0,4 Euro/km, 40 dni płatności, - zapraszamy Przewoźników

Zapraszamy do przedstawienia się oraz prowadzenia dyskusji związanych z motoryzacją i busami .
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Metrans&Eurotrans
Użytkownik
Użytkownik
Posty:10
Rejestracja:24 kwie 2018, o 19:25
Firma:Metrans UG
0,4 Euro/km, 40 dni płatności, - zapraszamy Przewoźników

Post autor: Metrans&Eurotrans » 24 kwie 2018, o 19:56

Zapraszamy wszystkich Państwa zainteresowanych długotrwałą współpracą, posiadających auta typu BUS 8-10 palet (plandeka) oraz dobrych, zmotywowanych i sprawnych kierowców.

• Gwarantujemy płatności do 40 dni ( co w praktyce oznacza wypłatę między 30 a 40 dniem, BEZ SKONTA, czyli wszystko to co Państwo wypracują zostaje w Państwa portfelu, bez żadnych potrąceń)
• Całodobową pomoc dla kierowcy
• 0,40 Euro/km (puste/pełne)
• Praca na terenie : Niemcy, Austria, Szwajcaria, Belgia, Holandia
• Faktury wystawiane tygodniowo na 900-1600 Euro
• Faktury wysyłają Państwo mailem, nasz dział finansowy natychmiast je sprawdza i potwierdza odbiór. Od tego momentu jest czas start dla terminu płatności. Nikt nie robi uników, nie udaje że dokumentacja nie dotarła itd., coś co Państwo Przewoźnicy dobrze znają z autopsji.
• Trasy każdorazowo uzgadniane z kierowcą, celem wyeliminowania "pustych przebiegów", tak aby Państwo przy przebiegu auta 3 tyś, dostali wynagrodzenie za 3 tyś a nie 2,5 tyś. Jeździmy według licencjonowanych map spedytorskich.
• Nie przeładowujemy samochodów (średnia za rok 2017 wyniosła u nas 469 kg)
• Czas dowozu ładunku jest dostosowany do warunków drogowych

Jeśli uznają Państwo firmę Metrans UG za godnego partnera do współpracy - serdecznie zapraszamy.
0048 780071973
metrans.dispo@gmail.com

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: 0,4 Euro/km, 40 dni płatności, - zapraszamy Przewoźników

Post autor: Dychu » 25 kwie 2018, o 22:49

Za obopólnym porozumieniem stron, zgodziliśmy się na usunięcie tej naszej, nieszczęsnej rozmowy. Rozmowa telefoniczna dała nam wiele wyjaśnień i sytuacja się zmieniła. Serdecznie przepraszam Pani Aneto zwana okupantką :-), za chamskie zachowanie ale czasem jestem już przewrażliwiony na pewne oferty spedycji co niewiele mnie rozgrzesza no ale za to może w realu będę mógł być pomocny i troszkę pomogę firmie :-).

Serdecznie pozdrawiam,
Andrzej

Info dla pozostałych....nie skasowałem postów bo mam muchę w nosie ale oboje stwierdziliśmy, że to było niestosowne i trzeba to usunąć a więc tym razem inna sytuacja. Tak na prawdę, w dupie mam opinię co niektórych bo żadna to opinia i żadna osobistość.

Awatar użytkownika
piotr152
Użytkownik
Użytkownik
Posty:93
Rejestracja:16 wrz 2017, o 09:10
Samochód:renault
Uprawnienia:b

Re: 0,4 Euro/km, 40 dni płatności, - zapraszamy Przewoźników

Post autor: piotr152 » 26 kwie 2018, o 01:13

Śledziłem Andrzeju waszą "dyskusje "przez większą część dnia i masz racje, momentami lekko cię ponosiło ale w rozmowie z "takim czymś"ciężko nerwów nie stracić chwilami....i na koniec źeście się dogadali??!!!ty "stary"szofer?rozmawiasz z ludźmi którzy podsuwają do podpisu kierowcą nierzadko młodym ludzią bez doświadczenia takie "umowy"jakieś steki bzdur niemające nic wspólnego z rzetelną umową współpracy ,na prawdę pomimo że nieraz różniliśmy się w poglądach to niespodzianka duża dla mnie twoja postawa, tak przy okazji chciałem zwrócić uwagę na jedną rzecz moim skromnym zdaniem jest to forum busiarzy czyli nasze i dla nas to dlaczego ludzie pochodzący z Hitlerowskich Niemiec zamieszczają tu anonse?

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: 0,4 Euro/km, 40 dni płatności, - zapraszamy Przewoźników

Post autor: Dychu » 26 kwie 2018, o 08:18

Poniosło mnie Piotrze bo coraz bardziej mam dość tego co nam los zgotował, wszędzie chcą nas wydymać i coraz mniej normalnej pracy dla nas ale najgorsze w tym wszystkim jest to, że jak już wczoraj pisałem, nie tylko spedycje to zło, sami nasi koledzy nam nóż w plecy wbijają i to mnie najbardziej wkurza. Nikt nas nie szanuje, jesteśmy ostatnim ogniwem i traktują nas jako zło konieczne a to my wykonujemy te zlecenia i dzięki nam mogą zarabiać kasę. Cały czas szukam rozwiązania i lekarstwa jak zmienić naszą sytuację tak ażebyśmy mogli godnie żyć i pracować a tu nawet koledzy niby po fachu, nam nóż wbijają w plecy.....aż odechciewa mi się czasami tej pracy. Natomiast silny jestem i nie dam się jakimś leszczom bo wiem , że jest i tu trochę mądrych chłopaków i da się coś z nimi stworzyć dlatego to działamy i kombinujemy dalej. Nie dziw się, że Niemieckie spedycje też tu są, przecież żaden Niemiec nie pojedzie, nie będzie siedział w budzie tak jak my a więc gdzie szukać tych przewoźników ?. Ustaliliśmy z Anetą, że niestety nie mają tyle kilometrów ile by nam potrzeba ażeby się z tego utrzymać na poziomie ale daj nam czas bo może uda nam się coś wspólnie zmienić i wtedy powrócimy do rozmowy. Jest to młoda firma która zaczyna karierę ale mają chociaż podstawy już, jakby to rozwinąć o całą EU to mamy szansę na sukces. Prawdopodobnie zjedziemy się w DE i będziemy rozmawiać jak to zmienić i ja jestem do dyspozycji bo jest cień szansy, że możemy się w to wbić ale jak pisałem, po zmianach i zapewnieniu nam stosownej ilości kilometrów, tak chociaż z 15.000 po 0.40e bo wtedy ma to już sens i możemy się podłączyć. Wiemy już na czym stoimy, wiemy już co jest źle i teraz trzeba spróbować to stuningować ażeby miało sens i pewnych kierowców do tego przytulić. Na wszystko niestety potrzeba czasu i chęci, chęci są a teraz czas na rozmowy i może co z tego wyniknie. Co do forum busiarzy...już wiesz, że tu busiarz to niekoniecznie busiarz :-), wielu tu się ukrywa pod szyldem busiarza a w rzeczywistości mają tu inny cel i to mnie też wkurza bo to gnojki które nawet tu chcą nam nasrać za kołnierz. Dlatego to też myślę o nowym forum dla nas, mam ich kilka wiec jedno więcej mi jakoś nie zaszkodzi ale tam już każdy będzie weryfikowany i nie będzie takiego kurestwa :-)., tam będą tylko prawdziwi busiarze :-). Co do mojej postawy...zawsze będę bronił tego zawodu i kierowców, nawet tych co nam nóż wbijają w plecy bo ja w przeciwieństwie do nich, mam zasady i szacunek do naszej pracy :-), tym się od nich różnię :-). No i zapisz wreszcie sobie, nigdy nie będę prezesem a do końca moich dni będę kierowcą :-).

Awatar użytkownika
Metrans&Eurotrans
Użytkownik
Użytkownik
Posty:10
Rejestracja:24 kwie 2018, o 19:25
Firma:Metrans UG

Re: 0,4 Euro/km, 40 dni płatności, - zapraszamy Przewoźników

Post autor: Metrans&Eurotrans » 26 kwie 2018, o 10:18

Witam Andrzeju,
Dziękuję za usunięcie naszej konwersacji, która z każdym zdaniem była coraz bardziej agresywna, pozwoliliśmy siebie na emocje, zamiast na konstruktywną dyskusję. Na szczęście rozmowa telefoniczna oczyściła atmosferę.
Mam tylko jedno zastrzeżenie do Ciebie jako Moderatora. Jak możesz pozwolić na wpisy piotra "Niemcy Hitlerowskie". To powinno być ścigane z ramienia prawa. Gdyby nie Niemcy- zwane Goebelsami tudzież Hitlerowskimi, gdyby nie Francuzi - zwani przez Polaków obraźliwie żabami, gdyby nie Anglicy - zwani pedałami, w dalszym ciągu siedzielibyśmy na moczarach i jak w Konopielce, zdziwieni zadawalibyśmy pytania "A jak wy tu suchą nogą do nas przeszli?" Czy piotr zarabia w PLN czy w znienawidzonych hitlerowskich jurkach?
Skąd w nas tyle nienawiści. Kąsamy rękę, która nam jeść daje.

Awatar użytkownika
TROLL
Użytkownik
Użytkownik
Posty:218
Rejestracja:17 sty 2018, o 22:46
Samochód:LR D1 zwany Ciapatym
Firma:KH Distribution sp.O
Uprawnienia:karta rowerowa

Re: 0,4 Euro/km, 40 dni płatności, - zapraszamy Przewoźników

Post autor: TROLL » 26 kwie 2018, o 10:41

Czytałem tą dyskusję i poziom pozostawię bez komentarza , ale przychylam się do tego , że Moderator powinien tonować spory i zapędy w dyskusjach a nie sam podsycać i pozwalać na tego typu komentarze. Nie ma mojej zgody na taki język nienawiści .

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: 0,4 Euro/km, 40 dni płatności, - zapraszamy Przewoźników

Post autor: Dychu » 26 kwie 2018, o 11:13

Podsumowując : teraz już żegnam się z tym tworem jeśli takie padluchy jak TROLL zostają przywrócone do życia czyli jak widzimy, administracja forum, to też nie busiarze, czas na nowe forum.
Wreszcie mamy jasność czym jest to forum i do kogo należy, bawcie się dobrze i nadal udawajcie busiarzy.
Wybacz Aneto ale teraz tu będzie rzadziła własnie spedycja nie busiarze a więc nic tu po mnie i musisz uderzyć bo nich :-).
Twoja zgoda TROOL ? módł się gnojku ażebym cię nie spotkał w realu.....

Awatar użytkownika
TROLL
Użytkownik
Użytkownik
Posty:218
Rejestracja:17 sty 2018, o 22:46
Samochód:LR D1 zwany Ciapatym
Firma:KH Distribution sp.O
Uprawnienia:karta rowerowa

Re: 0,4 Euro/km, 40 dni płatności, - zapraszamy Przewoźników

Post autor: TROLL » 26 kwie 2018, o 11:47

Dychu pisze:Podsumowując : teraz już żegnam się z tym tworem jeśli takie padluchy jak TROLL zostają przywrócone do życia
Twoja zgoda TROOL ? módł się gnojku ażebym cię nie spotkał w realu.....
Ty naprawdę masz tyle lat ile podajesz , bo mam wrażenie , że nie ...
Zakładaj "swoje" forum przyjdzie moment , że będziesz prowadził dyskusje sam ze sobą ...

Poza tym , spotkanie w realu , myślę , że jesteś mocny tylko zza ekranu komputera to dodaje Tobie odwagi , bo gdybyś miał charakter to nie obrażał byś ludzi , potrafiłbyś złapać też dystans , nikt nikomu tutaj nie wymyślał poza tobą , naprawdę szkoda słów na ludzi twojego pokroju ...

Poza tym , nie pierwszy raz mnie straszysz spotkaniem w realu i mimo , ze wykasowałeś wiadomości , pamiętaj , że w sieci NIC nie ginie , a pisanie takich rzeczy na forum publicznym nosi znamiona przestępstwa tak samo jak nawoływanie do nienawiści narodowościowej , więc idź już na SWOJE forum i nie psuj krwi porządnym ludziom.
I jeszcze jedna rada , nie siadaj pijany do klawiatury nikt normalny/trzeźwy nie wyrzuca tyle nienawiści z siebie do drugiego człowieka.

Tyle i , aż tyle.

Artur Lipka

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: 0,4 Euro/km, 40 dni płatności, - zapraszamy Przewoźników

Post autor: Dychu » 26 kwie 2018, o 11:56

Pocałuj mnie w dupe, normalni ludzie ? już pokazałeś kim ty jesteś i nie tylko nie jesteś normalnym człowiekiem ale nawet nie jesteś człowiekiem i niektóry koledzy czytali twoje wypociny. To ich sie bój w realu bo za te słowa ktoś cię kiedyś trafi a wtedy adminek ci już nie pomoże i skarżenie się jak gówniarz....bo ze mną tu i tu pojechali...jesteś nikim, zwykłym łajnem zatruwającym powietrze. Skup się na tej swojej zesranej pracy i kukaj po forum, kogo by tu jeszcze oszukać.
Napisz kolegom z forum, kim jesteś na prawdę jak masz odwagę....

Awatar użytkownika
prof-os
Użytkownik
Użytkownik
Posty:34
Rejestracja:28 sty 2018, o 11:04
Uprawnienia:B

Re: 0,4 Euro/km, 40 dni płatności, - zapraszamy Przewoźników

Post autor: prof-os » 26 kwie 2018, o 19:12

Po bardzo emocjonalnych wpisach i jeszcze bardziej nieprzemyślanych działaniach dotyczących moderowania kolegi Dychu, postanowiłem napisać kilka słów moich przemyśleń – do którch mam prawo.
Wydaje mi się, że trochę przedwcześnie postanowił odpuścić sobie kolegów z forum – często w potrzebie. Jest faktycznie, jednym z kiero, który ma bagaż doświadczeń i chętnie się nimi dzieli. Trzeba mieć tylko nadzieję, że będzie aktywny na rzecz kierowców.

Ta cała pyskówka ze spedytorem czy firmą za naszej zachodniej granicy, to typowa prowokacja i bardzo mocna próba zaistnienia na forum za każdą cenę. Słowa, które przeczytałem o "kąsaniu karmiącej nas ręki", jest co najmniej żenująca. Osobiście jako przeciętny zjadacz chleba i mimo wszystko Polak, mam wielki niesmak i odniosłem odwrotne wrażenie co do tej niby "wyjątkowej" firmy. Może warto jednak zarobić troszkę mniej, ale godnie, bez całowania rąk tak "ludzkiej" firmy.

Konstatując – najwyższy czas by europejskie firmy doszły do wniosku, że może to my, nabijamy im koniunkturę gospodarczo – społeczną. Praca bowiem, w niektórych warunkach finansowo – socjalnych, dla przeciętnego niemieckiego kierowcy jest nie do przyjęcia – dla tego to, tu u nas, są pozyskiwani wyrobnicy.
Na tym kończę ten króciutki felieton z opiniami do których mam prawo – a może to prowokacja – no nie wiem. ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólny”