potrafił myśleć, to byś nie cytował naszej prywatnej rozmowy na forum publicznym ... A umowa o zakazie konkurencji wygasła mi w styczniu o czym ci mówiłem. Więc jak już cytujesz, to chociaż nie KŁAM...


A na koniec buraku.... gdybyś mi nie skasował konta - aż żałuję że ja ci konta nie skasowałem bo miałem takie same uprawnienia - a potem byś nie edytował moich postów z jakich już tylko groch z kapustą pozostał.

Kilku użytkownikom tegoż forum obiecałeś sromotne lanie.... to ja ci powiem Andrzejku..... jak cie spotkam to ci tyłek tak skopię, ze nie usiedzisz za kierownicą dłużej niż 3 minuty....
Cieszy mnie, ze forumowicze wiedzą jakim okazałeś się zerem.... krętaczu i złodziejaszku... :lol:

A na koniec deser....
Dychu pisze:A moje konto może usunąć adminek bo w dupie mam to forum spedytorków i innych przybłedów jak ty. .
Czyli ty też jesteś przybłędą..... i tyle czasu tu dywagujemy z taką przybłędą jak ty...?? Noszzzzzz Nie do wiary.... :lol:

Awatar użytkownika
TROLL
Użytkownik
Użytkownik
Posty:218
Rejestracja:17 sty 2018, o 22:46
Samochód:LR D1 zwany Ciapatym
Firma:KH Distribution sp.O
Uprawnienia:karta rowerowa

Re: 0,4 Euro/km, 40 dni płatności, - zapraszamy Przewoźników

Post autor: TROLL » 13 maja 2018, o 21:10

Dychu pisze: zostałeś busiarzem z przypadku lub z musu bo nic nie umiesz robić.
Patrz Dychu , dokładnie jakbyś pisał o sobie. Mało tego sugerujesz , że kierowca busa nic nie musi umieć robić. Cwaniaczku. Czytając twoje wypociny , a w szczególności jak wyliczałeś zyskowność frachtu i mędrkowałeś o spółkach ... ile to ich miałeś ... Cwaniaczku. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: , faktycznie nic nie umisz i nawet "piniąszków" nie umiesz liczyć , ale jak się jest oszustem i jedzie się na garbie innych to można się pogubić w "piniąszkach".

Patrz , jak to jest , do niedawna kreowałeś się Cwaniaczku Dychu , na zbawcę branży , a ty zwykły oszust jesteś.

Oliwski dobrze , że wróciłeś na forum.

Awatar użytkownika
Metrans&Eurotrans
Użytkownik
Użytkownik
Posty:10
Rejestracja:24 kwie 2018, o 19:25
Firma:Metrans UG

Re: 0,4 Euro/km, 40 dni płatności, - zapraszamy Przewoźników

Post autor: Metrans&Eurotrans » 16 maja 2018, o 12:17

Witam Państwa Forumowiczów.
Jeśli bardzo przeszkadza moja reklama na portalu BUSIARZE, proszę wnieść propozycję jej usunięcia do wszechAdminaDycha. Chyba, że popełni kolejną samowolkę i sam zadecyduje, kto ma prawo bywać ma kto nie na tym portalu.
Do Dycha : po rozmowie przeprowadzonej z tobą uznałam,że jesteś jak ksiądz, życzysz sobie gotówkę na tacę a obiecujesz miejsce w niebie. Czyli nic. Bo tyle masz.
Uważam też, że wykorzystujesz informacje z tego portalu,jesteś fałszywy i zakłamany. Żerujesz na niewiedzy nowych i podlizujesz się starym busiarzom napieprzając na spedycje, a za plecami każdego co robisz, wiesz sam najlepiej.
Drodzy Państwo. Pan wszechAdminDychu, wydzwaniał nawet do jednego ze zwykłych spedytorów (moich znajomych), którego dane wyłudził od jednego z tych kierowców, którzy jak wspominał WszechAdmin, przeze mnie wyrwał sobie wszystkie włosy z głowy i stracił całą swoją firmę( co jest oczywiście bzdurą na resorach) i prosił o prowadzenie busa.
Przejrzyjcie na oczy drodzy Państwo. Ten człowiek ma podwójne życie - WszechAdminZakłamany na portalu i zakompleksiony pan w realu.
No i co takiego Dychu pokazałeś kopiując linki. Że się reklamuję? A co w tym złego?
Że w imieniu Haralda, zamieszczam ogłoszenia po polsku - to jest karalne?
Kubeł zimnej wody na głowę proponuję.
Jesteś żałosny, zazdrosny, małostkowy i wulgarny.
Być na tym portalu to dla mnie wstyd-bo zniżam się do twojego poziomu.

Awatar użytkownika
TROLL
Użytkownik
Użytkownik
Posty:218
Rejestracja:17 sty 2018, o 22:46
Samochód:LR D1 zwany Ciapatym
Firma:KH Distribution sp.O
Uprawnienia:karta rowerowa

Re: 0,4 Euro/km, 40 dni płatności, - zapraszamy Przewoźników

Post autor: TROLL » 16 maja 2018, o 12:47

Są tu też normalni uwierz , taki jeden cieć się trafił. I ten DYCHU już moderatorem nie jest , więc zrobił to co robi najlepiej , narobił bagna i spieprzył , wcześniej kasował niewygodne posty , a teraz , włala ... cała prawda o Zakłamanym , Zakompleksionym Chorym z Nienawiści sioferzynie DYCHU .

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Awatar użytkownika
0liwski2nd
Użytkownik
Użytkownik
Posty:154
Rejestracja:10 maja 2018, o 13:41
Samochód:Master
Firma:prywatna
Uprawnienia:Z

Re: 0,4 Euro/km, 40 dni płatności, - zapraszamy Przewoźników

Post autor: 0liwski2nd » 22 maja 2018, o 20:18

Tak czy inaczej.....
To jednak jest forum dla busiarzy czyli dlakierowców a nie dla spedytorów czy też pseudospedytorów....

I fakt faktem... wielu spedytorów to zwykłe parchy, które nie szanują ani zdrowia ani życia kierowców.
Takich pseudospedytorów z tej branży trzeba pogonić raz na zawsze.... niech pietruszkę na bazarze sprzedaje jeden z drugim.... albo chociaż na kilka tygodni pojedzie.... i pozna smak kompletnego zidiocenia wielu pseudospedytorów.... :)

Awatar użytkownika
BoberKSG
Posty:311
Rejestracja:15 lis 2017, o 10:14
Samochód:Renault Master 10EP
Uprawnienia:A,B,C+E,ADR
Lokalizacja:Górny Śląsk

Re: 0,4 Euro/km, 40 dni płatności, - zapraszamy Przewoźników

Post autor: BoberKSG » 22 maja 2018, o 20:39

Zaczyna tu trochę źle się niestety dziać. Niech to ktoś kompetentny ogarnie. Bo forum troszkę upada przez ciągnięcie historii o pewnym osobniku.
Niepotrzebnie..
Nigdy nie jedź szybciej niż Twój Anioł Stróż może lecieć ..

Awatar użytkownika
TROLL
Użytkownik
Użytkownik
Posty:218
Rejestracja:17 sty 2018, o 22:46
Samochód:LR D1 zwany Ciapatym
Firma:KH Distribution sp.O
Uprawnienia:karta rowerowa

Re: 0,4 Euro/km, 40 dni płatności, - zapraszamy Przewoźników

Post autor: TROLL » 23 maja 2018, o 05:24

to minie.

Awatar użytkownika
TROLL
Użytkownik
Użytkownik
Posty:218
Rejestracja:17 sty 2018, o 22:46
Samochód:LR D1 zwany Ciapatym
Firma:KH Distribution sp.O
Uprawnienia:karta rowerowa

Re: 0,4 Euro/km, 40 dni płatności, - zapraszamy Przewoźników

Post autor: TROLL » 23 maja 2018, o 14:34

0liwski2nd pisze:Tak czy inaczej.....
To jednak jest forum dla busiarzy czyli dlakierowców a nie dla spedytorów czy też pseudospedytorów....
:)
Nie idź tą drogą ...

Awatar użytkownika
piotr152
Użytkownik
Użytkownik
Posty:93
Rejestracja:16 wrz 2017, o 09:10
Samochód:renault
Uprawnienia:b

Re: 0,4 Euro/km, 40 dni płatności, - zapraszamy Przewoźników

Post autor: piotr152 » 23 maja 2018, o 18:41

Dokładnie oliwski ma 100%racji popieram,zresztą Megatrans to nie spedycja, niech licencje pokażą? To ci powiedzą że w Niemczech niema licencji to czemu tam firmę otwarli ano po to żeby nie podlegać Polskim Sądą i żeby nie nie można ich posprawdzać w żadnych rejestrach ani dopisać jak nie zapłacą takie to o to cwaniactwo a jeszcze w umowie zastrzegają że nie masz prawa w wież żadnych dokumentów przewozowych na teren RP gdyż nimi współpracujesz chore!!!

Awatar użytkownika
0liwski2nd
Użytkownik
Użytkownik
Posty:154
Rejestracja:10 maja 2018, o 13:41
Samochód:Master
Firma:prywatna
Uprawnienia:Z

Re: 0,4 Euro/km, 40 dni płatności, - zapraszamy Przewoźników

Post autor: 0liwski2nd » 23 maja 2018, o 21:09

TROLL pisze:
0liwski2nd pisze:Tak czy inaczej.....
To jednak jest forum dla busiarzy czyli dlakierowców a nie dla spedytorów czy też pseudospedytorów....
:)
Nie idź tą drogą ...
Nie da się... po prostu nie da się... Pseudospedytorzy to zaraza pracy busiarzy....
Dobrze o tym wiesz.
Niejednemu dyspozytorkowi to należy się porządne lanie.... nie tylko w wirtualu...
Dla takich pseudospedytorów to kierowca moze się zabic w trasie... ważne aby ładunek dowiózł w nierealnym czasie... A potem kolejne nekrologi.... kolejny busiarz zginął w trasie..

I co..?? Odpowiada za to taki pseudospedytorek...??
Nie...!!!
Kolejny dzień i kolejnego kierowcę gonią na złamanie karku.... pomimo wglądu w GPS telefony co godzina....
To jest chore....

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólny”